Avatar użytkownika

PrzySobieStań

0
patronów
0 
miesięcznie
1 406 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 406 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Wspaniale, że nas słuchasz i masz ochotę wpierać także finansowo. To dla nas bardzo ważne. Dzięki Tobie łatwiej nam działać dalej. Spodziewaj się, że będziemy się Tobą chwalić w najbliższym odcinku :)
10 zł miesięcznie
To dla nas wiatr w żagle!! Z ogromną przyjemnością pochwalimy się Tobą jako patronem w naszym podcaście.
13 zł miesięcznie
13 - podobno to liczba tradycji, ciężkiej pracy, organizacji i intuicji. Majowie uznawali ją za boską. A dawni Babilończycy , za burzącą ład i porządek. A my chcemy ją uczynić liczbą Twojego wsparcia, zobowiązaniem, by nie przestawać nawet jak sił będzie brakowało. Twoje 13, będzie nam mówiło - zróbcie to dla mnie. I wtedy zrobimy:) A Tobie oprócz wymienienia Cię jako patronki/patrona proponujemy współudział:) Proponuj tematy, a my coś z tego uszyjemy:)
27 zł miesięcznie
Żadna z nas do końca nie ufała, że to się uda - że nasza rozgadana "twórczość" znajdzie swoich amatorów, którzy nie tylko będą nas słuchać, ale też będą chcieli finansowo wspierać i motywować do dalszej pracy. To niezwykle miłe i ważne - szczególnie w chwilach zwątpienia. A jednocześnie usłyszałyśmy już ze 3 razy pytanie czy naprawdę nie można wpłacać więcej niż 13 zł... nie było można - ale zrobiłyśmy tak, że już można :)
W zamian za takie wsparcie oczywiście pochwalimy się Tobą w naszych odcinkach, publicznie podziękujemy a także... otrzymasz od nas mały, osobisty upominek, będący wyrazem naszej wdzięczności.
50 zł miesięcznie
Wow! Bardzo dziękujemy za takie wsparcie. Zaniemówiłyśmy z wrażenia... Na szczęście nie na długo, bo kolejny odcinek już niebawem :) Na pewno się w nim Tobą pochwalimy! Spodziewaj się też osobistego upominku, który będzie wyrazem naszej wdzięczności.
Ależ nam teraz dmucha w żagle...

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora PrzySobieStań w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Dwie psychoterapeutki dotąd zakopane w gabinecie, wychodzą do ludzi. Chcą zarazić jak najwięcej osób pomysłem na dobrą relację z samą/samym sobą. Dobrą czyli dojrzałą, ale nie surową. Pełną ciekawości, życzliwą i motywującą. Znającą swoje granice. Korzystającą z szans i uważną wobec słabości.

Tutaj - Hania i Agata. Psychoterapeutki, psycholożki.

Kilkanaście lat przepracowanych z ludzkimi historiami. Wiele z nich zostawało z nami nawet wtedy, kiedy powinnyśmy być dla siebie, swoich bliskich, czyli po prostu nie pracować. Ale jak ktoś wpuszcza Cię do swojego świata, to czasem trudno z niego wyjść tylko dlatego, bo skończyła się sesja. Miliony słów jakie padły w naszych gabinetach, czy to prywatnych, czy tych w państwowych, zostaje z nami i nie wyjdą, bo taki to zawód. 

Z roku na rok jednak rosła nam z tyłu głowy myśl - jak uczulać ludzi na pewne sygnały? Jak ich wzmacniać? I co zrobić, by nie musieli do nas trafiać? Jak widać nie jesteśmy rekinami biznesu, skoro chodzą nam po głowie myśli, jak nie mieć klientów w gabinecie psychoterapeutycznym. Hm.

Czasy takie, że w tej dziedzinie - gdy w grę już wchodzi leczenie, nie widać perspektyw, byśmy miały narzekać na pustki w gabinecie. A jednak nie możemy tam zamieszkać. Od naszego zdrowia, unikania wypalenia, od przerw w pracy, zależy jak pomocne będziemy pacjentom. I odrobiłyśmy swoje lekcje. Zadbałyśmy o własne zdrowie psychiczne, wiemy jak to się robi, nie tylko ze szkoleń, ze studiów i książek. Tu szewc nie może chodzić bez butów. 

Dlatego weszłyśmy w ścieżkę psychoedukacji, chcemy dotrzeć do jak największej rzeczy słuchaczy, z naszym przekazem - nie lekceważcie zdrowia psychicznego, nauczcie się psychicznej higieny, dbajcie o swoje wnętrze tak jak dbacie o najcenniejsze dla siebie sprawy na zewnątrz. A my będziemy podpowiadać co to znaczy - stanąć przy sobie. Jak to robić, by czuć się częścią świata a jednocześnie jedynym w swoim rodzaju. Jak zadbać o swój głos w tym głośnym świecie.

 Stąd nasz podcast PrzySobieStań:

Jesteśmy też na Spreaker i Spotify.

Jeśli możesz nas wesprzeć, będziemy mogły więcej czasu poświęcić na nagrania, robić je częściej i przeznaczać więcej na nie więcej środków. W tej chwili wszystko robimy same, a wykształcenie mamy humanistyczne:) 

Za każdą wpłatę będziemy bardzo wdzięczne.

Hania i Agata z PrzySobieStań

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj PrzySobieStań w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora PrzySobieStań już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
13 zł
Beata Beatris
Beata Beatris
50 zł
Nauka śpiewu rozrywkowego Agata Pufal
Nauka śpiewu rozrywkowego Agata Pufal
13 zł
wikus601@autograf.pl
wikus601@autograf.pl
13 zł
Zuzanna Troszczynska
Zuzanna Troszczynska
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.