PrzySobieStań

W Patronite od 05.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1832

Liczba Patronów: 1764

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
139 miesięcznie
1 169 łącznie
Dwie psychoterapeutki dotąd zakopane w gabinecie, wychodzą do ludzi. Chcą zarazić jak najwięcej osób pomysłem na dobrą relację z samą/samym sobą. Dobrą czyli dojrzałą, ale nie surową. Pełną ciekawości, życzliwą i motywującą. Znającą swoje granice. Korzystającą z szans i uważną wobec słabości.

O Autorze

Tutaj - Hania i Agata. Psychoterapeutki, psycholożki.

Kilkanaście lat przepracowanych z ludzkimi historiami. Wiele z nich zostawało z nami nawet wtedy, kiedy powinnyśmy być dla siebie, swoich bliskich, czyli po prostu nie pracować. Ale jak ktoś wpuszcza Cię do swojego świata, to czasem trudno z niego wyjść tylko dlatego, bo skończyła się sesja. Miliony słów jakie padły w naszych gabinetach, czy to prywatnych, czy tych w państwowych, zostaje z nami i nie wyjdą, bo taki to zawód. 

Z roku na rok jednak rosła nam z tyłu głowy myśl - jak uczulać ludzi na pewne sygnały? Jak ich wzmacniać? I co zrobić, by nie musieli do nas trafiać? Jak widać nie jesteśmy rekinami biznesu, skoro chodzą nam po głowie myśli, jak nie mieć klientów w gabinecie psychoterapeutycznym. Hm.

Czasy takie, że w tej dziedzinie - gdy w grę już wchodzi leczenie, nie widać perspektyw, byśmy miały narzekać na pustki w gabinecie. A jednak nie możemy tam zamieszkać. Od naszego zdrowia, unikania wypalenia, od przerw w pracy, zależy jak pomocne będziemy pacjentom. I odrobiłyśmy swoje lekcje. Zadbałyśmy o własne zdrowie psychiczne, wiemy jak to się robi, nie tylko ze szkoleń, ze studiów i książek. Tu szewc nie może chodzić bez butów. 

Dlatego weszłyśmy w ścieżkę psychoedukacji, chcemy dotrzeć do jak największej rzeczy słuchaczy, z naszym przekazem - nie lekceważcie zdrowia psychicznego, nauczcie się psychicznej higieny, dbajcie o swoje wnętrze tak jak dbacie o najcenniejsze dla siebie sprawy na zewnątrz. A my będziemy podpowiadać co to znaczy - stanąć przy sobie. Jak to robić, by czuć się częścią świata a jednocześnie jedynym w swoim rodzaju. Jak zadbać o swój głos w tym głośnym świecie.

 Stąd nasz podcast PrzySobieStań:

Jesteśmy też na Spreaker i Spotify.

Jeśli możesz nas wesprzeć, będziemy mogły więcej czasu poświęcić na nagrania, robić je częściej i przeznaczać więcej na nie więcej środków. W tej chwili wszystko robimy same, a wykształcenie mamy humanistyczne:) 

Za każdą wpłatę będziemy bardzo wdzięczne.

Hania i Agata z PrzySobieStań

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Beata Beatris
Beata Beatris
Próg: 50 zł
Nauka śpiewu rozrywkowego Agata Pufal
Nauka śpiewu rozrywkowego Agata Pufal
Próg: 13 zł
Anonimowy patron
Próg: 13 zł
wikus601@autograf.pl
wikus601@autograf.pl
Próg: 13 zł
Zuzanna Troszczynska
Zuzanna Troszczynska
Próg: 50 zł