Avatar użytkownika

Leśny Kawaler

5
patronów
40 
miesięcznie
1 135 
łącznie
5
patronów
40 zł 1 135 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Ta niewielka kwota może okazać się wielką pomocą. Jest równie ważna, jak każda inna. Dziękuję !
10 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za wpłacanie tej kwoty! Pomoże mi ona w nagrywaniu zwierząt, dzięki czemu opowiem o nich w swoim filmie :). Bardzo dziękuję !
20 zł miesięcznie
To naprawdę konkretna suma. Dzięki niej, będę mógł powoli szykować się do zakupu kolejnej kamery. Serdecznie dziękuję ! :)
30 zł miesięcznie
Dzięki takim wpłatom, będę mógł coraz bardziej rozwijać swój kanał, aby filmy były bardziej profesjonalne. Jestem bardzo wdzięczny, dziękuję ! :)
50 zł miesięcznie
To naprawdę duża kwota! Bazując na niej, będę mógł powoli kupować kamery, które będą nagrywały filmy w lepszej jakości. To z kolei wpłynie na ukazanie piękna dzikich zwierząt i przyrody, która je otacza. Z całego serca dziękuję !
100 zł miesięcznie
O rany! Ta kwota może bardzo pomóc w rozwoju kanału! Dzięki niej, liczba kamer się zwiększy, a co za tym idzie, pokażę i opowiem o zwierzętach w filmach, których będzie jeszcze więcej ! Dziękuję !
200 zł miesięcznie
NIE DOWIERZAM ! Zwierzęta na pewno się ucieszą! Z taką kwotą będę mógł kupować sprzęt, dzięki któremu zwierzęta będą ukazywane w bardzo dobrej jakości. Ponadto z czasem, filmy będą stały na wysokim poziomie, nie tylko wizualnym, ale i pod względem dźwiękowym. W ten sposób będę mógł opowiadać o pięknie naszej przyrody w świetnej jakości. Z całego serca dziękuję !
300 zł miesięcznie
WOW! Z dowód wdzięczności podziękuję Ci w moim filmie, który dzięki Twojej wpłacie będzie "produkcją" na naprawdę dobrym poziomie. Zwierzęta na pewno się ucieszą, że w świat pójdą nagrania z ich udziałem, a więcej osób dowie się, jakie są wspaniałe ! DZIĘKUJEMY!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Leśny Kawaler w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Moją pasją jest przyroda. Od dziecka chodzę do lasu, gdzie obserwuję życie jego mieszkańców. Od czerwca 2021 roku nagrywam, a następnie umieszczam filmy związane z tematyką przyrody. Można znaleźć je w serwisie YouTube- nazwa kanału to Leśny Kawaler.

Nagrywam dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku, w ten sposób chcę pokazać, jak wygląda życie w lesie na co dzień.

Ponadto opowiadam o poszczególnych rodzinach zwierząt. Każda z nich jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Niestety, czasami inni utrudniają mi realizację i rozwijanie swojej pasji. Zdarzyło się tak, że ktoś ukradł moją kamerę. Jednak nie poddaję się, bo moim celem jest to, aby jak najwięcej osób szanowało przyrodę i mieszkańców łąk i lasów.

Co roku w lesie mają miejsce wyjątkowe wydarzenia, takie jak rykowisko jeleni szlachetnych:

Mam również szczęście obserwować, jak zwierzęta dorastają razem :)

W lesie zdarzają się również zabawne sytuacje, tak jak na przykład ta:

lub ta:

Co rok sprzątam również las:

Zdarza się, że udaje mi się nagrać unikalne sceny wyjątkowych zachowań zwierząt:

 

Większe nakłady finansowe pozwoliłyby mi na rozwój. Zakup większej ilości kamer lepszej jakości mógłby zaprocentować kolejnymi nagraniami, którymi mógłbym się z Państwem podzielić.

Nie zależy mi na sobie, zależy mi na zwierzętach i przyrodzie :)

Cele Autora

Konserwacja sprzętu
  • 400 zł miesięcznie
  • 360 zł brakuje
10%
Czasami dochodzi do wszelkiego rodzaju awarii obecnego sprzętu, które należy naprawić.
Zakup kamer do nagrywania zwierząt
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 460 zł brakuje
2%
Aby móc się rozwijać potrzebuję większej ilości kamer lepszej jakości. Chcę, by moje filmy były coraz lepsze, aby w pełni oddać piękno zwierząt i otaczającego ich świata.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Leśny Kawaler już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Agnieszka Brzezińska
Agnieszka Brzezińska
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Tomasz Popończyk
Tomasz Popończyk
5 zł
Marzena D.
Marzena D.
10 zł
Magdalena Muras
Magdalena Muras
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.