Avatar użytkownika

Leśny Kawaler

29
patronów
530 
miesięcznie
2 405 
łącznie
29
patronów
530 zł 2 405 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Ta niewielka kwota może okazać się wielką pomocą. Jest równie ważna, jak każda inna. Dziękuję !
10 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za wpłacanie tej kwoty! Pomoże mi ona w nagrywaniu zwierząt, dzięki czemu opowiem o nich w swoim filmie :). Bardzo dziękuję !
20 zł miesięcznie
To naprawdę konkretna suma. Dzięki niej, będę mógł powoli szykować się do zakupu kolejnej kamery. Serdecznie dziękuję ! :)
30 zł miesięcznie
Dzięki takim wpłatom, będę mógł coraz bardziej rozwijać swój kanał, aby filmy były bardziej profesjonalne. Jestem bardzo wdzięczny, dziękuję ! :)
50 zł miesięcznie
To naprawdę duża kwota! Bazując na niej, będę mógł powoli kupować kamery, które będą nagrywały filmy w lepszej jakości. To z kolei wpłynie na ukazanie piękna dzikich zwierząt i przyrody, która je otacza. Z całego serca dziękuję !
100 zł miesięcznie
O rany! Ta kwota może bardzo pomóc w rozwoju kanału! Dzięki niej, liczba kamer się zwiększy, a co za tym idzie, pokażę i opowiem o zwierzętach w filmach, których będzie jeszcze więcej ! Dziękuję !
200 zł miesięcznie
NIE DOWIERZAM ! Zwierzęta na pewno się ucieszą! Z taką kwotą będę mógł kupować sprzęt, dzięki któremu zwierzęta będą ukazywane w bardzo dobrej jakości. Ponadto z czasem, filmy będą stały na wysokim poziomie, nie tylko wizualnym, ale i pod względem dźwiękowym. W ten sposób będę mógł opowiadać o pięknie naszej przyrody w świetnej jakości. Z całego serca dziękuję !
300 zł miesięcznie
WOW! Z dowód wdzięczności podziękuję Ci w moim filmie, który dzięki Twojej wpłacie będzie "produkcją" na naprawdę dobrym poziomie. Zwierzęta na pewno się ucieszą, że w świat pójdą nagrania z ich udziałem, a więcej osób dowie się, jakie są wspaniałe ! DZIĘKUJEMY!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Leśny Kawaler w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Moją pasją jest przyroda. Od dziecka chodzę do lasu, gdzie obserwuję życie jego mieszkańców. Od czerwca 2021 roku nagrywam, a następnie umieszczam filmy związane z tematyką przyrody. Można znaleźć je w serwisie YouTube- nazwa kanału to Leśny Kawaler.

Nagrywam dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku, w ten sposób chcę pokazać, jak wygląda życie w lesie na co dzień.

Ponadto opowiadam o poszczególnych rodzinach zwierząt. Każda z nich jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Niektóre historie są wręcz niezwykłe. Przykładem jest wilk bez jednej łapy, którego nagrywam od 2022 roku. Nadal żyje i ma się dobrze dzięki rodzinie:

 

Niestety, czasami inni utrudniają mi realizację i rozwijanie swojej pasji. Zdarza się, że ludzie kradną lub niszczą moją kamerę. Jednak nie poddaję się, bo moim celem jest to, aby jak najwięcej osób szanowało przyrodę i zwierzęta. One na to zasługują.

Co roku w lesie mają miejsce wyjątkowe wydarzenia, takie jak rykowisko jeleni szlachetnych:

Mam również szczęście obserwować, jak zwierzęta dorastają razem :)

W lesie zdarzają się również zabawne sytuacje, tak jak na przykład ta:

lub ta:

Co rok sprzątam również las:

Zdarza się, że udaje mi się nagrać unikalne sceny wyjątkowych zachowań zwierząt:

 

Większe nakłady finansowe pozwoliłyby mi na rozwój i promowanie przyrody. Zakup kamer lepszej jakości mógłby zaprocentować kolejnymi nagraniami, którymi mógłbym się z Państwem podzielić.

Nie zależy mi na sobie, zależy mi na zwierzętach i przyrodzie. Moim marzeniem jest ich lepsza przyszłość. Jako najbardziej inteligentny gatunek na świecie powinniśmy pomagać przyrodzie, a nie jej szkodzić. Bez niej nie będzie nas. :)

Cele Autora

Zakup kamer do nagrywania zwierząt
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 970 zł brakuje
35%
Aby móc się rozwijać potrzebuję większej ilości kamer lepszej jakości. Chcę, by moje filmy były coraz lepsze, aby w pełni oddać piękno zwierząt i otaczającego ich świata.
Konserwacja sprzętu
  • 400 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Czasami dochodzi do wszelkiego rodzaju awarii obecnego sprzętu, które należy naprawić.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Leśny Kawaler już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anna Ziętek
Anna Ziętek
30 zł
Iwona Meresta
Iwona Meresta
100 zł
Anonimowy patron
5 zł
Iwona Wojtczak
Iwona Wojtczak
10 zł
Anonimowy patron
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.