Leśny Kawaler

W Patronite od 02.02.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3026

Liczba Patronów: 2231

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
20 miesięcznie
975 łącznie
Moją pasją jest przyroda. Od dziecka chodzę do lasu, gdzie obserwuję życie jego mieszkańców. Od czerwca 2021 roku nagrywam, a następnie umieszczam filmy związane z tematyką przyrody. Można znaleźć je w serwisie YouTube- nazwa kanału to Leśny Kawaler.

O Autorze

Nagrywam dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku, w ten sposób chcę pokazać, jak wygląda życie w lesie na co dzień.

Ponadto opowiadam o poszczególnych rodzinach zwierząt. Każda z nich jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Niestety, czasami inni utrudniają mi realizację i rozwijanie swojej pasji. Zdarzyło się tak, że ktoś ukradł moją kamerę. Jednak nie poddaję się, bo moim celem jest to, aby jak najwięcej osób szanowało przyrodę i mieszkańców łąk i lasów.

Co roku w lesie mają miejsce wyjątkowe wydarzenia, takie jak rykowisko jeleni szlachetnych:

Mam również szczęście obserwować, jak zwierzęta dorastają razem :)

W lesie zdarzają się również zabawne sytuacje, tak jak na przykład ta:

lub ta:

Co rok sprzątam również las:

Zdarza się, że udaje mi się nagrać unikalne sceny wyjątkowych zachowań zwierząt:

Większe nakłady finansowe pozwoliłyby mi na rozwój. Zakup większej ilości kamer lepszej jakości mógłby zaprocentować kolejnymi nagraniami, którymi mógłbym się z Państwem podzielić.

Nie zależy mi na sobie, zależy mi na zwierzętach i przyrodzie :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Tomasz Popończyk
Tomasz Popończyk
Próg: 5 zł
Magdalena Muras
Magdalena Muras
Próg: 5 zł
Kamil Bartusik
Kamil Bartusik
Próg: 200 zł