Psycholog w Górach

W Patronite od 02.08.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1665

Liczba Patronów: 2651

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
117 miesięcznie
234 łącznie
Nazywam się Damian Gurba jestem psychologiem z wypiętrzonymi marzeniami ⛰️😍 Dołącz do współtworzenia opowieści o zdobyciu Wulkanicznej Korony Ziemi 🌋👑🗺️

O Autorze

Nazywam się Damian Gurba, moją wielką pasją są góry i podróże. Na co dzień pracuję jako psycholog i psychoterapeuta. Swoją górską przygodę rozpocząłem pod okiem rodziców wiele lat temu zdobywając Łabowską Halę w Beskidzie Sądeckim. Dzisiaj chcę zdobyć najwyższy wulkan 🌋 na każdym z 7 kontynentów – składających się na mój projekt Psycholog w Górach

Wulkaniczna Korona Ziemi

Wulkaniczna Korona Ziemi (Volcanic7Summits) to ogromne, wymagające determinacji wyzwanie podróżnicze. Kompletowanie poszczególnych części Korony to przedsięwzięcie na skalę światową, nie ograniczające się do pojedynczego pasma górskiego, kraju czy nawet kontynentu. Aby zdobyć Wulkaniczną Koronę Ziemi należy wyprawić się do najbardziej odległych zakątków naszej planety. Na koronę składają się: Ojos del Salado, Kilimanjaro, Elbrus, Pico de Orizaba, Damavand, Mount Giluwe i Mount Sidley. Każdy z siedmiu kontynentów i każdy jego najwyższy wulkan jest wyjątkowy i stanowi osobną opowieść. 

Rozkład jazdy:

🌋Najbliższy wyjazd w ramach Wulkanicznej Korony Ziemi zaplanowany na wrzesień tego roku. Celem jest wejście na Damavand 5610 m n.p.m. najwyższym wulkan w Azji oraz Sabalan 4811 m n.p.m - trzeci wulkan Azji

🌋Kolejne punkty realizacji planu uzależnione są od sytuacji pandemicznej i politycznej na Świecie oraz możliwości finansowych 😉

Do tej pory wszedłem na najwyższy wulkan Afryki: Kilimandżaro, a także drugi wulkan Azji: Górę Ararat oraz wiele innych fantastycznych gór.

Kilimandżaro-psycholog-w-górach

Wszystkie wyprawy opisywane są na swojej stronie internetowej www.psychologwgorach.pl oraz w social mediach. Prowadzę autorskie spotkania na których opowiadam o Wulkanicznej Koronie Ziemi. Każda z wypraw to również bogaty materiał zdjęciowy.

Dołącz do mnie! 

Dołącz do współtworzenia opowieści o zdobyciu Wulkanicznej Korony Ziemi bo odważne plany potrzebują partnerów a idee mimo tego, iż niejednokrotnie porywają tłumy to bez wsparcia pozostają tylko „niematerialnym bytem”.

Decydując się na wparcie mojego pomysłu dołączasz do grona sponsorów, którzy wspierają mnie w realizacji projektu zdobycia Korony Wulkanów.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Osobista Doskonałość
Osobista Doskonałość
Próg: 117 zł