Avatar użytkownika

Pyndalarz

13
patronów
280 
miesięcznie
5 750 
łącznie
13
patronów
280 zł 5 750 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję za ten gest!

Automatycznie będziesz widniał na liście patronów na moich filmach.
10 zł miesięcznie
Dziękuję!

W ten oto sposób postawiłeś mi zapiekankę na trasie.

Automatycznie będziesz widniał na liście patronów na końcu moich filmów oraz otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy dla wspierających.
20 zł miesięcznie
Dziękuję!

Pizza i oranżada daje mi niezłego kopa podczas trasy. Nie da się ukryć, że często praktykuję taki posiłek, a Ty właśnie dołożyłeś swoje 3 grosze, wróć... znacznie więcej.

Automatycznie będziesz widniał na liście patronów na moich filmach oraz otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy dla wspierających. Dodatkowo otrzymasz ode mnie pocztówkę, na pewno nie jedną ;)
40 zł miesięcznie
Wielkie dzięki! Twoje wsparcie pokrywa cenę biletu na pociąg. Jak pewnie zauważyłeś często korzystam z usług transportu kolejowego.

Automatycznie będziesz widniał na liście patronów na moich filmach oraz otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy dla wspierających. Pocztówki lub inne gadżety z miast do których podróżuję to będzie dla Ciebie standard, ale otrzymasz ode mnie również prywatne wsparcie w tematach rowerowych.
60 zł miesięcznie
Wow! Bardzo dziękuję! W dużej mierze przyczyniasz się do realizacji moich wycieczek rowerowych. Posiłki, transport, konserwacja roweru, w tym wszystkim mi pomagasz.

Automatycznie będziesz widniał na liście patronów na moich filmach oraz otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy dla wspierających. Pocztówki lub inne gadżety to będzie dla Ciebie standard, ale otrzymasz ode mnie również prywatne wsparcie w tematach rowerowych.
100 zł miesięcznie
Tutaj już nie ma słów, którymi mogę podziękować. W ramach mojego "rewanżu" wspólnie ustalimy jak mogę Ci się odwdzięczyć.

Wszystkie benefity z poprzednich progów oczywiście również Cię obejmują.


Jeszcze raz dziękuję!
200 zł miesięcznie
To już zasługuje na wyróżnienie klasy premium na liście patronów na filmie! Spodziewaj się również kontaktu z mojej strony bo benefity z poprzednich progów oczywiście również Cię obejmują.

Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki!
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
3 dostępne miejsca
Wooooooow!
Tu już chyba trzeba powiedzieć, że jesteś SPONSOREM! Tak też zostaniesz określony na filmie!
"Sponsor odcinka" to wyjątkowe wyróżnienie.
Spodziewaj się również kontaktu z mojej strony bo benefity z poprzednich progów oczywiście również Cię obejmują.

Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Pyndalarz w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

"Droga jest celem" - to cytat, który w idealny sposób opisuje moją pasję. Pasję do podróżowania na rowerze, ale w trochę bardziej ekstremal... wróć... Długodystansowym stylu. 1000, 800, 500 czy 300 kilometrów na rowerze to mój świat. To ultrakolarstwo!

Cześć!

Z tej strony Pyndalarz i tworzę kanał na youtube o tej samej nazwie. 

 

Specjalizuję się w ultrakolarstwie (kolarstwie długodystansowym) i nagrywam relację z moich wycieczek rowerowych. Najistotniejszy jest dla mnie aspekt turystyczny, poznawanie nowych miejsc, ale również pojawia się element rywalizacji w trakcie ultramaratonów rowerowych. 

Póki co udało mi się zrealizować kilka długodystansowych projektów.

Przede wszystkim można powiedzieć, że przejechałem przez całą Polskę. Od Międzyzdrojów, aż do Ustrzyk Górnych. 1021 km na rowerze, bez przerwy na sen.

Nie raz miałem okazję gościć nad Morzem Bałtyckim. Te trasy są najgłębiej w moim sercu. Najpierw Gdynia z Katowic (620 km), a następnie dwukrotnie z Katowic do Międzywodzia (trasy 700 i 800 km). I pewnie jeszcze nie raz tego typu wyjazdy odbędę, również do innych miast. 

Poza tym masa tras o dystansach 300, 400, 500 czy 600 km. W różne miejsca w Polsce. 

Cel jest jeden: Do końca życia przejechać przez każdą gminę w Polsce, na rowerze. Jest ich aż 2479.

Ja aktualnie przejechałem przez ponad 1000, jednak trudność zaliczania nowych gmin jest coraz większa.

A oto kilka przykładowych filmów z moich tras:

Cele Autora

Realizacja najbliższych ultra wycieczek
  • 150 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Twoje wsparcie pomoże mi w zrealizowaniu najbliższych tras. Przede wszystkim pokryje koszty jedzenia oraz picia na trasie. Również bilety na pociąg lub ewentualny nocleg. Ale także przygotowanie roweru.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Pyndalarz już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Grzegorz Ciemiński
Grzegorz Ciemiński
100 zł
Łukasz Szalast
Łukasz Szalast
10 zł
Szymon Drozd
Szymon Drozd
10 zł
Łukasz Golec
Łukasz Golec
20 zł
woocom
woocom
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.