QdiPSX

Kupujemy nową-starą grę!

300 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

280 zł

brakuje

Dzięki takiemu strzałowi gotówki, będę w stanie kupić grę, którą później ogram i zrecenzuję dla Was. Nie będę musiał teraz odkładać pieniędzy na zakup starej gry z PlayStation 1, co pozwoli mi na przyspieszenie wypuszczanych Recenzji!
Gdy cel zostanie osiągnięty, macie zagwarantowaną minimum JEDNĄ recenzję miesięcznie z gry na PlayStation 1!
Gry na PlayStation 1 kosztują miedzy 10 a 700 złotych, tak, są też gry tak drogie. Dlatego też myślę że kwota niżej średniej powinna być odpowiednia.

Więcej i częściej!

600 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

580 zł

brakuje

Teraz to już mogę poszaleć i zapewnić że minimum dwa razy w miesiącu opublikuję recenzję! Do tego raz na miesiąc pojawi się odcinek z serii "Z grą przez generację", w którym przedstawiam każdą część z danej serii gier która pojawiła się na kilku generacjach konsol (głównie PS)!
Gdy osiągnę ten cel, będę mógł kupić więcej brakujących gier w mojej kolekcji które później zrecenzuję. Kupuję gry chronologicznie więc ich cena waha się od 10 do 700 złotych. Cel który tutaj zrealizujemy zapewni mi zakup bardzo rzadkich tytułów.

Teraz to jedziemy pełną Parą!!!

1 400 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

1 380 zł

brakuje

Z takim progiem będę mógł zapewnić Wam jak i widzom nawet cztery Recenzje gier z PS1, Taka kwota miesięcznie, pozwoli na zakup praktycznie każdej gry którą będę chciał zrecenzować na moim kanale.
Część środków które by zostały z danego miesiąca dokładałbym do abonamentu za programy których używam do montażu filmów.

Prawie jak druga praca!

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 480 zł

brakuje

Gdy osiągnę taki cel, będę bardziej zmotywowany do pracy po pracy!
Recenzje gier z PlayStation 1, będą pojawiać się co TYDZIEŃ! Seria "Z grą przez generacje" będzie mogła pojawić się nawet dwa razy w danym miesiącu.
Taka kwota miesięcznie pozwoli już bez problemu na zakup gier do recenzji, pozwoli na pełne pokrycie kosztów oprogramowania do montażu filmów.
Pieniądze które zostaną po każdym z miesięcy, odłożę na zmianę sprzętu do nagrywania (aktualnie nagrywam pożyczoną kamerą Sony HDR-CX115), lepszy Green Screen, oświetlenie i inne związane z materiałami wideo.

Prawie rzucam PRACĘ!

5 200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 180 zł

brakuje

Od teraz, nie opłaca mi się pracować i zaczynam myśleć o jej rzuceniu. Poświęcam praktycznie cały swój czas wolny na działalność związaną z grami PS1 jak i YouTube.
Z takim budżetem będę mógł rozwinąć swój kanał do tego stopnia że recenzje gier z PlayStation 1 będą się pokazywały średnio 2 razy w tygodniu (na pewno raz w tygodniu). Będę mógł zająć się innymi materiałami związanymi z PlayStation 1 na których będę mógł skupić się na sprzęcie, gadżetach. ciekawostkach, historii i wielu wielu innych.
W przyszłości jak przekroczymy ten próg, będę mógł pomyśleć o zaangażowaniu innych osób do mojego projektu, co pozwoli na jeszcze większą aktywność - ale to w dalekiej przyszłości.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni