REALGAR - blog geologiczny kolekcjonerów minerałów

W Patronite od 26.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
120 łącznie
REALGAR to blog którego celem jest szeroko pojęte promowanie polskiej geologii, ludzi pasji, kolekcjonerów minerałów i skamieniałości. Tworzymy ambitne treści naukowe, działamy na wielu płaszczyznach, pracując równocześnie nad wieloma innowacyjnymi projektami.

O Autorze

Jesteśmy grupą geologów, kolekcjonerów i pasjonatów, którzy na blogu REALGAR spełniają swoje pasje. Nasza pasja to nasze życie. Tworzymy reportaże z giełd kolekcjonerskich, wypraw terenowych, prowadzimy wywiady z kolekcjonerami, prezentujemy muzealne i kolekcjonerskie zbiory, a obecnie nasz czas i środki pochłania również praca nad zupełnie nowym projektem - aplikacją na smartfony Daj Kamienia!


REALGAR działa nieprzerwanie od 2013 roku, będąc jedną z najważniejszych stron internetowych o tematyce geologiczno-kolekcjonerskiej w Kraju. Równocześnie na naszej stronie fb nieprzerwanie prezentujemy kolekcjonerskie ciekawostki oraz postępy naszych prac. 
Wraz z nadejściem wiosny przyszedł czas na rozwój oraz nowe ciekawe zmiany. Grupa REALGAR cały czas się powiększa i to właśnie dla Was drodzy czytelnicy chcemy być jeszcze lepsi w tym co robimy!
 

Piotr Zając
Administrator REALGAR Blog i Daj Kamienia!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika