Avatar użytkownika

REALGAR - blog geologiczny kolekcjonerów minerałów

2
patronów
100 
miesięcznie
1 500 
łącznie
2
patronów
100 zł 1 500 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Rzuć piątaka, wesprzyj projekt.
Korzystaj do woli z oferowanych przez nas treści.
10 zł miesięcznie
Dyszka jest super!
Wesprzyj projekt, Nasze treści są dla Ciebie!
20 zł miesięcznie
Dwie dychy to tyle co flaszka!
Bierzemy się do roboty!
50 zł miesięcznie
Pięć dych to tyle co... to dużo :)
Psst - chcesz pozdrowić ciocię na blogu?
100 zł miesięcznie
Stówa - WOW!
Odezwij się - poleci do Ciebie nasz wyjątkowy upominek związany z naszym projektem.
200 zł miesięcznie
Dwie stówy to tyle co dwa razy stówa, dlatego wyślemy dwa upominki.
Koniecznie skontaktuj się z nami!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora REALGAR - blog geologiczny kolekcjonerów minerałów w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

REALGAR – Minerały, Geologia, Geoturystyka to projekt, którego celem jest szeroko pojęte promowanie polskiej geologii, rozwijanie pasji kolekcjonerskich i utrwalanie na łamach bloga tego, co ulotne. Tworzymy treści popularnonaukowe, pracując równocześnie nad licznymi projektami.

Jesteśmy grupą geologów, kolekcjonerów i pasjonatów, którzy na blogu REALGAR spełniają swoje pasje. Nasz blog to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą; ludzie z marzeniami i licznymi talentami. Wierzymy, że nasza praca i wiedza, którą przekazujemy pomaga w budowaniu środowiska geologów i kolekcjonerów. To jest nasza misja!


Na blogu REALGAR realgarblog.com znajduje się ogromna baza relacji z giełd minerałów i wydarzeń kolekcjonerskich. Prezentujemy wystawy, muzealne zbiory, kolekcje oraz opisujemy wyprawy terenowe. W ramach naszej działalności prowadzimy wywiady z kolekcjonerami, przedstawiamy ciekawe miejsca oraz pomagamy w tworzeniu kolekcji. REALGAR to jednak nie tylko blog. Można nas również spotkać na giełdach minerałów i w terenie, gdzie prowadzimy warsztaty geologiczne. Uczestnicy naszych warsztatów zdobywają geologiczną wiedzę, którą chętnie wykorzystują podczas poszukiwań. Dodatkowo jesteśmy twórcami jedynej na świecie aplikacji geologicznej na smartfony, która realnie pomaga początkującym kolekcjonerom i  miłośnikom geoturystyki – Daj Kamienia app.

Aplikacja Daj Kamienia daje możliwość interakcji – rozmowy, pokazania okazów, wymiany doświadczeń. Prowadzi użytkowników do licznych lokalizacji występowania minerałów, skamieniałości, muzeów, obiektów geoturystycznych. Można tu również poczytać o minerałach, skamieniałościach…tutaj warto być i działać. Jest to idealne narzędzie uzupełniające blog REALGAR. 

REALGAR działa nieprzerwanie od 2013 roku, będąc jedną z najważniejszych stron internetowych o tematyce geologiczno-kolekcjonerskiej w Kraju. Jeśli doceniasz to, co robimy i chcesz razem z nami budować to dzieło, prosimy o wsparcie. Nasza działalność wymaga nakładów finansowych, m.in. w zakresie opłat za utrzymanie bloga (hosting, adres), aplikacji, oraz zakupu sprzętu czy paliwa do licznych wyjazdów. Pracujemy nad  kolejnymi ambitnymi projektami, dzięki którym nadal będziemy się dynamicznie rozwijać.

Piotr Zając
Redaktor naczelny bloga REALGAR

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora REALGAR - blog geologiczny kolekcjonerów minerałów już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Beata Greś
Beata Greś
50 zł
Tomek Praszkier
Tomek Praszkier
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.