Anitawu

W Patronite od 22.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 43

Liczba Patronów: 80

Zostań Patronem
Kup na prezent
279 patronów
11 640 miesięcznie
Hej! Tu Anita, twórczyni kanału YouTube ANITAWU, na którym dzielę się moim życiem codziennym w podróży po USA. Uważam, że podróże to najlepsza rzecz na jaką można poświęcić swój czas i pieniądze, dlatego też zapraszam Cię do zwiedzania razem ze mną i moim mężem Tomkiem! :)

O Autorze

Do USA przyjechałam w 2015 roku i aktualnie jest to moje ulubione miejsce na ziemi. Czuję się tu przede wszystkim wolna. Od pierwszego dnia, kiedy postawiłam tutaj swoją nogę, marzyłam, aby móc ten kraj zwiedzić bez żadnych ograniczeń.

Niedługo po przyjeździe, poznałam mojego męża Tomka, który miał pomysł na to, jak niskim kosztem eksplorować ten ogromny kraj. 2 lata później, zamieszkaliśmy w naszym przytulnym domu na kółkach:

Naszym celem jest odwiedzenie wszystkich 50 stanów, jednocześnie relacjonując wszystko na moim kanale, gdzie dzielę się z Wami moją twórczą kreatywnością.

 

Chciałabym móc tworzyć produkcje zapierające dech w piersiach, bez żadnych ograniczeń. Filmy takie, które Was samych zainspirują i zmotywują do spełniania własnych pozornie szalonych marzeń.

Wsparcie finansowe bardzo pomoże mi:

👩🏻‍💻 większość mojego czasu poświęcić na produkcję filmów, na rozwój kanału i z nim związanych rzeczy,

📷 sukcesywnie ulepszać sprzęt (aktualnie zbieram na nowy obiektyw oraz mikrofon),

🚍 opłacić dalsze podróże. 

 

*Jesteś współtwórcą mojego kanału, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się wesprzeć mnie finansowo, czy nie. Jeśli pozwala Ci na to sytuacja oraz serducho-jestem niezmiernie wdzięczna i zaszczycona.

Każde wsparcie wiele dla mnie znaczy. Dziękuję, że jesteście ❤️


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Robert Bylinowicz
Robert Bylinowicz
Próg: 15 zł
Waldemar Sawicki
Waldemar Sawicki
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 60 zł
Marcin_Błędowski
Marcin_Błędowski
Próg: 60 zł
Chris
Chris
Próg: 60 zł