Radio Oborniki

W Patronite od 18.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2453

Liczba Patronów: 2358

Zostań Patronem
1 patron
20 miesięcznie
40 łącznie
Radio Oborniki jest niezależną stacją lokalną będącą blisko życia Gminy i Powiatu Obornickiego. Jednak internetowy charakter Radia Oborniki sprawia, że można nas słuchać w dowolnym miejscu na świecie. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

O Autorze

Radio Oborniki to niezależna stacja internetowa, starająca się być jak najbliżej życia mieszkańców Gminy i Powiatu Obornickiego. Jednak dzięki temu, że nadajemy w Internecie można nas słuchać w dowolnym zakątku globu. Między innymi dzięki świetnej muzyce goszczącej na naszej antenie każdy, nie tylko Oborniczanin, znajdzie coś dla siebie.

Odwiedź nas TUTAJ


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika