Avatar użytkownika

Radiowcy Bez Cenzury

243
patronów
6 690 
miesięcznie
93 780 
łącznie
243
patronów
6 690 zł 93 780 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Twoja dycha, to dla nas sygnał, że jesteś na tak i że wspierasz. Że warto zrobić kolejny odcinek choćby tylko dla Ciebie. Bóg zapłać i w kochankach wynagródź!
Twoja dycha tak nas cieszy, że: ZAPRASZAMY CIĘ DO ZAMKNIĘTEJ GRUPY NA FB.
Wrzucimy tam materiały, które nie zmieściły się w odcinku, pogadamy o planach. A jak Olbratowski ustali, co to są LIVE-y to zrobimy LIVE-a :) Kurde, ale fajnie.
20 zł miesięcznie
To już jest poważna sprawa. 20 złotych to są trzy kostki masła, czyli kawał niezłego smarowania chleba naszego, powszedniego. Dziękujemy Ci!
Takie wsparcie naszego podcastu sprawi, że w podziękowaniu wymienimy Cię jako MECENASA PULSU w specjalnych postach na FB i INSTA. Wielki szacun - internety nie płoną - trwaj tam na wieki! A gdy będzie potrzeba - pokażemy Cię palcem i powiem; to ona! Albo; to on!
Oczywiście - członkostwo zamkniętej grupy na FB jest Twoje.
50 zł miesięcznie
Wspierając nas takim pieniądzem pokazujesz, że poważnie traktujesz to, co mówimy i chcesz być częścią przyszłości polskiego podcastu. Kazimierz Wielki na banknocie od Ciebie mówi nam - patron w Was wierzy, nie skiepście tego.
Jak Ci podziękujemy? Oczywiście będziesz cieszył się bonusami z poprzednich progów, ale - znajdziesz się jako PATRON RBC w napisach naszych produkcji na YT. A jeżeli pojawi się taka możliwość - dostaniesz nowy odcinek naszych produkcji wcześniej.
100 zł miesięcznie
Jeśli wesprzesz nas stówką... uznamy, że zwariowałaś/eś. I powiemy; witaj w klubie. Świat potrzebuje ludzi lekko szurniętych, bo tylko my potrafimy zmieniać go na lepsze.
Wspierając nas takim pieniądzem masz to, co Patroni z poprzednich progów, ale dodatkowo... raz w roku zorganizujemy stand-upowy występ tylko dla patronów. Gdyby nie wyszło, lub nie mógłbyś dotrzeć - wymyślimy jak się odwdzięczyć. Dodatkowo, jeśli zagramy występ w Twojej okolicy - wchodzisz za free z osobą tow. Albo nawet trzema.
Plus fajne bonusy z poprzednich progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Radiowcy Bez Cenzury w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy radiowcami z krwi i kości. Może trafiłeś na nas w RMF FM. Może trafiłeś na nasze podcasty: Historia Dla Dorosłych, Bajki Dla Dorosłych, Dorwać Bestię, Misja Specjalna. Tutaj jesteśmy, bo pracujemy nad własnymi projektami i mamy sporo pomysłów, które z Waszą pomocą zmienią podcast w Polsce.

O nas

  Tu Skowron, Olbratowski i Tomkowicz. Prawie całe nasze, zawodowe życie to robota z mikrofonem. Radio, scena, studio nagrań. Mówiliśmy i mówimy do każdego mikrofonu, jaki jest na rynku. Dlatego mówiąc o sobie używamy słowa: mikrofoniarze. Jesteśmy mikrofoniarzami z powołania i wyboru.

  I odkryliśmy, że podcast to jedno z naszych naturalnych środowisk, że podcast to swoiste <radio on demand> i że dobrze się w nim czujemy. Bo podcast zachowując typową dla radia intymność przekazu pozwala korzystać z piękna możliwości niesionych przez Internet. Podcast jako RoD towarzyszy Ci wtedy, kiedy tego chcesz, jest blisko, ale pozwala Ci zająć się tym, czym akurat potrzebujesz, czy chcesz. Same plusy. 

  Nasze radiowe doświadczenie (łącznie, w trzech przepracowaliśmy na antenie jakieś 80 lat) sprawiło, że "umieliśmy w podcasty", zanim stały się modne my szlifowaliśmy każdą z form, którymi dziś podcast się żywi. 

 

 

Nasze cele, marzenia, plany

  Dość, bo jeszcze ktoś pomyśli, że się chwalimy. Zdecydowaliśmy się na Patronite, bo ruszyliśmy z naszymi, własnymi projektami. To podcasty: PULS TYGODNIA DLA DOROSŁYCH i MATURA BEZ CENZURY. To im oddajemy nasz wolny czas. Niestety nie mamy go wiele; oprócz pracy w radiu realizujemy zlecenia lektorskie, prowadzimy konferencje i eventy, piszemy scenariusze, teksty, publikacje. A chcemy móc przeznaczyć na RADIOWCÓW BEZ CENZURY więcej czasu - chcemy rozwinąć nasze projekty i tworzyć nowe podcasty. 

   W planach mamy też stworzenie własnego studia podcastowego. Chcemy wyjść poza studio, wyjechać z mikrofonami w Polskę. Planujemy współpracę z młodymi, początkującymi podcasterami czy nawet nauczanie podcastu - podcastowe szkolenia. Potrafimy przekazać naszą wiedzę radiową i podcastową.  Wiemy jak pisać, wiemy jak mówić, znamy się na technikałkach. Wierzymy, że podcast ma moc zmieniania świata. 

 

Radiowcy Bez Cenzury

 

Zobacz i posłuchaj, co robimy

  Teraz - w każdy piatek publikujemy nasz PULS TYGODNIA DLA DOROSŁYCH, w każdy wtorek naszą MATURĘ BEZ CENZURY. I to wyczerpuje i możliwości czasowe i możliwości sprzętowe i pojemność skokową mózgu. Dzięki Waszemu wsparciu - rozwiniemy naszą działalność! 

 

 

 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Radiowcy Bez Cenzury już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dariusz Komuda
Dariusz Komuda
50 zł
Cecot Halina
Cecot Halina
10 zł
Marcin S-k
Marcin S-k
10 zł
Natalia Dróbka
Natalia Dróbka
10 zł
Mandy
Mandy
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.