Radiowcy Bez Cenzury

W Patronite od 27.01.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 153

Liczba Patronów: 135

Zostań Patronem
Kup na prezent
162 patronów
4 020 miesięcznie
12 550 łącznie
Jesteśmy radiowcami z krwi i kości. Może trafiłeś na nas w RMF FM. Może trafiłeś na nasze podcasty: Historia Dla Dorosłych, Bajki Dla Dorosłych, Dorwać Bestię, Misja Specjalna. Tutaj jesteśmy, bo pracujemy nad własnymi projektami i mamy sporo pomysłów, które z Waszą pomocą zmienią podcast w Polsce.

O Autorze

O nas

  Tu Skowron, Olbratowski i Tomkowicz. Prawie całe nasze, zawodowe życie to robota z mikrofonem. Radio, scena, studio nagrań. Mówiliśmy i mówimy do każdego mikrofonu, jaki jest na rynku. Dlatego mówiąc o sobie używamy słowa: mikrofoniarze. Jesteśmy mikrofoniarzami z powołania i wyboru.

  I odkryliśmy, że podcast to jedno z naszych naturalnych środowisk, że podcast to swoiste <radio on demand> i że dobrze się w nim czujemy. Bo podcast zachowując typową dla radia intymność przekazu pozwala korzystać z piękna możliwości niesionych przez Internet. Podcast jako RoD towarzyszy Ci wtedy, kiedy tego chcesz, jest blisko, ale pozwala Ci zająć się tym, czym akurat potrzebujesz, czy chcesz. Same plusy. 

  Nasze radiowe doświadczenie (łącznie, w trzech przepracowaliśmy na antenie jakieś 80 lat) sprawiło, że "umieliśmy w podcasty", zanim stały się modne my szlifowaliśmy każdą z form, którymi dziś podcast się żywi. 

 

 

Nasze cele, marzenia, plany

  Dość, bo jeszcze ktoś pomyśli, że się chwalimy. Zdecydowaliśmy się na Patronite, bo ruszyliśmy z naszymi, własnymi projektami. To podcasty: PULS TYGODNIA DLA DOROSŁYCH i MATURA BEZ CENZURY. To im oddajemy nasz wolny czas. Niestety nie mamy go wiele; oprócz pracy w radiu realizujemy zlecenia lektorskie, prowadzimy konferencje i eventy, piszemy scenariusze, teksty, publikacje. A chcemy móc przeznaczyć na RADIOWCÓW BEZ CENZURY więcej czasu - chcemy rozwinąć nasze projekty i tworzyć nowe podcasty. 

   W planach mamy też stworzenie własnego studia podcastowego. Chcemy wyjść poza studio, wyjechać z mikrofonami w Polskę. Planujemy współpracę z młodymi, początkującymi podcasterami czy nawet nauczanie podcastu - podcastowe szkolenia. Potrafimy przekazać naszą wiedzę radiową i podcastową.  Wiemy jak pisać, wiemy jak mówić, znamy się na technikałkach. Wierzymy, że podcast ma moc zmieniania świata. 

 

Radiowcy Bez Cenzury

 

Zobacz i posłuchaj, co robimy

  Teraz - w każdy piatek publikujemy nasz PULS TYGODNIA DLA DOROSŁYCH, w każdy wtorek naszą MATURĘ BEZ CENZURY. I to wyczerpuje i możliwości czasowe i możliwości sprzętowe i pojemność skokową mózgu. Dzięki Waszemu wsparciu - rozwiniemy naszą działalność! 

 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Aleksandra Surówka
Aleksandra Surówka
Próg: 10 zł
Lukasz Grzy
Lukasz Grzy
Próg: 10 zł
Kamila Matyskiewicz
Kamila Matyskiewicz
Próg: 10 zł
Sylwia KOŚCIELSKA-WOŚ
Sylwia KOŚCIELSKA-WOŚ
Próg: 100 zł
Izabela Gorczyk
Izabela Gorczyk
Próg: 20 zł