Avatar użytkownika

Remek Dąbrowski

7
patronów
80 
miesięcznie
7 800 
łącznie
7
patronów
80 zł 7 800 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Każdy nowy rysunek dostaniesz na maila, zanim zobaczy go reszta Internetu!
10 zł miesięcznie
Każdy nowy rysunek dostaniesz na maila, wraz z podpisem "Dąbrowski dla [tu twoje imię/ksywka/nick]". Nic, tylko wydrukować i powiesić w złotej ramce!
15 zł miesięcznie
Każdy nowy rysunek dostaniesz na maila, wraz z podpisem "Dąbrowski dla [tu twoje imię/ksywka/nick]" + raz w miesiącu fizyczny wydruk wybranego przez Dąbrowskiego rysunku w formacie 20x15 cm, wraz z odręczną(!) dedykacją(!!), wysłany pocztą!!!
25 zł miesięcznie
Każdy nowy rysunek dostaniesz na maila, wraz z podpisem "Dąbrowski dla [tu twoje imię/ksywka/nick]" + raz w miesiącu fizyczny wydruk wybranego przez CIEBIE rysunku w formacie 30x20 cm (A4), wraz z odręczną(!) dedykacją(!!), wysłany pocztą(!!!)
50 zł miesięcznie
Każdy nowy rysunek dostaniesz na maila, wraz z podpisem "Dąbrowski dla [tu twoje imię/ksywka/nick]" + raz w miesiącu fizyczny wydruk wybranego przez CIEBIE rysunku w formacie 30x20 cm (A4), wraz z odręczną dedykacją, wysłany pocztą. Ale to nie koniec, trzymaj się ramy bo będzie zakręt! - do tego wszystkiego otrzymasz paczkomatem InPost ekstra za free Kalendarz na rok 2022!!!11jeden
100 zł miesięcznie
Każdy nowy rysunek dostaniesz na maila, wraz z podpisem "Dąbrowski dla [tu twoje imię/ksywka/nick]" + raz w miesiącu fizyczny wydruk wybranego przez CIEBIE rysunku w formacie 30x20 cm (A4), wraz z odręczną dedykacją, wysłany pocztą. Do tego wszystkiego otrzymasz paczkomatem InPost ekstra za free Kalendarz na rok 2022.
A na koniec petarda: razem z kalendarzem dostaniesz jeden unikatowy rysunek, wykonany specjalnie dla ciebie, naszego Patrona VIP!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Remek Dąbrowski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Rysuję, bo już brak mi słów.

Blog "Parada Karzełków" powstał ponad 10 lat temu, dla zabawy, nie zysku.
Z czasem pojawiła się rzesza osób, które chciały zamanifestować swoją sympatię dla twórczości Dąbrowskiego i Flamastra uznając, że lajki są spoko, ale równie dobrze można postawić autorom kawę, browara, paczkę markerów czy paletę papieru A4. Po latach okazało się, że to taka... praca, tyle że nie jest pracą, bo nie mamy z tyłu głowy "Jezu, znowu trzeba coś rysować...", rysunki powstają z uśmiechem na bani, a potem wracają jak bumerang na przypadkowych stronach, fanpejach, czy w postach znajomych i znajomych znajomych. To miłe.
Czy da się z tego żyć? Zobaczymy. Pracujemy nad tym.

Cele Autora

Każde hobby może być pracą.
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 920 zł brakuje
1%
Ktoś kiedyś powiedział "znajdź sobie pracę, a nie hobby". Pomyślałem: Każde hobby może być pracą.
Zdaję się Konfucjusz powiedział "Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu".

Pomożecie?

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Remek Dąbrowski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Robert Jeliński
Robert Jeliński
10 zł
Przemyslaw Kuznicki
Przemyslaw Kuznicki
25 zł
Artur Stepien
Artur Stepien
5 zł
Jerzy Pawlak
Jerzy Pawlak
15 zł
Piotr D
Piotr D
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.