Strefa Patrona:

Tychy
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
9

patronów

75 zł

miesięcznie

855 zł

łącznie

Rysuję, bo już brak mi słów.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
37 %
100%
osiągnięto 37%
cel: 200 zł miesięcznie
brakuje 125 zł
Na kawę
Na kawę, co byśmy byli od rana postawieni w pionie. Wiadomo, że człek na poziomie musi być w pionie, a klient w krawacie jest mniej awanturujący się. To dla nas taki lajk +
0%
18 %
100%
osiągnięto 18%
cel: 400 zł miesięcznie
brakuje 325 zł
Kawa + parking
Na kawę z parkingiem. Bo jak człowiek pije kawę i zamiast wymyślać rysunek, nerwowo rozgląda się za strażą miejską, to się może oparzyć, zakrztusić albo dostać wylewu. A zdrowie jest najważniejsze! To więcej niż lajk+, to lajk ++!
0%
12 %
100%
osiągnięto 12%
cel: 600 zł miesięcznie
brakuje 525 zł
Czteropak z Lidla
Na czteropak z Lidla. Pomysły powstają w czasie ekstremalnych okoliczności - zwykle na ciężkiej bani, albo jeszcze cięższym kacu. Innych ekstremalnych sportów nie uprawiamy, bo można sobie złamać rękę i wtedy z rysowania nici. To już nie jest lajk, to inwestycja!
0%
100%
osiągnięto 8%
cel: 900 zł miesięcznie
brakuje 825 zł
Czteropak+
Na czteropak z Lidla i kebaba. Człowiek głodny, to człowiek zły, a my chcemy być nieźli, z czasem całkiem dobrzy, a w końcu najlepsi!
0%
100%
osiągnięto 3%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1925 zł
Na kolumbijskiego barona
Premium kupahajsu+. Koksu nie wciągamy, ale jak będzie nas stać, to zaczniemy i kto wie jakie pomysły się pojawią. Potem kupimy sobie dom w Kolumbii i będziemy zapraszać na weekendy.

O Autorze

Blog "Parada Karzełków" powstał dla zabawy, nie zysku, i tak pozostanie. Pojawiła się jednak rzesza osób, które chciały zamanifestować swoją sympatię dla twórczości Flamastra uznając, że lajki są spoko, ale za te łzy wylane ze śmiechu, można postawić autorom kawę, browara, paczkę markerów czy paletę papieru A4.
Koksu nie wciągamy, ale jak będzie nas stać, to może zaczniemy.

Parada Karzełków

Wyszukiwarka

Wybierz