Remek Dąbrowski

Na kawę

200 zł

miesięcznie

37%

osiągnięto

125 zł

brakuje

Na kawę, co byśmy byli od rana postawieni w pionie. Wiadomo, że człek na poziomie musi być w pionie, a klient w krawacie jest mniej awanturujący się. To dla nas taki lajk +

Kawa + parking

400 zł

miesięcznie

18%

osiągnięto

325 zł

brakuje

Na kawę z parkingiem. Bo jak człowiek pije kawę i zamiast wymyślać rysunek, nerwowo rozgląda się za strażą miejską, to się może oparzyć, zakrztusić albo dostać wylewu. A zdrowie jest najważniejsze! To więcej niż lajk+, to lajk ++!

Czteropak z Lidla

600 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

525 zł

brakuje

Na czteropak z Lidla. Pomysły powstają w czasie ekstremalnych okoliczności - zwykle na ciężkiej bani, albo jeszcze cięższym kacu. Innych ekstremalnych sportów nie uprawiamy, bo można sobie złamać rękę i wtedy z rysowania nici. To już nie jest lajk, to inwestycja!

Czteropak+

900 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

825 zł

brakuje

Na czteropak z Lidla i kebaba. Człowiek głodny, to człowiek zły, a my chcemy być nieźli, z czasem całkiem dobrzy, a w końcu najlepsi!

Na kolumbijskiego barona

2 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

1 925 zł

brakuje

Premium kupahajsu+. Koksu nie wciągamy, ale jak będzie nas stać, to zaczniemy i kto wie jakie pomysły się pojawią. Potem kupimy sobie dom w Kolumbii i będziemy zapraszać na weekendy.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni