W Patronite od 28.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 267

Liczba Patronów: 271

Zostań Patronem
Kup na prezent
75 patronów
2 070 miesięcznie
28 210 łącznie
Pan Demland - autor komiksów Duże Ilości Naraz Psów, animacji Sołtys/Huta, Kucy z Bronksu, Star Treka Przerobionego, Kinowego Ekspresu, streamów na Dem_Fm.

O Autorze

No cze. Od 2004 roku tworzę komiksy w internecie, a od 2011 nagrywam na YouTube. Przez lata stworzyłem dziesiątki serii, setki plansz komiksów, a do tego trochę materiałów o kinie. Od 2020 streamuję też regularnie na Twitchu.

Moja działalność w necie była i pozostanie darmowa dla wszystkich. Pozostanie też tak samo niezależna, bo niestety nie umiem inaczej funkcjonować niż tworząc to, co akurat mnie jara najbardziej. Ale jeśli chcecie, możecie mnie wesprzeć w zamian za kilka symbolicznych, wirtualnych fantów. Pooglądać szkicowe wersje komiksów, czasem nieco różne od finalnych wersji i pokorzystać z Patronowego Nesesera Grafik (PNG), by sobie samodzielnie porobić demlandowe gadżety z moim błogosławieństwem.

Jestem też trochę people pleaserem, więc chciałbym słuchać - przynajmniej w części - czego państwo patroństwo by sobie życzyło. Naturalnie tworzyłem już tyle różnych rzeczy, że nie da się zadowolić wszystkich.

Na pewno mogę zagwarantować, że komiksy będą się nadal pojawiały w sieci przynajmniej raz w tygodniu, a do tego co dwa tygodnie film na kanale z aktualnie funkcjonującej serii (stan na wrzesień 2022: Człowiek Małpa, Dziunia Show, czyli kuce oraz Ogarnij Się). Na tę chwilę nie planuję też przerywać pisania o kinie ani grania w gry na streamach. A z resztą się jakoś dogadamy, co nie?

Do tego przy dużym sukcesie tutaj będę mógł przekierować część twórczej energii z biznesu (wydawnictwo) na udostępnianie rzeczy w necie. Moim marzeniem jest udostępniać każdy mój komiks w odcinkach w sieci, a potem dopiero wydawać go w albumie, zamiast tworzyć finansową ścianę, że trzeba kupić papierową cegiełkę. Oczywiście nie planuję ich przestać wydawać - po prostu chciałbym, by każdy sobie mógł przeczytać moje twory, czy ma hajs, czy nie. Tylko żeby to zrealizować, muszę najpierw wiedzieć, że przy spadku sprzedaży będzie nadal co do gara włożyć xD.

Dziękuję Wam serdecznie za każdą złotóweczkę! Dzięki Wam moje rzeczy pozostają dostępne dla wszystkich, a ja nie muszę się bawić w kłanianie reklamodawcom.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Sebastian Mech
Sebastian Mech
Próg: 20 zł
Arek Podsiadło
Arek Podsiadło
Próg: 20 zł
Piotr Domagała
Piotr Domagała
Próg: 10 zł
Michał Karasiewicz
Michał Karasiewicz
Próg: 40 zł
Michał Białocerkowiec
Michał Białocerkowiec
Próg: 20 zł
Bartłomiej Piątkowski
Bartłomiej Piątkowski
Próg: 40 zł