0 patronów
0 zł miesięcznie
70 zł łącznie
Jestem S4t4NUS mam 31 lat. Uwielbiam grać w gry odkąd byłem dzieckiem, tak samo jak i uwielbiam wywoływać uśmiech na twarzach ludzi. Dzięki nagrywaniu serii z gier jak i strumykom mogę robić dwie te rzeczy jednocześnie. I to właśnie ma na celu moja twórczość. Dobrą zabawę dla widzów. Pozdrawiam

O Autorze


Jestem S4t4NUS mam 31 lat. Uwielbiam grać w gry odkąd byłem dzieckiem, tak samo jak i uwielbiam wywoływać uśmiech na twarzach ludzi. Dzięki nagrywaniu serii z gier jak i strumykom mogę robić dwie te rzeczy jednocześnie. I to właśnie ma na celu moja twórczość. Dobrą zabawę dla widzów. :-)   Moim marzeniem jest abym mógł zająć się produkcją serii z gier wręcz zawodowo i to jest moim głównym celem, który mogę osiągnąć właśnie dzięki Wam.

Serie, które obecnie nagrywam znajdziecie na moim kanale. Kanał bez przerwy będzie się rozwijał oczywiście dzięki Wam i co chwile będą się pojawiały nowe serie. Lubię gry horror i nie pogardzę grami single player z ciekawą fabułą, co widać na moim kanale na który bardzo serdecznie Was zapraszam :-)


 

 

Zapraszam serdecznie do oglądania serii ]:-) 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!