Avatar użytkownika

Stowarzyszenie Młodzieży Ormiańskiej

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Zapisując się do naszej listy mailingowej otrzymasz informacje o projektach młodzieżowych, ponadto będziesz informowany o projektach na całym świecie. Oczywiście możesz się o nie ubiegać.
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
10 dostępnych miejsc
Stowarzyszenie Młodzieży Ormiańskiej w Polsce organizuje zajęcia szachowe dla młodzieży. Kurs jest otwarty dla wszystkich osób, które chcą poznać niuanse gry w szachy lub posiadają pewne umiejętności i chcą je rozwijać. Zajęcia będą się odbywać online i będą się składać z dwóch części.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
10 dostępnych miejsc
Będziesz naszym wolontariuszem, dzięki czemu będziesz mógł wykorzystać swoją wiedzę w praktyce. Obfitość, jaką posiadasz, pomoże Ci wykorzystać umiejętności, które zdobyłeś podczas studiów, a także będzie świetną okazją do rozpoczęcia przygody na rynku pracy. Co pomoże ci w życiu np. jak postępować w miejscu pracy czy na uczelniach. Po 6 miesiącach otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności.
60 zł miesięcznie
Wybierz 60 zł
10 dostępnych miejsc
Wspierając Nas otrzymasz wsparcie specjalistów ds. Marketingu, przeprowadzimy szkolenia poświęcone narzędziom Google, które będzie zawierało znacznie więcej informacji na temat marketingu w Google, jak zlokalizować firmę w miejscu, w którym pracujesz, SEM, SEO, SMM i tak dalej. Szkolenie będzie z naszym specjalistą, który posiada dużą wiedzę na temat narzędzi marketingowych Google.
70 zł miesięcznie
Wybierz 70 zł
25 dostępnych miejsc
Jak wiadomo dla organizacji pozarządowej, jednym z najważniejszych celów jest aktywność młodzieży w drodze edukacji poza formalnej i formalnej. Wspierając Nas Umożliwisz zorganizowanie zajęcia o edukacji poza formalnej, która jest jedną z najważniejszych wartości. Uczestnicząc w tych warsztatach młodzież zdobędzie wiedzę na temat teatru i sztuki, zajęć młodzieżowych i innych tematów.
Kursy dają możliwość rozwoju osobistego młodzieży i poprawę umiejętności językowych.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stowarzyszenie Młodzieży Ormiańskiej w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Wsparcie młodych to inwestycja w przyszłość

Stowarzyszenie Młodzieży Ormiańskiej

www.smo.org.pl

https://www.youtube.com/channel/UCdJKLdydV9QxEytH-mI4kMw

Cele Autora

Nauka języków obcych
  • 8 000 zł miesięcznie
  • 8 000 zł brakuje
0%
zakup materiałów edukacyjnych, wynagrodzenie dla nauczyciela i informatyka, stworzenie elektronicznej klasy i biblioteki

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stowarzyszenie Młodzieży Ormiańskiej już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.