Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Twórca materiałów na YouTube. Student dziennikarstwa. Pracownik produkcyjny. Ponadto, ogromny fan cięższego brzmienia, niszowego kina i dobrego jedzenia. Wieloletni i obecnie sfrustrowany kibic, dzisiejszego AC Milan. Od dzieciaka turbo fan STAR WARS.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5500 zł miesięcznie
brakuje 5500 zł
Komputer PC do Nagrywania i Streamowania
Długo walczyłem ze komputerami podczas tworzenia na YouTube.
Pierwszego nawet nie chcę wspominać bo był tragiczny. Obecny jest nieco lepszy, lecz nie nadaje się do nagrywania z niego, a już tym bardziej do streamowania. Zarówno poprzedni jak i ten obecny, to laptop.

Chciałbym zaopatrzyć się w stacjonarnego PC, który pozwoli mi nagrywać i streamować tytuły nawet najbardziej wymagające i to w jakości, która będzie dla Was jak najlepsza... np PUBG, który ogrywamy z ekipą. Chciałbym pokazywać prezentować Wam materiały, o zdecydowanie większej jakości. Taki sprzęt, pozwoliłby mi również publikację materiałów z ekipą jak i innymi twórcami, ponieważ nie byłbym ograniczony tylko do tworzenia materiałów z konsoli PS4.

O Autorze

Wiecie jak jest. Dorosłe życie (niekoniecznie bananowe), niesie za sobą szereg odpowiedzialności i poświęceń. 

Staram się jak mogę wytrwać na YouTube choć często brakuje mi na to czasu. 

Zostając moim PATRONEM, możecie pomóc mi w realizacji planów i celów, które wyznaczyłem sobie tworząc te filmy. 

Chciałbym podnieść jakoś swoich materiałów o kilka poziomów wyżej, robić częste vlogi, przyjemne dla oka i ucha streamy, wprowadzić nowe serie na kanał i UTRZYMAĆ JE, by nie umarły jak pozostałe.

Pragnąłbym również wprowadzić na kanał, trochę dziennikarstwa... wywiadów, felietonów, reportaży... czyli po prostu chciałbym Wam przedstawić to, czym mógłbym się w przyszłości zajmować.

Jak doskonale zdajecie sobie sprawę, realizacja tego wszystkiego, nie jest dla mnie prosta (delikatnie mówiąc). Pomijając uszkodzony, komputer, słabą kamerkę i wiecznie jakieś problemy... wydaje mi się, że mam po prostu jakiegoś PECHA... bo wierzcie lub nie ale naprawdę się staram robiąc te cały "JUTUBY".

Będę zaszczycony i mega szczęśliwy jeżeli, zechcecie pomóc mi w rozwoju i realizacji założonych celów.