Avatar użytkownika

Sandra Cygan

1
patron
100 
miesięcznie
2 961 
łącznie
1
patron
100 zł 2 961 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuje za Twoje wsparcie, cieszę się, że jesteś na bieżąco z moimi filmami udostępnianymi na YouTube. Życzę Ci miłego dnia.
30 zł miesięcznie
Pięknie Dziękuje! To dla mnie super wiadomość, że mnie wspierasz! Jeśli wyślesz mi w wiadomości prywatnej adres zamieszkania to chętnie wyśle zestaw zdjęć z dedykacją specjalnie dla Ciebie.
50 zł miesięcznie
Dziękuje! Dziękuje! Dziękuje! Jeśli wyślesz mi w wiadomości prywatnej adres zamieszkania to chętnie wyśle Ci zestaw zdjęć z dedykacją specjalnie dla Ciebie.
100 zł miesięcznie
WOW! Dziękuje Ci pięknie :) To bardzo ważne dla mnie, ponieważ Twoja pomoc sprawia, że mam coraz większe możliwości do rozwoju swoich umiejętności. Jeśli wyślesz mi w wiadomości prywatnej swój adres zamieszkania to chętnie wyśle Ci zestaw zdjęć z dedykacją oraz płytę z moimi nagraniami.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Sandra Cygan w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witam, nazywam się Sandra Cygan mam 18 lat . Od 14 lat gram na keyboardzie i od 11 lat na skrzypcach. Dzięki Wam, codziennie pracuje nad tym aby moje umiejętności oraz występy były coraz lepsze, bardziej efektowne oraz aby Wasze uroczystości były dla Was niezapomniane i wyjątkowe.

Witam. Nazywam się Sandra Cygan mam 18 lat od 11 lat gram na skrzypcach i od 14 lat na keyboardzie. 

Muzyka jest moją pasją. Moje nagranie z występów ,,ulicznych'' oraz z wesel, urodzin, plenerów bądź innych Eventów możecie znaleść na moim kanale YouTube i Facebook. Prowadzę również swojego Instagram gdzie mam jeszcze bliższy kontakt z moimi obserwującymi.

Rok: 2018:


 

W 2019r. wystąpiłam z zespołem KOMODO na ,,Przebój Lata RFM FM i Polsatu 2019"

 

W wakacje 2018 wziełam udział w Teledysku z zespołem Bayera pt. ,,Obrączki Szczerozłote” który obejrzało już 31 mln ludzi i liczba wyświetleń stale rośnie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Sandra Cygan już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

M S
M S
100 zł
Jacek Kasperek
Jacek Kasperek
50 zł
Roland Glass
Roland Glass
30 zł
Rafał Kowalski
Rafał Kowalski
50 zł
Anonimowy patron
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.