Pierwsza w Polsce performerka tańca industrial. Początkująca modelka alternatywna, samouk - fotograf i krawcowa w jednym. Własnoręcznie tworzę swoje stylizacje i dodatki. Tańczę na konwentach / targach / eventach wraz z cosplayerami potem tworzę klipy muzyczne. Promuję muzykę dark-electro.

O Autorze

Witajcie ! ^__^

Mam na imię Monika. Jestem szaloną performerką urodzoną w Zielonej Górze. Rocznik 1987. Z zamiłowania animator kultury i czasu wolnego. Subkulturowo oraz stylizacyjnie prezentuję cybergotyk (cybergoth) - to jest właśnie mój styl bycia i życia !

Na co dzień pracuję w korporacji zajmującej się produktami dentystycznymi. Hobbystycznie zajmuję się tworzeniem strojów i rekwizytów dla siebie i moich lalek Dollfie bjd. Jednak taniec industrial (tańczę od 9 lat) to moja pasją, w którego realizację wkładam całą siebie. Staram się, aby moje filmy były przepełnione barwnymi postaciami cosplayer'ów oraz atmosferą zabawy, tak, by każdy mój widz czuł się jakby był na miejscu imprezy.

Projekt mój ma na celu promować konwenty, subkulturę cybergoth, muzykę z nurtu aggrotech oraz taniec. Właśnie w ten dziwny sposób promuję konwenty w Polsce i za granicą. Staram się mobilizować oraz motywować młodzież do tańca, a przede wszystkim do rozwijania swoich pasji. 

 

Wszystko zaczęło się od Pyrkonu 2015! 
Tak właściwie czym jest dla mnie taniec z cosplay'erami? WIELKĄ przyjemnością, doskonałą zabawą, buduje atmosferę luzu i radości - wszak jest to forma animacji, którą się karmię - uwielbiam sprawiać konwentowiczom radochę i widzieć uśmiech na ich twarzach.

 

Dotychczas brałam udział w wielu eventach gamingowych, takich jak Intel Extreme Masters, Poznań Game Arena, jak i konwentach fantastycznych - Pyrkon, Magnificon i wiele innych. Jako performer tańczyłam dla zespołu Orbicide oraz na kilku afterparty (w klubach) na imprezach z nurtu dark electro, zagrzewam do tańca uczestników. W swoim performance wykorzystuję światła LED i pixel poi.

Reprezentowałam również MSI, Alienware i Genesis podczas targów PGA w 2016 oraz 2017r.

Poniżej mój film z konwentu Pyrkon 2017.

Mój modeling i LALKI BJD ?

Tak ! Od niedawna, co jakiś czas pozuję do zdjęć mody alternatywnej. Hobbystycznie kolekcjonuję również lalki bjd (Dollfie Dream).

Zawsze dążę do tego by zdjęcia do których pozuję cechowały się dynamizmem i efektownym wyglądem. Jeśli chodzi o zdjęcia wykonane lalkom bjd, skupiam się zwłaszcza na naturalności lalek w otaczającym plenerze i detalach. - Wszystkie stroje na lalkach ze zdjęć wykonałam sama.

Moja pasja wiąże się z licznymi  kosztami i wyrzeczeniami. Wynika to z cen produktów, których zakup jest koniecznością by wystylizować zarówno siebie jak i lalki do zdjęć. Dlatego też zwracam się do Was z prośbą o patronowanie mojej pasji. 

Dzięki Waszej pomocy będę mogła zrealizować wszystkie kolejne filmowe i fotograficzne projekty! Obecnie mój budżet ogranicza mnie w jakości produkcji filmowej gdzie nie ma tej dynamiki, którą bym chciała osiągnąć. Dzięki Wam i waszej pomocy wszystkie projekty, które aktualnie prowadzę nabiorą nowej mocy !

Jaki mam cel ?

- skompletowanie sprzętu do nagrań wideo - statyw, mikrofon, stabilizator do kamery.
- Zakup materiałów do szycia. Zakup maszyny typu overlock.

-------------> WYJAZD NA ZAGRANICZNE KONWENTY by nakręcić kolejne klipy taneczne.

Cel niefinansowy - prezentacja jak wspaniałe są konwenty i sam cosplay. Mobilizacja oraz motywacja młodzieży do tańca, a przede wszystkim aktywnego trybu życia. Motywacja młodzieży do tworzenia strojów i bycia kreatywnym - ZABAWA DLA KAŻDEGO !

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio poniżej!

Liczę na Waszą pomoc!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni