Avatar użytkownika

Sekcja Gimnastyczna

691
patronów
9 420 
miesięcznie
355 540 
łącznie
691
patronów
9 420 zł 355 540 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Pięciokrotne dzięki. To tzw. próg Gowina. Wiem, że się nie przelewa. To, że jesteś fanem i tak już wiele dla mnie znaczy. Dajesz piątaka, upamiętniasz słynną scenę z "Chłopaki nie płaczą", wpierasz niezależność Sekcji i w nagrodę otrzymasz drogą elektroniczną mem ze wspomnianą sceną i dialogiem:
- Czy mieszka tu jakiś (twoje imię i nazwisko)?
- Nie, nikt taki tu nie mieszka!
- To daj piątaka na Sekcję Gimnastyczną!

*Gwarantuję, że nagrody nie będzie trzeba oddać do Caritasu.
10 zł miesięcznie
Dziesięciokrotne dzięki za wsparcie. Decydując się na ten próg, oprócz satysfakcji ze wspierania mojej twórczości, zostaniesz zaproszony(a) do zamkniętej grupy patronów SG na Facebooku, gdzie będzie można pogadać z autorem, konsultować pomysły, czasem obejrzeć memy przed publikacją publiczną. Na dodatek otrzymasz drogą elektroniczną w prezencie pamiątkowy mem ze sceną z Rejsu:
- Stawiam wniosek o przesunięcie kolegi/koleżanki (tu twoje imię i nazwisko) do sekcji gimnastycznej.
Lub mem z poprzedniego progu.

*Gwarantuję, że nagrody nie będzie trzeba oddać do Caritasu.
15 zł miesięcznie
Piętnastokrotne dzięki. To tzw. próg pół litra, tyle przeciętnie kosztuje flaszka. Wspierając SG w tym miejscu musisz pamiętać, że w "Chłopaki nie płaczą" to cwaniak daje 20 zł. Także możesz się tytułować cwaniakiem/cwaniaczką. Poza tym będziesz mógł/a otrzymać drogą elektroniczną pamiątkowy mem ze sceną z Rejsu:
- Bardzo mi przykro. Inżynier Mamoń (lub podane przez Ciebie imię i nazwisko) jestem.
- Bardzo mi przykro – Sidorowski (lub podane przez Ciebie imię i nazwisko).
Oczywiście jednocześnie otrzymujesz dostęp do wszystkich atrakcji poprzednich progów.

*Gwarantuję, że nagrody nie będzie trzeba oddać do Caritasu.
30 zł miesięcznie
Trzydziestokrotne dzięki. To jest próg "stać mnie". Oprócz mojej wdzięczności drogą elektroniczną możesz otrzymać mem ze sceną z Misia, gdzie prezes Ochódzki, zamiast rysunkiem misia, wymachuje zdjęciem patrona (które w formie elektronicznej dostarczy patron) z podpisem:
- Wiesz co robi ten miś? To jest miś na skalę naszych możliwości.
Lub mem z tablicą ze sklepu z "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" TYCH KLIENTÓW NIE OBSŁUGUJEMY ze zdjęciem patrona.
Oczywiście patron jednocześnie otrzymuje dostęp do wszystkich atrakcji poprzednich progów.

*Gwarantuję, że nagrody nie będzie trzeba oddać do Caritasu.
50 zł miesięcznie
Pięćdziesięciokrotne dzięki. To próg dla wilków z Wall Street. Nagrodą tego progu będzie mem przesłany drogą elektroniczną ze sceną z "Wilka z Wall Street", gdzie Leonardo di Caprio stojąc na jachcie rzuca dolary i mówi:
- Jestem (imię i nazwisko patrona)! Masz, biedaku z Sekcji Gimnastycznej!
Oczywiście jednocześnie patron otrzymuje dostęp do wszystkich atrakcji poprzednich progów.

*Gwarantuję, że nagrody nie będzie trzeba oddać do Caritasu.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
14 dostępnych miejsc
Stukrotne dzięki. To próg imienia bezdomnego pana Stanisława z Warszawy. Tylko dla największych bogaczy. Dlatego jako patron w zamian otrzymujesz własnoręcznie podpisany (lub nie, wedle życzenia) wydrukowany mem A4 wybrany spośród nagród wszystkich poprzednich progów lub wybrany mem Sekcji Gimnastycznej. Zdjęcie zostanie wysłane pocztą lub wręczone osobiście, jeśli okaże się, że patron przebywa w pobliżu okolicy zamieszkania autora SG.
Chyba nie muszę dodawać, że jednocześnie patron otrzymuje dostęp do wszystkich atrakcji poprzednich progów.

*Gwarantuję, że nagrody nie będzie trzeba oddać do Caritasu!
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
9 dostępnych miejsc
Próg dla prawdziwych filantropów takich jak Jerzy Kiler.

(Oczywiście dostęp do wszystkich poprzednich progów).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Sekcja Gimnastyczna w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Profil ma charakter satyryczny. Za pomocą scen z klasyków kina staram się z humorem komentować bieżące wydarzenia.

Sekcja Gimnastyczna to satyra polityczna. Jest efektem spontanicznego wkurwienia wywołanego przez wydarzenia w Polsce, które miały miejsce po wyborach parlamentarnych w 2015 roku. To mój bufor bezpieczeństwa, bo jeśli nie będzie wolno śmiać się z polityków, to nic nie będzie wolno.

Twórcą i administratorem strony jest osoba, która jest jednocześnie twórcą większości memów i komiksów. Tłem do tekstów i dialogów, z powodu braku talentu rysowniczego autora, stały się kadry z klasyków kina, głównie z kultowych polskich komedii, ale nie tylko.  W wielkim skrócie jest to połączenie satyry, polityki i historii kina.

Uwaga! Humor prezentowany na stronie może urazić uczucia twardego elektoratu PiS.

Sekcja Gimnastyczna to gimnastyka ze zdrowym rozsądkiem, który, wierzę w to głęboko, jest w większości z nas. Uważam, że głupota i hipokryzja żywią się bezczynnością, dlatego nie mogą pozostać bez odpowiedzi.  To moja wolność słowa. Staram się codziennie z poczuciem humoru, na swój "chłopski rozum" komentować bieżące wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne.

Motto to kultowa scena z Rejsu: "Stawiam wniosek o przesunięcie kolegi "Śpiewaka" do sekcji gimnastycznej. Po pierwsze: nie będzie samotny, będzie w kolektywie. Po drugie: nabierze więcej optymizmu w życiu. Jeszcze więcej optymizmu... Po trzecie, co jest też ważne, przestanie śpiewać."

Nabijanie się z polityków to zajęcie pomiędzy pracą, gotowaniem dla rodziny i bardzo amatorską grą na gitarze oraz śpiewaniem. Zdecydowałem się na współpracę z Patronite, ponieważ chcę, żeby Sekcja Gimnastyczna była w pełni niezależna. Pomimo pogłosek, że tego typu działalność jest suto finansowana przez Pana Sorosa, nie przybywa pieniędzy na moim koncie i czasami tak jak ministrowi Gowinowi nie wystarcza do pierwszego.

Dlatego jeśli ktoś ma chęć i możliwość, aby wesprzeć Sekcję Gimnastyczną to będę bardzo wdzięczny i zapewne nabiorę wtedy jeszcze więcej optymizmu życiowego. No i przestanę śpiewać, co byłoby szczególnie ważne dla moich bliskich. Dziękuję i zapraszam do Sekcji Gimnastycznej.

Cele Autora

Marzenie.
  • 12 000 zł miesięcznie
  • 2 580 zł brakuje
78%
Spełniam marzenie. Robię memy.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Sekcja Gimnastyczna już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł
Urban Grzegorz Kępa
Urban Grzegorz Kępa
30 zł
Kamila Sorn
Kamila Sorn
10 zł
Jacek Wojtaszewski
Jacek Wojtaszewski
15 zł
Marcin Krzak
Marcin Krzak
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.