Sekcja Gimnastyczna

W Patronite od 23.04.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 42

liczba Patronów: 16

470 patronów
5 390 zł miesięcznie
52 545 zł łącznie
Profil ma charakter satyryczny. Za pomocą scen z klasyków kina staram się z humorem komentować bieżące wydarzenia.

O Autorze

Sekcja Gimnastyczna to satyra polityczna. Jest efektem spontanicznego wkurwienia wywołanego przez wydarzenia w Polsce, które miały miejsce po wyborach parlamentarnych w 2015 roku. To mój bufor bezpieczeństwa, bo jeśli nie będzie wolno śmiać się z polityków, to nic nie będzie wolno.

Twórcą i administratorem strony jest osoba, która jest jednocześnie twórcą większości memów i komiksów. Tłem do tekstów i dialogów, z powodu braku talentu rysowniczego autora, stały się kadry z klasyków kina, głównie z kultowych polskich komedii, ale nie tylko.  W wielkim skrócie jest to połączenie satyry, polityki i historii kina.

Uwaga! Humor prezentowany na stronie może urazić uczucia twardego elektoratu PiS.

Sekcja Gimnastyczna to gimnastyka ze zdrowym rozsądkiem, który, wierzę w to głęboko, jest w większości z nas. Uważam, że głupota i hipokryzja żywią się bezczynnością, dlatego nie mogą pozostać bez odpowiedzi.  To moja wolność słowa. Staram się codziennie z poczuciem humoru, na swój "chłopski rozum" komentować bieżące wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne.

Motto to kultowa scena z Rejsu: "Stawiam wniosek o przesunięcie kolegi "Śpiewaka" do sekcji gimnastycznej. Po pierwsze: nie będzie samotny, będzie w kolektywie. Po drugie: nabierze więcej optymizmu w życiu. Jeszcze więcej optymizmu... Po trzecie, co jest też ważne, przestanie śpiewać."

Nabijanie się z polityków to zajęcie pomiędzy pracą, gotowaniem dla rodziny i bardzo amatorską grą na gitarze oraz śpiewaniem. Zdecydowałem się na współpracę z Patronite, ponieważ chcę, żeby Sekcja Gimnastyczna była w pełni niezależna i wolna od reklam. Pomimo pogłosek, że tego typu działalność jest suto finansowana przez Pana Sorosa, nie przybywa pieniędzy na moim koncie i czasami tak jak ministrowi Gowinowi nie wystarcza do pierwszego.

Dlatego jeśli ktoś ma chęć i możliwość, aby wesprzeć Sekcję Gimnastyczną to będę bardzo wdzięczny i zapewne nabiorę wtedy jeszcze więcej optymizmu życiowego. No i przestanę śpiewać, co byłoby szczególnie ważne dla moich bliskich. Dziękuję i zapraszam do Sekcji Gimnastycznej.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem