Sekcja Gimnastyczna

W Patronite od 23.04.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 57

Liczba Patronów: 28

Zostań Patronem
Kup na prezent
674 patronów
8 660 miesięcznie
226 430 łącznie
Profil ma charakter satyryczny. Za pomocą scen z klasyków kina staram się z humorem komentować bieżące wydarzenia.

O Autorze

Sekcja Gimnastyczna to satyra polityczna. Jest efektem spontanicznego wkurwienia wywołanego przez wydarzenia w Polsce, które miały miejsce po wyborach parlamentarnych w 2015 roku. To mój bufor bezpieczeństwa, bo jeśli nie będzie wolno śmiać się z polityków, to nic nie będzie wolno.

Twórcą i administratorem strony jest osoba, która jest jednocześnie twórcą większości memów i komiksów. Tłem do tekstów i dialogów, z powodu braku talentu rysowniczego autora, stały się kadry z klasyków kina, głównie z kultowych polskich komedii, ale nie tylko.  W wielkim skrócie jest to połączenie satyry, polityki i historii kina.

Uwaga! Humor prezentowany na stronie może urazić uczucia twardego elektoratu PiS.

Sekcja Gimnastyczna to gimnastyka ze zdrowym rozsądkiem, który, wierzę w to głęboko, jest w większości z nas. Uważam, że głupota i hipokryzja żywią się bezczynnością, dlatego nie mogą pozostać bez odpowiedzi.  To moja wolność słowa. Staram się codziennie z poczuciem humoru, na swój "chłopski rozum" komentować bieżące wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne.

Motto to kultowa scena z Rejsu: "Stawiam wniosek o przesunięcie kolegi "Śpiewaka" do sekcji gimnastycznej. Po pierwsze: nie będzie samotny, będzie w kolektywie. Po drugie: nabierze więcej optymizmu w życiu. Jeszcze więcej optymizmu... Po trzecie, co jest też ważne, przestanie śpiewać."

Nabijanie się z polityków to zajęcie pomiędzy pracą, gotowaniem dla rodziny i bardzo amatorską grą na gitarze oraz śpiewaniem. Zdecydowałem się na współpracę z Patronite, ponieważ chcę, żeby Sekcja Gimnastyczna była w pełni niezależna. Pomimo pogłosek, że tego typu działalność jest suto finansowana przez Pana Sorosa, nie przybywa pieniędzy na moim koncie i czasami tak jak ministrowi Gowinowi nie wystarcza do pierwszego.

Dlatego jeśli ktoś ma chęć i możliwość, aby wesprzeć Sekcję Gimnastyczną to będę bardzo wdzięczny i zapewne nabiorę wtedy jeszcze więcej optymizmu życiowego. No i przestanę śpiewać, co byłoby szczególnie ważne dla moich bliskich. Dziękuję i zapraszam do Sekcji Gimnastycznej.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Małgorzata Kuliczkowska
Małgorzata Kuliczkowska
Próg: 10 zł
Tomasz Wielemborek
Tomasz Wielemborek
Próg: 10 zł
Mirka Achinger
Mirka Achinger
Próg: 5 zł
Tomek Kwieciński
Tomek Kwieciński
Próg: 10 zł