Sekcja Gimnastyczna

W Patronite od 23.04.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 62

Liczba Patronów: 24

Zostań Patronem
584 patronów
6 885 miesięcznie
113 110 łącznie
Profil ma charakter satyryczny. Za pomocą scen z klasyków kina staram się z humorem komentować bieżące wydarzenia.

O Autorze

Sekcja Gimnastyczna to satyra polityczna. Jest efektem spontanicznego wkurwienia wywołanego przez wydarzenia w Polsce, które miały miejsce po wyborach parlamentarnych w 2015 roku. To mój bufor bezpieczeństwa, bo jeśli nie będzie wolno śmiać się z polityków, to nic nie będzie wolno.

Twórcą i administratorem strony jest osoba, która jest jednocześnie twórcą większości memów i komiksów. Tłem do tekstów i dialogów, z powodu braku talentu rysowniczego autora, stały się kadry z klasyków kina, głównie z kultowych polskich komedii, ale nie tylko.  W wielkim skrócie jest to połączenie satyry, polityki i historii kina.

Uwaga! Humor prezentowany na stronie może urazić uczucia twardego elektoratu PiS.

Sekcja Gimnastyczna to gimnastyka ze zdrowym rozsądkiem, który, wierzę w to głęboko, jest w większości z nas. Uważam, że głupota i hipokryzja żywią się bezczynnością, dlatego nie mogą pozostać bez odpowiedzi.  To moja wolność słowa. Staram się codziennie z poczuciem humoru, na swój "chłopski rozum" komentować bieżące wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne.

Motto to kultowa scena z Rejsu: "Stawiam wniosek o przesunięcie kolegi "Śpiewaka" do sekcji gimnastycznej. Po pierwsze: nie będzie samotny, będzie w kolektywie. Po drugie: nabierze więcej optymizmu w życiu. Jeszcze więcej optymizmu... Po trzecie, co jest też ważne, przestanie śpiewać."

Nabijanie się z polityków to zajęcie pomiędzy pracą, gotowaniem dla rodziny i bardzo amatorską grą na gitarze oraz śpiewaniem. Zdecydowałem się na współpracę z Patronite, ponieważ chcę, żeby Sekcja Gimnastyczna była w pełni niezależna. Pomimo pogłosek, że tego typu działalność jest suto finansowana przez Pana Sorosa, nie przybywa pieniędzy na moim koncie i czasami tak jak ministrowi Gowinowi nie wystarcza do pierwszego.

Dlatego jeśli ktoś ma chęć i możliwość, aby wesprzeć Sekcję Gimnastyczną to będę bardzo wdzięczny i zapewne nabiorę wtedy jeszcze więcej optymizmu życiowego. No i przestanę śpiewać, co byłoby szczególnie ważne dla moich bliskich. Dziękuję i zapraszam do Sekcji Gimnastycznej.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Aleksandra Ola Zalewska
Aleksandra Ola Zalewska
30 zł miesięcznie
Anonimowy patron
40 zł jednorazowo
Paweł Rutkowski
Paweł Rutkowski
5 zł miesięcznie
Agnieszka Kowalewska
Agnieszka Kowalewska
10 zł miesięcznie
Norbert Murdza
Norbert Murdza
5 zł miesięcznie
Marcin Piotrowski
Marcin Piotrowski
5 zł miesięcznie