Avatar użytkownika

Stowarzyszenie Klub Sportowy Shifter Karting Racing Team

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
PB98
Zapraszamy :) Każdy kto porusza się pojazdami mechanicznymi wie, że trzeba je w jakiś sposób zasilić. W naszym przypadku jednym ze składników paliwa jest benzyna bezołowiowa o liczbie oktanowej 98oct. , a każdy zakupiony litr daje nam kilka okrążeń więcej. Takie wsparcie to dużo więcej niż może Wam się wydawać - symboliczna kwota, a jednak sporo potrafi pomóc w codziennej padokowej rzeczywistości.
10 zł miesięcznie
Z benzyną we krwi.
Dzięki, że jesteście z nami!!! Takie wsparcie oznacza, że w Waszych żyłach płynie benzyna, a w duszy drzemie demon prędkości. Jest nam bardzo miło powitać każdego kto chce pomagać polskiemu motosportowi i zaznaczyć swą obecność. Każdy Patron z tego oraz wyższych progów otrzyma dostęp do naszej wewnętrznej grupy, w której ja oraz nasze dzieciaki odpowiedzą na Wasze pytania. Może macie wśród swoich bliskich, znajomych młodych ścigantów, którzy marzą o tym, aby zasiąść za sterami prawdziwego bolidu. Na naszej grupie podpowiemy Co? Gdzie? Jak?
20 zł miesięcznie
Wiosna, Lato, Jesień, a tu ZIMA
Jak zapewne sami się już domyślacie, to właśnie ZIMĄ ciężko jest trenować (tym bardziej teraz przez COVID-19 i utrudnienia związane z wyjazdami za granicę). Na szczęście dzisiejsze technologie i związane z nią możliwości znacząco ułatwiają nam to zadanie. Możemy praktycznie codziennie trenować wirtualnie na naszych symulatorach. Jeśli postanowiłeś obdarzyć nas aż tak hojnie, z chęcią odwdzięczymy się wiedzą: jak, na jakim sprzęcie, na jakiej platformie można świetnie trenować jazdę gokartem. Jak już się zapoznacie i poćwiczycie, z chęcią zrobimy z wami wirtualny trening/wyścig.
30 zł miesięcznie
Drążek, Tarcza, Sprzęgło - znów coś nam poległo
Karting, tak jak każda inna forma motosportu, wymaga nieustannej modernizacji oraz napraw sprzętu. Dzięki takiemu wsparciu, na pewno będzie nam łatwiej dokonać zakupu zużytej/zniszczonej części, a tym samym podejmować próby w poszukiwaniach kolejnych 0,xxx sekundy do „złamania”. Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami! Chcąc się odwdzięczyć za tak ogromne wsparcie, wszyscy Patroni, którzy postanowią w tym progu wspierać nas przez 12 miesięcy, otrzymają pamiątkę-niespodziankę prosto z zawodów wraz z dedykacją od naszych kierowców, oraz krótkim opisem historii związanej z pamiątkowym przedmiotem.
50 zł miesięcznie
Patron Honorowy
To już ogromne wsparcie dla nas. Jak już dobrze wiecie, mamy swoje własne Stowarzyszenie Klub Sportowy. Jeśli postanowisz wesprzeć nas właśnie w tym oraz wyższych progach, otrzymasz od nas przynależność do Stowarzyszenia w formie Członka Honorowego. Dodatkowo, jeśli wyrazisz zgodę będziemy we wszystkich naszych relacjach w mediach społecznościowych zamieszczać Twoje Imię i Nazwisko jako patrona naszego przedsięwzięcia.
100 zł miesięcznie
Patron Certyfikowany
Za kwotę wymienioną w tym progu możesz wykupić roczny dostęp do relacji na żywo Formuły 1, natomiast jeśli postanowisz wesprzeć właśnie nas to kto wie może to właśnie dzięki Twojej pomocy nasi wychowankowie kiedyś staną w szeregach królowej motosportu. Wspierając nas tak mocno otrzymasz nagrody z pozostałych niższych progów, a ponadto upominek w postaci certyfikowanego patrona naszego Team`u.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
2 dostępne miejsca
Mecenas
Prawdziwy Mecenas sportu kartingowego. Chcemy aby tak duże wsparcie było powodem do spotkania się na żywo. Trenujemy dość często na torach praktycznie w całej Polsce, tak więc wierzymy, że mimo biegu codzienności udałoby się nam dograć terminy na tyle, żeby się poznać, po to abyście mogli zobaczyć na żywo, jak to wszystko wygląda od kuchni. Jeśli macie swoje małe pociechy, które byłyby na tyle odważne, aby spróbować swoich sił, to przy okazji takiego spotkania, mamy nadzieję że uda nam się wygenerować troszkę czasu na krótki test za kierownicą.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
2 dostępne miejsca
Partner Zarządzający - Partner Strategiczny
Special Turbo Top – Ludzie pytają, więc odpowiadamy. Jeśli chciałbyś zadeklarować roczną prenumeratę tego oto progu otrzymasz: Swoją reklamę na naszych: gokartach, kombinezonach, ubraniach, na naszych stronach społecznościowych. Zostajesz zapisany w szeregach naszego Stowarzyszenia jako Członek zwyczajny z prawem do głosu (możesz
zgłaszać swoje pomysły, tak aby mieć wpływ na rozwój oraz kierunek jaki obierze nasz Team w przyszłości). Stajesz się bezpośrednim współtwórcą naszej wspólnej przygody. Otrzymasz wyjątkowy prezent w postaci obrazu upamiętniającego naszą współpracę, oraz oczywiście wszystkie nagrody z niższych progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stowarzyszenie Klub Sportowy Shifter Karting Racing Team w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy profesjonalnym Team-em, który uczy dzieci (4-11 lat) sportu kartingowego. Nasze stowarzyszenie skupia się głównie na nauce małych dzieci, ponieważ uważamy, że dzięki odpowiedniemu obyciu oraz fachowej wiedzy uzyskanej w tak młodym wieku to właśnie nasi kierowcy staną w szeregach F1


Naukę profesjonalnego kartingu można zacząć wcześnie, ponieważ już od 4-ego roku życia dzieci pod naszym okiem zaczynają swoje pierwsze szlify za kierownicą gokarta. Nasze Stowarzyszenie głównie poświęca się właśnie najmłodszym adeptom sportu kartingowego. Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu uda nam się w tak młodych osobach wyrobić koncentrację, refleks, skupienie i nauczyć podejmowania dobrych decyzji w działaniu pod presją czasu. Wierzymy, że dzięki nabytym już na samym początku kariery niezbędnym umiejętnościom, to właśnie jeden z naszych podopiecznych będzie kontynuował po Robercie Kubicy reprezentowanie barw naszego kraju w szeregach kierowców królowej motosportu.

Jednym z głównych celów naszego Stowarzyszenia jest  rozwijanie różnych form kultury fizycznej oraz kształtowanie pozytywnych cech charakteru, a sport kartingowy idealnie spaja te założenia. Uważamy, że w Polsce niestety piękno motosportu nie jest należycie promowane. Pragniemy pokazać społeczeństwu,że profesjonalny karting to nie „…tak tak, wiemy, to te małe samochodziki…”. Nic bardziej mylnego - to są profesjonalne wyścigi na prawdziwych otwartych torach w profesjonalnie przygotowanych bolidach. Wyczynowy karting różni się od zabawy na torach halowych chociażby tym, iż dzieciaki w wieku 6 lat często przekraczają w wyścigu już ponad 100km/h i zarazem wiedzą jak pokonywać najróżniejsze sekwencje zakrętów. Rodzice nie mają pojęcia o tym jak wiele pozytywnych cech wnosi karting. Sami tego doświadczyliśmy, gdyż kiedy nasza córka 2 lata temu, a Syn w roku bieżącym, zaczęli uprawiać karting, nasze więzi rodzic-dziecko niesamowicie się umocniły. Wyjazdy z treningami i pokazami to czas spędzony razem, to dzielenie się radością ze zwycięstwa, ale także uczenie się radzenia sobie z niepowodzeniami. Każda chwila spędzona na torze, padoku, depo bardzo pozytywnie wpływa i kształtuje nasze nowe pokolenia. Mamy nadzieję, że dzięki naszej pracy realizacja projektu będzie początkiem do następnych działań promujących karting. Jesteśmy pewni, że karting już od najmłodszych lat pozytywnie wpłynie na charakter naszych dzieci, a w efekcie długofalowym zbuduje lepsze, bardzie zaradne i  szczęśliwe społeczeństwo.   

 

Co zmienia, co nam daje Wasze wsparcie?

Każda nawet najmniejsza forma wsparcia naszego projektu daje nam czas. Co to oznacza? Najzwyczajniej dzięki Waszemu wsparciu możemy więcej sił, energii, skupienia poświęcić na tym co najważniejsze, czyli na nauce i trenowaniu kierowców. Pamiętajcie, że nasi kierowcy to po prostu dzieci, niesamowicie odważne, ale jednak dzieci. Tutaj nie wystarczy powiedzieć "jak dojeżdżasz do trójki przytrzymaj gaz i wypuść do zewnętrznej" Oczywiście nawet czterolatkowie rozumieją tego typu zwroty, natomiast to nie wystarczy, trzeba pójść pokazać, wymyślić jak sprawić, aby dziecko przełamało swoje bariery. Dlatego każde wsparcie projektu powoduje, że nie musimy nieustannie myśleć tylko o finansowych potrzebach, a zaoszczędzony czas zapewniam, że wykorzystamy na kreatywne, innowacyjne tworzenie nowych technik nauki tych jakże młodych Gladiatorów.       

Cele Autora

Nowe Podwozie
  • 12 000 zł
  • 12 000 zł brakuje
0%
Nasza Lenka zbliża się coraz bardziej do wieku w którym będzie mogła zrobić licencję kierowcy. (Minimum 7 lat) Chcemy aby cały sezon 2021 mogła trenować w nowej ramie tak aby na koniec nadchodzącego sezonu zdała wymarzony egzamin. W tym sporcie nie tylko kondycja zawodnika jest ważna ale również sprzętu, dlatego chcemy ułatwić zawodnikowi trenowanie na tyle żeby móc wykluczyć ewentualne niedociągnięcia obecnego podwozia. W zamian za pomoc otrzymacie serię filmów w których tłumaczę oraz pokazuję jakie ćwiczenia powinni wykonywać młodzi kierowcy, aby odpowiednio przygotować się do jazdy na torze i walki z przeciążeniami.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stowarzyszenie Klub Sportowy Shifter Karting Racing Team już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.