Avatar użytkownika

Siły Zbrojne

11
patronów
320 
miesięcznie
14 395 
łącznie
11
patronów
320 zł 14 395 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję Ci za zaufanie i wsparcie. Twoje wsparcie pokazuje że zależy Ci na rozwijaniu się tego kanału.
Twoja nazwa użytkownika będzie pojawiać się w brązowym niesmiertelniku na początku i na końcu każdego odcinka
10 zł miesięcznie
Dziękuję Ci za zaufanie. Twoje wsparcie pokazuje że zależy Ci na rozwijaniu się tego kanału, a dzięki Twojej pomocy kanał jeszcze sprawniej się rozwija w aspekcie technicznym
Twoja nazwa użytkownika będzie pojawiać się w nieśmiertelniku o kolorze miedzianym na początku i na końcu każdego odcinka
20 zł miesięcznie
Jest mi niezmiernie miło że postanowiłeś/aś wesprzeć mnie taką sumą. Dzięki temu w znaczący sposób przyczyniasz się poprawy jakości mojego kanalu. W ramach podziękowań oprócz wyświetlenia w srebrnym niesmiertelniku na początku i na końcu filmu otrzymasz smycz na klucze z logo kanału
50 zł miesięcznie
Ogromne Podziękowania dla Ciebie za tak olbrzymie wsparcie. Taka wpłata pozwala w znacznym stopniu przybliżyć mnie do celu. Z racji tego oprócz umieszczenia Twojej nazwy użytkownika w złotym nieśmiertelniku na poczatku i na końcu filmu, otrzymasz kubek z logo kanału.
100 zł miesięcznie
Dziękuję Ci za Twoją hojność. Tak olbrzymie wsparcie nie może pozostać obojętne. W ramach tak wielkiego wpływu na osiągnięcie celu, oprócz umieszczenia Twojej nazwy użytkownika w czarnym nieśmiertelniku zostanie wysłany do Ciebie nieśmiertelnik z wybranym przez Ciebie tekstem

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Siły Zbrojne w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Dawid i tworzę filmy na kanale Siły Zbrojne w których przedstawiam historie powstania jednostek specjalnych i znanych z kraju i zza granicy, ugrupowań militarnych, historię konfliktów zbrojnych, terroryzmu oraz przeprowadzanych operacji specjalnych.

Pasjonat, który w 2005 roku rozpoczął służbę w Wojsku Polskim.
Od grudnia 2019 roku prowadzi kanał na YouTube - 
https://youtube.com/@Sily_Zbrojne
W swoich produkcjach porusza kwestie trudne, nie dzieląc jednocześnie widzów pod względem polityki czy religii. Dzięki współpracy z osobami z bliskiego otoczenia a także relacjach świadków oraz uczestników wydarzeń, filmy te są pozbawione mitów i nieścisłości.
Obecnie cywil, który oprócz prowadzenia swojego kanału i prowadzenia zwyczajnego trybu życia lubi odprężyć się przy grach strategicznych i fpsach.

Cele Autora

Zakup książek, opłata programów, poprawa jakości video
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 680 zł brakuje
32%
Wasze wsparcie jest niezbędne do poprawiania jakości audiowizualnej oraz merytorycznej. Oprócz zakupu licencji programów czy sprzętu, finanse są potrzebne na zakup książek, możliwość tworzenia odcinków w terenie i zdobycie materiałów archiwalnych. Niestety koszty tych spraw nie są małe. Zdaję sobie sprawę że to ja jestem dla Was, a nie Wy dla mnie, dlatego też każde wsparcie jest dla mnie olbrzymim wyróżnieniem i oznaką że to co robię jest coraz lepsze.

Dziekuję

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Siły Zbrojne już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Damian Szalewski
Damian Szalewski
5 zł
Homcias.
Homcias.
20 zł
Rafał Cierniecki (Bratex)
Rafał Cierniecki (Bratex)
20 zł
Andrzej Kur
Andrzej Kur
20 zł
Julian Gorski
Julian Gorski
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.