W Patronite od 14.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2500

Liczba Patronów: 2671

Zostań Patronem
SkyCin - Grono osób które pasjonują się fotografią. W związku z rozwojem technologii skupiamy się głównie na zdjęciach z powietrza ✈️. Staramy się dostarczać treści które podobają się naszym fanom.❤️

O Autorze

Kim jesteśmy? 🔍

SkyCin - Jesteśmy zespołem zakochanym w Szczecinie! Naszą pasją jest fotografia i lotnictwo. Jak to połączyć? Fotografować dronem! 🚁

 

Staramy się dostarczać naszym fanom treści które są nietypowe i pokazują Szczecin i okolice z całkiem innej perspektywy. Organizujemy sobie wszystko sami - od uprawnień, ubezpieczenia, aż po często skomplikowane zgody na lot w danym miejscu.Utrzymanie sprzętu jednak kosztuje, technologia idzie bardzo szybko w przód co wymusza modernizację.

Bardzo chcemy aby nasza pasja dalej trwała i chcemy dostarczać naszym widzom (Tobie!) znakomite i zapierające dech w piersiach zdjęcia! Każda forma wsparcia naszej działalności jest mile widziana i przyjmowana z ogromnym uśmiechem i radością! 

 

Jak działa SkyCin? 📊

Najlepiej na świecie! 👨🏼‍💻

Najpierw oczywiście dobieramy miejsce do zdjęć. Najczęściej staramy się dobrać lokacje, które są wszystkim dobrze znane i fotografować je z perspektywy takiej, która nie jest wszystkim dobrze znana ;)

Sprawdźcie sami na naszym profilu ➡️ Facebookowym lub ➡️ Instagramowym, że dobrze znane Wam miejsca, wyglądają z powietrza całkiem inaczej!

Oczywiście zanim przystąpimy do lotów, odbywać się musi cały cykl począwszy od odpowiedniego naładowania baterii, oczyszczenia drona z drobin po ostatnim locie, przygotowanie tabletu, telefonu, kamizelki ostrzegawczej, a co najważniejsze - zgód na lot w danym rejonie!

 

Czy wyświetlanie naszych zdjęć jest płatne? 💵💵🤑


NIE! 🤦‍♂️
 

Robimy to czysto z zamiłowania, więc Ty nic nie płacisz. Wiele z naszych prac ląduje właśnie na Instagramie lub Facebooku.

 

Po co nam Patroni? 🤷‍♂️

Staramy się być fair wobec wszystkich i za każde wsparcie podziękować w takiej lub innej formie.

Pomożecie nam w codziennym funkcjonowaniu i dalszym rozwoju. Na co dokładnie przeznaczymy pieniądze otrzymane od Patronów? 💸

 • 📲 Utrzymanie profilu Facebook/Instagram - pakiety danych...
 • 🚌 Podróże lokalne i globalne (bilety komunikacji miejskiej i kolejowe, by dotrzeć dalej niż tylko Szczecin)
 • ☎️ Ubezpieczenie OC które pozwala nam wykonywać loty bezpiecznie! Często ten dokument jest wymagany aby w ogóle w danym miejscu latać zgodnie z prawem!
 • 🔋Amortyzacja sprzętu - niestety - koszt nowej baterii do drona to wydatek rzędu 350 - 600zł w zależności od jej typu i pochodzenia. Żywotność to około 70 - 100 cykli ładowania.
 • 🛠 Eksploatacyjna wymiana sprzętu - śmigła, silniki, no już nie mówiąc o takiej "fanaberii" jak filtry do obiektywu :)
 • 💎 Potrzebujemy Was również po to, by czuć, że to co robimy ma sens! :)

 

Działania w liczbach

Wiemy, że najbardziej miarodajną metodą na przedstawienie naszych działań są liczby. 📉📈

Na miesiąc listopad 2020:


Wykonaliśmy w sumie 📸 4 326 zdjęć z powietrza,

Nagraliśmy w sumie 🎥 755 filmów wideo,

Spędziliśmy w powietrzu ⏰ 66 godzin pokonując ✈️ 645 kilometrów!

 

Gdzie nas NIE znajdziesz?

Latanie i fotografia jest naszym hobby! W związku z tym staramy się przy tym również relaksować. Niektóre tematy jednak nie pozwalają na relaksowanie, a wręcz przeciwnie - powodują rozdrażnienie. Dlatego też NIE ZNAJDZIESZ nas na eventach (wydarzeniach) politycznych - czy to wiec, marsz, przemówienie - dowolnej ze stron polityki. Każdy ma w tej kwestii swoje zdanie, a my jesteśmy artystami i na tym się skupiamy! Nie znajdziesz nas również w miejscach gdzie panuje agresja. W pełni odcinamy się od takich wydarzeń i jesteśmy im przeciwni.

 

Gdzie nas znajdziesz?

Unieś głowę - może właśnie znajdziesz nas gdzieś w powietrzu! 🌎 Jeszcze większa szansa na spotkanie nas jest w miejscu ikonicznym, rozpoznawalnym w Szczecinie i okolicy.

Po zejściu na ziemię jesteśmy aktywni głównie na Instagramie oraz Facebooku!

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu oraz do choćby symbolicznej wpłaty, dzięki której zrzucona zostanie kolejna bariera i wszyscy będziemy mogli oglądać wspaniałe zdjęcie!

⏩▶️ Pamiętaj, każde wsparcie się liczy ◀️⏪ 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem