Avatar użytkownika

Snake Barn

10
patronów
860 
miesięcznie
14 860 
łącznie
10
patronów
860 zł 14 860 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

20 zł miesięcznie
Dzięki że jesteś i wspierasz mój kanał!
To naprawdę dużo dla mnie znaczy!
Zostając moim Patronem będziesz miał tutaj dostęp do informacji, zdjęć, filmików, wiedzy oraz ujęć z nagrywania filmów na YouTube, które nie pojawią się w publicznych social mediach a także poznasz nowości w mojej ofercie kilka dni przed publikacją!
Otrzymujesz za to również dostęp do prywatnej grupy na Facebook'u Snake Barn INSIDERS! W której będziesz miał dostęp do materiałów publikowanych tylko dla Patronów oraz rad i wiedzy na temat zwierzaków, której nigdzie indziej nie publikuję, a także oferty dostępnych zwierząt przed WSZYSTKIMI.

Gwarantuję grupę bez hejtu za to z przyjazną atmosferą!
50 zł miesięcznie
WOW!!! Naprawdę jestem Ci mega wdzięczny za tak duże wsparcie mojego kanału!! Tak jak w przypadku pierwszego progu masz dostęp do wszystkiego co będzie publikowane tutaj a także do prywatnej grupy na Facebook'u SnakeBarn INSIDERS w której bez hejtu i w przyjaznej atmosferze możesz pytać mnie o wszystko i masz dostęp do oferty węży przed WSZYSTKIMI. Dodatkowo spodziewaj się ode mnie maila z podziękowaniami i prośbą o adres w celu wysłania pod koniec każdego roku małego upominku związanego z moją hodowlą oraz dodatkowych materiałów, które będą dostępne od tego progu😉

A także na każdego ze zwierzaków w mojej ofercie otrzymasz zniżkę w wysokości minimum 10%

DODATKOWO będziesz miał możliwość brania udziału w corocznym konkursie dla WPIERAJĄCYCH na wężyka urodzonego lub wyklutego u mnie (w tych konkursach mogą brać udział patroni wpierający mnie minimum 10 miesięcy).
100 zł miesięcznie
WOW!!! NIE WIERZĘ!!! Naprawdę jestem Ci mega wdzięczny za tak duże wsparcie mojego kanału!! Tak jak w przypadku pierwszego i drugiego progu masz dostęp do wszystkiego co będzie publikowane tutaj a także do prywatnej grupy na Facebook'u SnakeBarn INSIDERS w której bez hejtu i w przyjaznej atmosferze możesz pytać mnie o wszystko i masz dostęp do oferty węży przed WSZYSTKIMI. Dodatkowo spodziewaj się ode mnie maila z podziękowaniami i prośbą o adres w celu wysłania pod koniec każdego roku małego upominku związanego z moją hodowlą oraz dodatkowych materiałów, które będą dostępne od tego progu😉

A także na każdego ze zwierzaków w mojej ofercie otrzymasz zniżkę w wysokości minimum 15% !!!
DODATKOWO będziesz miał możliwość brania udziału w corocznym konkursie dla WPIERAJĄCYCH na wężyka urodzonego lub wyklutego u mnie (w tych konkursach mogą brać udział patroni wpierający mnie minimum 5 miesięcy).
200 zł miesięcznie
WOW!! JESTEM CI MASAKRYCZNIE WDZIĘCZNY ZA TAK WIELKIE WSPARCIE!!
Oczywiście w zamian masz wszystko to co w poprzednich progach z jednym wyjątkiem - Twój minimalny rabat to 20% i więcej!

Dodatkowo jeżeli zechcesz możesz zostać "honorowym właścicielem"* jednego z moich gadzich podopiecznych.

Spodziewaj się maila z prośbą o adres w celu wysłania pod koniec każdego roku upominku związanego z moją hodowlą, a także prośbą o nr telefonu w celu dodania Cię do zamkniętej grupy na What's app dzięki której będziemy w stałym kontakcie, na której będę Ci wysyłał foty i krótkie filmiki ze zwierzakiem, nad którym obejmiesz patronat! Oraz raz w roku będziesz mógł/a mnie odwiedzić sprawdzić co u Niego słychać i jeżeli będziesz chiał/a zrobimy z tego film na YT😉
DODATKOWO będziesz miał możliwość brania udziału w corocznym konkursie dla WPIERAJĄCYCH na wężyka urodzonego lub wyklutego u mnie (w tych konkursach mogą brać udział patroni wpierający mnie minimum 2 miesięce).
JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJĘ!!

[* - Zwierzak fizycznie jest mój i jest na mojej hodowli, ale razem będziemy podejmować decyzję odnośnie karmówki, a nawet planów rozmnożeniowych, Ty możesz nadać mu imię, a na każdym filmie w którym wystąpi ten zwierz będzie podpisany Twoim nickiem lub imieniem i nazwiskiem (Twój wybór)]

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Snake Barn w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Hodowla zwierząt i kanał na YouTube to dla mnie styl życia poświęcony zwierzętom i co za tym idzie propagowaniu odpowiedzialnego podejścia i zaszczepianie miłości do tej pięknej pasji! "Zaszczep miłość do zwierząt u dziecka, a będzie mu szkoda kasy na używki."

   Czołem, mam na imię Bernard.

Od dziecka jestem zajarany przyrodą i jako młodzieniec biegałem po łąkach i lasach szukając naszych rodzimych gatunków gadów, płazów, owadów i pajęczaków.

  Jednym z moich celów jest edukowanie młodych jak i tych starszych o naszej polskiej faunie, żeby zapobiegać bezmyślnemu zabijaniu i tak mocno zagrożonych wyginięciem rodzimych gadów i płazów. Mimo łatwego dostępu do wiedzy dalej masa ludzi twierdzi, że "każdy wąż to żmija i musi być zabita zanim ona kogoś zabije..."  Dlatego jak tylko mam okazję i odrobinę czasu wychodzę w plener i nagrywam materiały o NASZYCH "egzotycznych" przedstawicielach fauny.

   Głównym założeniem mojej działalności jutubowej jest przekazanie wiedzy o otaczającym NAS świecie, o cudownych stworzeniach bez których Ziemia nie była by już taka sama...

  Nagrywam filmy o hodowli, opiece i rozmnażaniu zwierząt egzotycznych, chcę ludziom którzy są na początku swojej pięknej przygody ustrzec przed błędami początkujących, dać wskazówki i ułatwić wystartowanie ze swoją WŁASNĄ hodowlę. Czyli jednym zdaniem dać to czego ja nie miałem na początku...

   Jako pracujący tata dwóch wspaniałych synów, właściciel ponad 200 zwierzaków doba jest dla mnie za krótka...

... ale jestem bardzo szczęśliwy robiąc to co robię i nie wyobrażam sobie żyć inaczej.

 

   Teraz mogę sobie pozwolić na tworzenie filmów z własnej hodowli oraz od czasu do czasu pokazywać ciekawe miejsca związane ze zwierzętami, targi i wystawy a także ciekawe kolekcje innych hodowców zwierząt egzotycznych. W przyszłości chciałbym więcej czasu poświecić edukowaniu i tworzeniu treści na jeszcze wyższym poziomie. Dlatego przyda mi się wsparcie, a jak się uda osiągnąć cele to w moim repertuarze znajdą się filmy dotyczące ochrony przyrody i opisów gatunków z całego świata. 

  Dzięki czemu ja oraz cała masa pasjonatów w naszym kraju będzie mogła poszerzyć wiedzę o swoich podopiecznych.

Cele Autora

Wiecej czasu
  • 5 500 zł miesięcznie
  • 4 640 zł brakuje
15%
W momencie osiągnięcia tego progu będę sobie mógł pozwolić na większe zaangażowanie, a w tym czas i środki, w tworzeniu coraz to lepszych i bardziej "dopieszczonych"materiałów na moim kanale. Co jednocześnie przysłuży się wiekszej ilości osób.
Spełnione marzenia!
  • 16 500 zł miesięcznie
  • 15 640 zł brakuje
5%
Osiągnięcie tego progu pozwoli mi rozszerzyć swoją działalność edukacyjną na kanale o poważne materiały w temacie ochrony środowiska i zagrożonych gatunków na całym świecie!
Będę mógł zrezygnować z dorabiania dodatkowych funduszy i poświęcić sporo uwagi na przybliżenie pięknego i niesamowitego świata dzikich gadów, płazów, owadów i pajęczaków w ich naturalnym środowisku.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Snake Barn już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Sebastian Szmyd
Sebastian Szmyd
20 zł
ZevPython
ZevPython
50 zł
wonszkompany
wonszkompany
200 zł
Dariusz M
Dariusz M
20 zł
MB Snake
MB Snake
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.