Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Nazywamy się Sportowy Wrocław, ale nie są nam obce sportowe zakątki Dolnego Śląska. Znajdziesz u nas materiały wideo poświęcone kobiecej piłce nożnej, którą chcemy wspierać medialnie na coraz lepszym poziomie, na terenie całej Polski!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Reportaż o wybranej piłkarce
Przygotujemy reportaż poświęcony wybranej piłkarce. Przedstawimy jej historię oraz pokażemy zarówno od sportowej, jak i prywatnej strony, dzięki której wszyscy kibice będą mogli ją lepiej poznać.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 2000 zł
Reportaż o wybranej piłkarce i drużynie kobiecej piłki nożnej
Osiągniecie takiego budżetu pozwoli nam przygotować dwa filmy: jeden poświęcony wybranej piłkarce a drugi wybranej drużynie kobiecej piłki nożnej. Jeśli masz kogoś, kogo chciałbyś zobaczyć w takim filmie zachęcamy do wsparcia naszego projektu!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3500 zł miesięcznie
brakuje 3500 zł
Reportaż o piłkarce/reportaż o drużynie/Football Skills Challenge
Po osiągnięciu tego celu otrzymujecie od nas jeszcze większy pakiet filmów. Reportaż o wybranej piłkarce, reportaż o drużynie, a także .... Football Skills Challenge, czyli futbolowe wyzwania dla najlepszych piłkarek okiem naszej kamery.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5500 zł miesięcznie
brakuje 5500 zł
Relacja z meczu/Reportaż o piłkarce/reportaż o drużynie/Football Skills Challenge + bonus
Gdy osiągniemy taki cel otrzymacie od nas w miesiącu relację z wybranego meczu Ekstraligi Kobiet lub niższej ligi, reportaż o wybranej piłkarce, reportaż o drużynie a także Football Skills Challenge + 1 materiał bonusowy wyłącznie dla wszystkich Patronów!

O Autorze

Nazywamy się Sportowy Wrocław, ale nie są nam obce sportowe zakątki Dolnego Śląska. Znajdziesz u nas materiały wideo poświęcone kobiecej piłce nożnej, którą chcemy wspierać medialnie na coraz lepszym poziomie, na terenie całej Polski!

 

Dlaczego szukamy Twojego wsparcia? Panowie w krawatach niekoniecznie lubią i chcą wspierać finansowo kobiecą piłkę nożną, a my po prostu chcemy, aby ta dyscyplina była w końcu pokazywana w Polsce na odpowiednim poziomie medialnym, ponieważ najnormalniej w świecie na to zasługuje i tylko wtedy będzie się mogła szybciej rozwijać. No i może wtedy jeden lub drugi Pan w krawacie stwierdzi, że ta piłka nożna "to nie jest taka zła i nawet się to dobrze ogląda".

 

A my dobrze wiemy, że to się naprawdę dobrze ogląda! My nie przyjeżdżamy na pięć minut meczu, żeby zrobić "relację" z meczu zadając pytania "panie, a kto z kim tutaj dzisiaj gra?" Wszystko ma być na poziomie, a ten poziom będziemy mogli osiągnać z Twoją pomocą.

 

Obecnie zobaczysz naszą kamerę najczęściej podczas meczów KS AZS Wrocław, którego jesteśmy patronem medialnym, ale z chęcią odwiedzimy także inne kobiece drużyny w regionie oraz w Polsce.  Co zrobiliśmy dotychczas? Oto niektóre nasze materiały!

 

Byliśmy obecni podczas pierwszego, domowego meczu KS AZS Wrocław w sezonie 2017/18 w Ekstralidze Kobiet. Dziewczyny wygrały aż 8:0 z beniaminkiem KS Unifreeze Górzno i urządziły sobie prawdziwy festiwal strzelecki.

 

 

Wybraliśmy się także z KS AZS Wrocław w sezonie 2016/17 do Wałbrzycha na mecz wyjazdowy przeciwko AZS PWSZ Wałbrzych. Wynik nie był aż tak efektowny, bo spotkanie zakończyło się rezultatem ... 0:0, ale wideo warto zobaczyć!

 

 

Odwiedziliśmy także Oleśnicę i drużynę ŻAP Sukces Gmina Oleśnica, podczas ich wygranego aż 10:0 meczu z ... KS AZS III Wrocław w rozgrywkach III ligi kobiet.


 

Przed meczem KS AZS Wrocław z AZS PWSZ Wałbrzych przeprowadziliśmy sondę wśród młodych piłkarek z Akademii Klubowej KS AZS Wrocław z swoje młodsze koleżanki przepytywała .... zawodniczka z seniorskiej drużyny - Kasia Sztuka!

 

 

Sezon 2016/17 był także czasem pożegnań w KS AZS Wrocław, ponieważ z klubem pożegnały się Dominika Grabowska...

 

 

i Marta Cichosz ....


 

Chcielibyście się dowiedzieć czegoś więcej o tych zawodniczkach? Proszę bardzo! Na początek rozmowa z Martą Cichosz w jednym z odcinków z cyklu "Jak kobieta z kobietą"....


 

...Karoliną Gradecką, byłą zawodniczką KS AZS Wrocław, a obecnie piłkarką AZS PWSZ Wałbrzych...

 

 

a na koniec z Dominiką Grabowską w jednym z odcinków serii "Młode Talenty".

 

 

Zobaczcie także najlepsze bramki, akcje i komentarze rundy jesiennej sezonu 2016/17 w wykonaniu piłkarek KS AZS Wrocław.

 

 

 

KS AZS Wrocław już bardzo dobrze znacie więc teraz czas na zawodniczkę Ślęzy Wrocław - Kingę Podkowę, która jest również utalentowana i w przyszłości może być o niej głośno w kobiecej piłce nożnej!


 

Na koniec zapraszamy do obejrzenia naszej relacji z turnieju dziewczęcej piłki nożnej AZS&SMS Cup 2017. Byliśmy tam obecni w tym roku i chcielibyśmy bardzo, aby podobnych rozgrywek było jak najwięcej!


 

Podobają Ci się nasze materiały i chciałbyś zobaczyć filmy o Twojej ulubionej drużynie, albo po prostu chcesz wesprzeć rozwój kobiecej piłki? Graj z nami i zostań naszym Patronem!

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękujemy za Twoje wsparcie! Każda złotówka pozwoli nam na rozwój oraz tworzenie jeszcze lepszych materiałów wideo z Twoją pomocą.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękujemy za Twoje wsparcie! Każda złotówka pozwoli nam sfinansować pracę osób, kóre przygotowują filmy.

Jako Patron dodatkowo uzyskasz możliwość głosowania na drużynę lub piłkarkę, którą chciałabyś lub chciałbyś zobaczyć w naszym materiale!
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękujemy za Twoje wsparcie! Większa kwota pozwoli nam sfinansować pracę osób, które przygotowują nasze filmy. Będziemy mieć także możliwość uzupełnienia materiałów o lepszą oprawę muzyczną i graficzną.

Jako Patron dodatkowo uzyskasz możliwość głosowania na drużynę lub piłkarkę, którą chciałabyś lub chciałbyś zobaczyć w naszym materiale!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękujemy za Twoje wsparcie! Chcemy popularyzować i pokazywać piłkę nożną kobiecą nie tylko we Wrocławiu i najbliższych okolicach. Z chęcią wybierzemy się w dalsze zakątki Dolnego Śląska, a Ty będziesz miała/miał możliwość po zakończonym głosowaniu wybrać z trójki najpopularniejszych kandydatur drużynę czy zawodniczkę, którą chciałabyś lub chciałbyś zobaczyć w naszym materiale. Oczywiście podobnie jak pozostali Patroni masz możliwość oddania swojego głosu!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękujemy za Twoje wsparcie! Większa kwota oznacza większe możliwości, a my z wielką przyjemnością wyjedziemy poza Dolny Śląsk i przygotujemy film o piłkarce lub zespołowi z innej części kraju. Jeśli także grasz w piłkę nożną - a nawet jeśli nie grasz i po prostu kochasz tę sport - będziesz mogła lub mógł wystąpić w filmie? Pojedynek piłkarski z Twoją uluubioną bramkarką lub trening strzelecki z drużyną mistrzyń Polski uwieczniony okiem naszej kamery? Zapraszamy!

Oczywiście jako nasz najbardziej hojny Patron także możesz oddać swój głos na ulubioną drużynę lub piłkarkę, a po zakończonym głosowaniu wraz z innymi Patronami progów 50 zł i 100 zł będziesz mógł wybrać ostateczną bohaterkę naszego filmu.

Zostań patronem