Stop Cham Warszawa

W Patronite od 14.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 449

Liczba Patronów: 359

Zostań Patronem
45 patronów
906 miesięcznie
10 709 łącznie
Stop Cham Warszawa jest niezależną oddolną inicjatywą osób, które nie zgadzają się na jazdę pojazdami silnikowymi wzdłuż po chodnikach, gdyż jest to bardzo niebezpieczne i zagraża pieszym.

O Autorze

 

Kanał "Stop Cham Warszawa" założyliśmy w sierpniu 2019 jako odpowiedź na bezsilność / braki kadrowe służb w Warszawie na chamskie zachowania kierowców jeżdżących pojazdami silnikowymi wzdłuż po chodnikach. 

Kilka osób rocznie zostaje potrąconych ze skutkiem śmiertelnym przez pojazdy poruszające się w miejscach przeznaczonych wyłącznie dla pieszych.
Uświadamiamy kierowców, bo mamy wrażenie, że nie mają pojęcia jakim zagrożeniem są dla innych uczestników ruchu. 

Wiele osób sugeruje w komentarzach abyśmy założyli Patronite. Na początku nie chcieliśmy ale z uwagi na to, że działamy już ponad rok, poświęcamy dużo czasu i ponosimy koszty, postanowiliśmy, że może już czas. Do tej pory kupiliśmy 2 Gopro i tablet do montażu, wydając na to prywatne środki. Chcielibyśmy dokupić jeszcze jedno lub dwa aby nasze produkcje były lepsze. 

Wiemy, że nasze filmy oglądają ludzie, którzy mają duży wpływ na poprawienie infrastruktury przeznaczonej dla pieszych, poprawiając ich bezpieczeństwo. 

Bardzo dziękujemy za każdy datek, nawet najmniejszy. 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika