Avatar użytkownika

Strefa Bycia

15
patronów
2 220 
miesięcznie
15 830 
łącznie
15
patronów
2 220 zł 15 830 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

70 zł miesięcznie
Wybierz 70 zł
298 dostępnych miejsc
Wielkie DZIĘKUJEMY za to, że w nas wierzysz i dmuchasz nam w skrzydła!

Za ten hojny dar zapraszamy Cię do Grupy Zamkniętej na FB „Patroni Strefy Bycia”, gdzie czekają na Ciebie m.in. Medytacje Tygodnia oraz zaproszenie na nasze cykliczne Kampinoskie spacery.

A konkretnie?

W grupie tej Ania Matuszkiewicz prowadzi raz w tygodniu „MEDYTACJĘ TYGODNIA” dostosowaną do tego, co dzieje się wokół nas i tego czego najbardziej potrzebujemy jako swoista praktykująca społeczność. Budujemy tam też rodzinę, w której możesz bez obaw zapytać o cokolwiek związanego z praktyką, rozwojem świadomości, przeczytać ciekawe teksty o tej tematyce bez potrzeby szukania ich w gąszczu Internetu.

Wszyscy nasi Patroni otrzymują zaproszenie na nasze cykliczne spacery w Puszczy Kampinoskiej. Pod opieką przewodników - duchowych (Ania), kampinoskich (Jakub) i fotograficznych (Antoni) gwarantujemy piękny czas w jednym z najpiękniejszych miejsc na Ziemi 🌲♥️!

W ramach tej grupy organizujemy również Live’y z inspirującymi osobami, dodatkowe praktyki medytacyjne, wspieramy Was w procesie transformacji podrzucając ciekawe treści, które poddajemy kontemplacji. To jak dostęp do mentora online w zamkniętym, bezpiecznym kręgu.

Dbamy o to, aby treści jakie tam znajdziesz były karmiące, ciekawe i wspierające Twoją transformację.

Zapraszamy do grupy - niech będzie ona jak nasz wspólny DOM.
160 zł miesięcznie
Wybierz 160 zł
37 dostępnych miejsc
To wielki gest!
Dziękujemy za niego!
Oczywiście dostajesz dostęp do grupy (i wszystkich benefitów) jak opisaliśmy powyżej, ale za ten datek zapraszamy Cię do głębszego doświadczenia jogicznego.

Codziennie rano, o godz. 6.00, Natalia Dolska poprowadzi Cię na zoom przez praktykę jogi. Praktyki dobierane są przez Anię Matuszkiewicz do energii danego czasu - do tego, czego kolektywnie najbardziej potrzebujemy. Jeden zestaw ćwiczeń (kriję), a po nim głęboką medytację, praktykujemy 40 dni.

Dlaczego 40 dni?
Zobowiązanie się do takiej osobistej praktyki sprawia, że proces transformacji i samopoznania staje się twoją osobistą przygodą. Taka grupowa praktyka wytwarza wewnętrzną dyscyplinę. Z czasem tworzy to zdrowy nawyk dbania o sobie na wielu poziomach.

Joga Kundalini to potężne narzędzie transformacji, które od tysięcy lat wydobywa ludzi z depresji, gonitwy myśli, niemocy i innych miejsc pozbawionych lekkości. Możemy zmienić nasze przeznaczenie, zmieniając nasze nawyki. Regularna praktyka buduje „kaliber energetyczny” – wytrzymałość i moc układu nerwowego na skonfrontowanie się z codziennością w nieporuszonym, stabilnym stanie umysłu.

Jeśli 6 rano to za wcześnie lub nie posuje do twojego harmonogramu, nie przejmuj się :)
Każda praktyka zostaje nagrana i wysłana do Ciebie w dniu rozpoczęcia 40-dniowego cyklu tak, aby dać Ci możliwość praktykowanie z nauczycielem w dogodnym dla Ciebie czasie.

Podejmij to wyzwanie dla siebie - dla swojego zdrowia, regeneracji, transformacji, spokojnego umysłu i serca. Dziel się na grupie tym co w Tobie żywe – co przezywasz w czasie praktyki, co się zmienia, co transformuje… Spotkajmy się tam jak w Kręgu - w swobodzie wypowiedzi, prawdzie, otwartości i szacunku.
250 zł miesięcznie
Wybierz 250 zł
15 dostępnych miejsc
W jodze mówimy, że tyle ile wnosisz tyle wyniesiesz.

Niech każda złotówka, którą nam przekazujesz popłynie do Ciebie w postaci tego co najbardziej Cię może nakarmić. Korzystaj z codziennej jogi kundalini, medytacji, live’ów na grupie na FB.

Aby wyrównać energetycznie nasze rachunki raz do roku (po upływie rocznego cyklu twojego wsparcia) zapraszamy Cię na warsztat tylko dla patronów tego poziomu.
Warsztat poprowadzi Ania Matuszkiewicz i możesz mieć pewność, że zaprosi do współpracy najciekawsze, najpiękniejsze osoby.

Warsztat taki realizowany może być online lub w Studio Strefy Bycia w Warszawie. Podczas tego spotkania dzielimy się tym co mamy najlepszego - swoją energią, praktykami. Ania dobierze indywidualną praktykę dla każdego uczestnika.

Na tym poziomie wsparcia możesz też zamiast warsztatu wybrać indywidualną 2-godzinną sesję z Anią Matuszkiewicz lub zabieg (spośród wszystkich zabiegów oferowanych w Strefie Bycia).

Dla każdego patrona na tym poziomie po pełnym roku wsparcia oferujemy również 20% zniżki na wybrany warsztat Ani Matuszkiewicz odbywający się w Strefie Bycia lub warsztat wyjazdowy na terenie Polski organizowany przez Anię i wyłącznie przez nią prowadzony.

No i to co najważniejsze - to co tworzymy my, pośrednio tworzysz i Ty!

Dziękujemy Ci z serca za Twoją hojność 🙏💚

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Strefa Bycia w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

✨ Witaj na profilu Patronite Strefy Bycia!

Stworzyliśmy STREFĘ BYCIA, aby dać Wam bezpieczną przestrzeń rozwoju.
To miejsce jakiego sami pragnęliśmy dla siebie i naszych bliskich, pełne akceptacji dla każdego z nas, dla naszych różnic, naszych indywidualności – miejsce otwarte.

Dzień dobry :)!

Bardzo nam miło gościć Cię na stronie Strefy Bycia - Twojej Przestrzeni Rozwoju.

Kim jesteśmy?

✨ 

Organizujemy niezwykle karmiące warsztaty, kursy i spotkania, które przybliżą każdego do siebie samego – do nieskończonego potencjału połączonego Ciała, Umysłu i Duszy, jaki wszyscy w sobie mamy.

Jedną z kluczowych wartości, którą szerzymy jest potęga samoświadomości człowieka. Od niej zaczyna się poczucie własnej wartości, poczucie mocy do samostanowienia, podejmowania suwerennych decyzji, głębokiego zrozumienia swoich praw i pragnień – tych prawdziwych, naszych, głębokich, nie zaś tych sterowanych przez masowy przekaz.

W tym celu uruchamiamy ten profil i prosimy Cię o wsparcie na Patronite. Pragniemy rozwijać to miejsce razem z Tobą wiedząc, że żyjemy w czasach wielkiej przemiany. Mamy przywilej kreowania nowej rzeczywistości gospodarczej, politycznej jak i społecznej. Świat jaki chcemy tworzyć, wraz z tysiącami podobnych do nas ludzi, oparty jest o zasadę szacunku, tolerancji i równej wartości wszystkich istot czujących tu na Ziemi.

Drogą do osiągnięcia tego celu są spotkania w kręgach, warsztaty, praktyki, spotkania on-line, podczas których każdy dostanie przestrzeń pełną akceptacji, zrozumienia, miłości i otwartości na to co jest.

Chodzi nam również o to, aby ludzie przestali szukać potwierdzenia swojej wartości w świecie zewnętrznym, ale by zobaczyli swoje własne piękno i wartość. Odzyskali świadomość tego jak bardzo są ważni i właściwi – tacy jacy są. Wiemy, że w tak stworzonej atmosferze, każdy rozpakuje swoje piękne dary z jakimi przyszedł na ten świat.

🌟 Będzie nam niezwykle miło, jeżeli okażesz nam wsparcie. Wsparcie w rozwoju Strefy Bycia. 

Dziękujemy,

Ania, Natalia, Kasia, Kuba

 

Cele Autora

2024 rok - rok rozwoju Strefy Bycia. Dla Was!
  • 15 000 zł miesięcznie
  • 12 780 zł brakuje
14%
Tak, to nasz cel - wsparcie rozwoju Strefy Bycia!
Ale i wsparcie bliskiego naszym sercom miejsca – Fundacji „Po Drugie” dającej DOM bezdomnej młodzieży.

Co w naszych planach w 2024 roku?

Przede wszystkim wsparcie techniczne i finansowe dla regularnych transmisji online dla Patronów. Zarówno codziennych praktyk z Natalią jak i medytacji z Anią. Wiemy, że wielu z Was czeka na ten moment nie mogąc wziąć udziału w zajęciach stacjonarnych. Zapraszamy Was zatem do naszego wirtualnego studia :)!

To również projekt profesjonalizacji i podniesienia jakości materiałów tworzonych na kanał Strefy Bycia na You Tube. Chcemy byście mogli cieszyć się wartościowymi rozmowami z inspirującymi gośćmi, uczyli się od nich, pogłębiali swoje doświadczenia i praktykę.

Dziękujemy z całego serca♥️!

A o Fundacji, dla której przekazujemy 10% każdego datku możesz poczytać na stronie www.podrugie.pl

Ania, Natalia, Kasia, Kuba

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Strefa Bycia już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
160 zł
Darek Sendecki
Darek Sendecki
160 zł
Anna Grzeszczak- Borowik
Anna Grzeszczak- Borowik
160 zł
Katarzyna Olczyk
Katarzyna Olczyk
160 zł
Małgorzata Pęzior
Małgorzata Pęzior
160 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.