#StrefaKonfliktu

W Patronite od 27.03.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1816

Liczba Patronów: 2619

Zostań Patronem
1 patron
50 miesięcznie
1 850 łącznie

#StrefaKonfliktu

2 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

1 950 zł

brakuje

Ta kwota pozwoli na zrealizowanie w ciągu roku dwóch wyjazdów w obszary objęte konfliktem. Przywieziony materiał to regularne odcinki #Strefy na YT i ekskluzywne zdjęcia oraz utrzymanie strony internetowej .
Dzięki zakupionym mapom i animacjom informacje będą przedstawiane w sposób oryginalny i atrakcyjny. Będę tez mógł zaprosić do współpracy osoby, które będą dostarczały na bieżąco filmy i relacje oraz komentarze z najciekawszych miejsc

"Jemen. Piekło na ziemi" - Film dokumentalny

20 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

19 950 zł

brakuje

Jemen to wojna. Jemen to zbrodnia przeciw ludzkości. Jemen to największa klęska humanitarna Naszych Czasów. Jemen powinien być wyrzutem sumienia za grzech zaniechania dla światowych mediów.
Jeśli czujesz, że nie należysz do Świata Który Nic Nie Robi - wesprzyj ten projekt. Pomóż zrobić pierwszy Polski dokument o dramacie wojny w Jemenie, dramacie, który trwa już cztery lata.

https://www.nytimes.com/interactive/2018/10/20/world/middleeast/saudi-arabia-invisible-war-yemen.html

Nie będę Ci obiecywał za to gadżetów, koszulek, długopisów czy innych pierdół. Masz szansę COŚ zrobić. Coś konkretnego. Nie szerowanie petycji na FB, wklejanie smutnych emoji itp. Coś co poruszy naprawdę.

I jeszcze jedno - zrobię ten film i tak : z Tobą lub bez Ciebie. Ale bez Ciebie będzie mi trudniej...

Marek