Avatar użytkownika

Fundacja Szkoła Liderów

8
patronów
535 
miesięcznie
16 485 
łącznie
8
patronów
535 zł 16 485 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
KIBICUJESZ!

Kibicując, regularnie wspierasz społeczność Szkoły Liderów zostając Fundatorem/ką Funduszu im. Z. A. Pełczyńskiego. Dzięki Tobie możemy stale działać oraz rozwijać ofertę, którą kierujemy do Absolwentów/tek programów Fundacji. Umożliwiasz nam także rozwój projektów, które nieodpłatnie kierujemy do liderów społecznych, politycznych czy samorządowych, którzy działają na rzecz swoich społeczności.

Będąc Kibicem/Kibicką:
- możesz kandydować do Kapituły Nagrody im. Z. A. Pełczyńskiego, którą Fundacja przyznaje od 2022 r. liderkom i liderom odpowiadającym, tak jak prof. Pełczyński (ZAP), na najważniejsze aktualnie wyzwania naszego życia publicznego,
- dostajesz od nas roczny raport z działalności Fundacji,
- otrzymujesz tytuł Fundatora/ki Funduszu im. Z. A. Pełczyńskiego.
40 zł miesięcznie
Wybierz 40 zł
97 dostępnych miejsc
DZIĘKUJESZ!

Jesteś Absolwentem/tką dowolnego programu Szkoły Liderów, który wywrócił Twoje życie czy sposób myślenia do góry nogami? Zyskałeś/aś sieć kontaktów do osób, na które do dziś możesz polegać? Otrzymałeś/aś wsparcie w procesie rozwojowym, który pozwolił Ci zrobić podjąć kluczowe dla Ciebie decyzje? Jesteś wdzięczny/a za wsparcie i rozwój otrzymany od zespołu Szkoły Liderów i chcesz, aby nowe pokolenia działaczy mogły także z niego skorzystać?
Dziękujemy, że pozostajesz w orbicie Fundacji i wspierasz nasze działania!

Wspierając kwotą 40-tu zł miesięcznie:
- otrzymujesz tytuł Fundatora/ki Funduszu im. Z. A. Pełczyńskiego,
- masz możliwość zasiadania w Kapitule Nagrody im. Z. A. Pełczyńskiego,
- otrzymujesz od nas roczny raport z działalności, abyś mogła/mógł być na bieżąco z tym, co robimy.
- otrzymujesz zniżkę 15% na doroczne spotkanie/galę Fundacji Szkoła Liderów.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
96 dostępnych miejsc
ROZWIJASZ!

Twoje zaangażowanie w tworzenie Funduszu im. Z. A. Pełczyńskiego przekonuje nas, że to co robimy, na wielki sens!
Dla Ciebie chcemy się rozwijać, tworząc jeszcze lepsze programy, oferty dla sieci absolwentów/tek, kierując do nich wsparcie w postaci facylitacji, tutoringu, superwizji czy specjalistycznych szkoleń. Twój wkład w Fundusz pozwala nam na organizację corocznych spotkań sieci absolwenckiej i przyjaciół Szkoły Liderów, a także przyznawać Nagrodę Liderską im. Z. A. Pełczyńskiego.

Będąc naszym Patronem/ką otrzymujesz od nas:
- tytuł Fundatora/ki Funduszu
- roczny raport z działalności Fundacji
- możliwość kandydowania do Kapituły Funduszu im. Z. A. Pełczyńskiego i decydowania o jego przeznaczeniu
- nieodpłatne zaproszenie na doroczną galę/spotkanieKup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Szkoła Liderów w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Szkoła Liderów od ponad 28 lat rozwija świadome, oparte na wartościach przywództwo. Wynajdujemy i wspieramy liderów i liderki różnych obszarów życia publicznego: w organizacjach pozarządowych, instytucjach samorządu terytorialnego oraz w partiach i org. pozarządowych.

Fundacja Szkoła Liderów to instytucja dbająca o jakość życia publicznego w Polsce i za granicami. Powstała z inicjatywy powstańca warszawskiego, profesora Oksfordu Zbigniewa A. Pełczyńskiego w 1994 r. by wspierać rozwój przywództwa w potransformacyjnej Polsce. W pierwszą rocznicę śmierci profesora, zespół Fundacji chce uhonorować jego postać, powołując do życia specjalny Fundusz jego imienia, by rozwijać zapoczątkowane przez niego dzieło. 

Od ponad 28 lat pracujemy na rzecz rozwoju świadomego, opartego na wartościach przywództwa. Wynajdujemy i wspieramy liderów i liderki różnych obszarów życia publicznego: w organizacjach pozarządowych, instytucjach samorządu terytorialnego oraz w partiach i organizacjach politycznych. Wierzymy, że to właśnie osoby o zdolnościach przywódczych, pociągając za sobą innych i są motorem zmian.

Fundacja jest miejscem spotkania i dialogu. W naszych programach uczestniczą osoby z różnych opcji politycznych i społecznych. Konfrontacja z innym punktem widzenia jest jednym z podstawowych narzędzi Szkoły do budowania z jednej strony kultury dyskusji opartej na szacunku, z drugiej – świadomości własnego systemu wartości i wywodzącej się z niego tożsamości.

Programy Fundacji są silnym doświadczeniem rozwojowym, dla wielu Absolwentów i Absolwentek stają się punktem zwrotnym w ich karierach w życiu publicznym. Szkoła Liderów wyposaża w narzędzia do przeprowadzania zmiany i wywierania wpływu, pogłębia samoświadomość i stwarza możliwości dalszego rozwoju.

 

Cele Autora

Rozwijam Fundusz im. Z. A. Pełczyńskiego i wspieram liderów/ki życia publicznego
  • 7 000 zł miesięcznie
  • 6 465 zł brakuje
7%
Fundusz im. Zbigniewa A. Pełczyńskiego to żywy i działający pomnik tworzony przez i dla osób, którym bliskie są jego wartości i dzieło życia. Fundusz będzie gromadził darowizny od tych, którzy już skorzystali ze wsparcia, dla tych, którzy wsparcia będą potrzebować. Operatorem Funduszu jest Fundacja Szkoła Liderów.

Szkoła Liderów powstała z inicjatywy prof. Oksfordu - Zbigniewa A. Pełczyńskiego w 1994 r. Od tego czasu rozwija kompetencje Liderów i Liderek poprzez realizację różnorodnych programów.
Przez te wszystkie lata sieć absolwencka rozrosła się do ok. 4000 osób, które tworzą życie publiczne w Polsce i za granicą. Osoby te, na co dzień kreują nasz świat - w sołectwach, miastach, powiatach, na szczeblu krajowym. Liderzy i Liderki tworzą nowe organizacje pozarządowe, a także zmieniają już te istniejące. Tworzą przedsiębiorstwa społeczne i firmy, w których z uważnością podchodzi się do pracowników. To one, po ukończeniu programów Szkoły Liderów, wracają do swoich społeczności i skutecznie wprowadzają zmiany na lepsze.

Fundacja Szkoła Liderów, dzięki Twojemu zaangażowaniu, chce regularnie wspierać tych absolwentów, którzy wyróżniają się postawą w zakresie odpowiedzi na potrzeby życia publicznego, dlatego powołała specjalny Fundusz im. Z. A. Pełczyńskiego, który ma służyć społeczności absolwenckiej w postaci m.in.:
- nagród i stypendiów (Nagroda Liderska im. Z. A. Pełczyńskiego),
- rozwoju nowych inicjatyw wspierających absolwentów/tki,
- rozwoju liderów/ek poprzez szkolenia, spotkania, tutoring, superwizję i in.,
- nowe programy pilotażowe.

Działaniem Funduszu kieruje Zarząd Fundacji, przy wsparciu Kapituły, w której zasiadają jego Darczyńcy. Kapituła będzie co roku decydować o przeznaczeniu zebranych środków.

Fundusz jest wspólnym przedsięwzięciem Absolwentów/ek dla Absolwentów/ek.
Dziękujemy, że chcesz razem z nami go tworzyć i współdecydować o jego przeznaczeniu!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Szkoła Liderów już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Piotr Kołomycki
Piotr Kołomycki
100 zł
Anonimowy patron
100 zł
Anonimowy patron
40 zł
Paweł Tomczyk
Paweł Tomczyk
100 zł
Anonimowy patron
40 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.