Strefa Patrona:

Warszawa
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
1

patron

10 zł

miesięcznie

10 zł

łącznie

Jestem Youtuberem w branży fitness. Nagrywam głównie merytoryczne materiały, w których widzowie mogą dowiedzieć się jak poprawić swoją sylwetkę przez treningi na siłowni, oraz w jaki sposób się odżywiać, żeby przyspieszyć ten proces, a także promuję zdrowy rozsądek w życiu i sporcie :)

ZOSTAŃ PATRONEM

O Autorze

Od 2012 interesuję się siłownią, odżywianiem i branżą fitness. Przez ten czas współpracowałem z setkami osób, odpowiedziałem na kilka tysięcy pytań totalnie za darmo, bo właśnie - to jest moja pasja, to jest coś co mnie napędza w życiu, to jest coś co KOCHAM robić. 

Pod koniec 2012 roku i aż do 2015 prowadziłem regularnie swój dziennik treningowy na forum animalpak, oraz SFD.PL, który cieszyły się liczynmi wyświetleniami (rekord na animalpak oraz drugie miejsce w dziale UNS na SFD).

Od 2015 zamieniłem dziennik na fanpage, gdzie umieszczam treści mertoryczne oraz rozrywkowe.

W 2016 chciałem poszerzyc swoją działalnośc, żeby jak najwięcej osób miało dostęp do darmowej opartej o badania wiedzy. Założyłem kanał na Youtube. Przez rok wstawiłem ponad 150 materiałów i zebrałem 34tys. subskrypcji. To chyba dobrze :D

2017 to dla mnie rok przełomowy. Od początku do końca zaplanowany. Poprowadziłem pierwszy raz w życiu 2 wykłady, byłem wystawcą na targach fitness 5 razy. Ruszyłem z oficjalną sprzedażą mojego e-booka i cel postawiony na 5 miesięcy (odnośnie ilości sprzedanych kopii) zrealizowałem w niecałe 2 miesiące. Napisałem pracę magisterską w między czasie i przeczytałem prawie 20 książek. Przez ten czas potroiłem ilość swoich widzów w social mediach i wiecie co? 2018 będzie jeszcze lepszy :)!

Serdecznie zapraszam do mojego najbardziej oglądanego filmiku na youtube gdzie jest ponad 300tys. wyświetleń :)

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1350 zł
brakuje 1340 zł
Gimbal (Rączka DJI Osmo)
Gimbal, czyli stabilizator kamery pomoże mi nagrywać vlogi lepszej jakości, przez stabilizację obrazu. Będzie on bardziej płynny i przyjemniejszy dla oka.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł
brakuje 2990 zł
Obiektyw
Nie sam KIT jest ważny, a też obiektyw aparatu. Sigma przez swoją niską przesłonę (f/1.8) będzie dobrze łapała światło nawet w ciemniejszych warunkach i ostrość przede wszystkim.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5000 zł
brakuje 4990 zł
Nowy aparat
Dzięki nowej kamerze, a dokładniej to "body" będę mógł nagrywać dla Was lepszej jakości materiały :)!

Możliwe, że będzie to SONY NEX-7
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 9350 zł
brakuje 9340 zł
LEPSZY SPRZĘT = LEPSZE MATERIAŁY
Jak wyżej :)

Galeria mediów

Wyszukiwarka

Wybierz