Avatar użytkownika

Szósty Set

15
patronów
500 
miesięcznie
5 790 
łącznie
15
patronów
500 zł 5 790 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dzięki! Stałeś się częścią najbardziej zespołowego z zespołowych zespołów! Jesteś jak dobrze blokujący środkowy - niezbędny każdej drużynie!

Będziesz mógł dołączyć do naszej grupy na Facebooku.
10 zł miesięcznie
Jesteś jak rozgrywający - oni decydują o kierunku rozegrania, a Ty dostaniesz dostęp do ankiety, której wynik zadecyduje kogo zaprosimy do nas na kolejny wywiad! Będziesz mógł również dołączyć do naszej grupy na Facebooku.
20 zł miesięcznie
Jesteś jak libero, który wyróżnia się inną koszulką - Ciebie wyróżnimy na specjalnej planszy prezentowanej na koniec każdej z transmisji live! Otrzymasz również bonusy dotyczące niższych progów wsparcia.
50 zł miesięcznie
Jesteś jak atakujący, który zwykle ma pierwszeństwo w kończeniu najważniejszych piłek - Twoje pytanie potraktujemy priorytetowo w naszych specjalnych odcinkach z sesją pytań i odpowiedzi (Q&A). Gratyfikacje z niższych progów wsparcia również należą do Ciebie.
100 zł miesięcznie
Otrzymasz od nas koszulkę zaprojektowaną specjalnie dla naszego podcastu. Już nikt wokół nie będzie mógł mieć wątpliwości, że jesteś częścią najbardziej zespołowego z zespołowych zespołów! Tutaj również otrzymujesz bonusy z wcześniejszych poziomów.
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
10 dostępnych miejsc
Dołączasz do naszego sztabu szkoleniowego, na który będziemy liczyć, gdy zaprosimy Cię do udziału w którymś z odcinków! A jakże, masz też dostęp do wszystkich poprzednich bonusów.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
5 dostępnych miejsc
Twoja rola jest dla nas jak Wilfredo Leon w prime time - nie do przecenienia! Zostajesz naszym mecenasem, a w każdym z odcinków wspomnimy o Tobie z podziękowaniem za wsparcie. Oczywiście otrzymujesz również wszystkie bonusy z niższych poziomów wsparcia.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Szósty Set w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy trójką przyjaciół, którzy dzielą się swoją wiedzą o siatkówce z innymi. Założyliśmy podcast Szósty Set, bo wierzymy, że o siatkówce można opowiadać ciekawie.
Już od kilku lat w składzie Piotr Złoch, Filip Korfanty i Kuba Lewandowski prowadzimy podkast siatkarski Szósty Set. Rozpoczynaliśmy w czasach, w których byliśmy jedynym kanałem na YouTube, który regularnie i merytorycznie omawiał wydarzenia boiskowe w siatkówce. Przeszliśmy od tego czasu bardzo daleką drogę z naszymi umiejętnościami dziennikarskimi, oprawą wizualną nagrań, jakością merytoryczną, ale też zwyczajnie z coraz większym zrozumieniem kochanego przez nas sportu.

Autor zdjęcia: Kacper Kirklewski

 

 

 

Przed każdym ważnym wydarzeniem w siatkówce przygotowujemy bardzo szczegółowe studio przedmeczowe, do którego przygotowujemy się w oparciu o dostępne nam statystyki drużyn,

wywiady i inne wypowiedzi drużyn, opinie ekspertów i ludzi związanych. 

 
 
 
Gościliśmy już w naszym podkaście reprezentantów Polski - między innymi Fabiana Drzyzgę, Łukasza Kaczmarka, Andrzeja Wronę, ale również trenerów jak Jakuba Bednaruka, Mieszko Gogola, Dominika Kwapisiewicza, czy prezesów klubów jak Kryspin Baran (prezes Aluronu CMC Warty Zawiercie) i Dariusz Gadomski (prezes Trefla Gdańsk). 
 
 
Nie chcemy rozmawiać o sporcie na płytkim poziomie, czego przykładem jest rozmowa Kuby Lewandowskiego z Davidem Smithem. W rozmowie tej Kuba nie tylko poruszał tematy związane z samą postawą boiskową reprezentanta USA, ale też jak niepełnosprawność Davida wpływała i dalej wpływa na jego karierę.

 

Wsparcie patronów pozwoli nam na dalszy rozwój kanału - więcej obejrzanych na żywo meczów, bardziej profesjonalną oprawę nagrań, lepszą jakość grafik prezentowanych w trakcie nagrań, więcej wywiadów, ciekawszych gości i dotarcie z naszym podkastem do szerszego grona odbiorców.

Stale się rozwijamy, czego ostatnim dowodem jest nasze "Studio Ergo Arena" przy okazji wygranej przez Polaków Ligi Narodów - jego zrealizowanie prawdopodobnie nie udałoby się bez Waszego wsparcia. Zobaczcie poniżej!

Tak to wyglądało w obiektywie kamery:

 

Mamy również za sobą współpracę z organizatorami Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, gdzie między innymi zrealizowaliśmy wywiady z Nikolą Grbiciem, Aleksandrem Śliwką oraz studio "na żywo".

Wspomniany wywiad z Nikolą Grbiciem:

 

Posłuchaj nas i przekonaj się, że siatkówka jest pasjonująca!

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Szósty Set już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Tomasz Chiliński
Tomasz Chiliński
50 zł
Michał Kopczyński
Michał Kopczyński
10 zł
Paweł Grzywniak
Paweł Grzywniak
10 zł
Wojciech Nowak
Wojciech Nowak
10 zł
Wiktoria  Dzielnik
Wiktoria Dzielnik
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.