Avatar użytkownika

The World Journal

1
patron
20 
miesięcznie
60 
łącznie
1
patron
20 zł 60 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! To dla mnie bardzo miłe, że wspierasz moje niezależne dziennikarstwo. Postaram się dostarczyć Ci jakościowy content.
20 zł miesięcznie
Honorowa lista wspierających.

Dziękuję za Twoje wsparcie! Bardzo to doceniam. Twoje imię i nazwisko znajdzie się na honorowym miejscu na moim blogu.
30 zł miesięcznie
Wow! Dzięki za wsparcie! Wspierając mnie powyższą kwotą zostaniesz automatycznie dodany do grona subskrybentów Premium, którzy mogą czytać specjalne materiały tylko dla subskrybentów.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
20 dostępnych miejsc
Dzięki za tak duży wkład w moją dziennikarską działalność! Serducho rośnie!
Wspierając mnie taką kwotą, poza korzyściami z poprzednich progów, otrzymasz ode specjalne dwie 2 rekomendacje książkowe w miesiącu, specjalnie dopasowane do Twoich zainteresowań!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
15 dostępnych miejsc
Woooow! Serdecznie Ci dziękuję!
Takie wsparcie zasługuje na specjalną nagrodę.

Poza nagrodami poprzednich poziomów, wyślę Ci Złoty Certyfikat wspierającego, a także za pośrednictwem Skype’a będziemy mogli porozmawiać i omówić dalsze kroki w celu rozwoju bloga. Od teraz tworzony przeze mnie blog, może odpowiadać na Twoje potrzeby!
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
10 dostępnych miejsc
To tak niebywała kwota, że brak mi słów, aby określić moją wdzięczność.
Bardzo chciałbym spotkać się z Tobą osobiście i porozmawiać na nurtujące Cię tematy. Może z rozmowy wyniknie jakaś współpraca?

*Uwaga, Nagroda dostępna przy min. 6 miesięcznym wsparciu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora The World Journal w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Międzynarodowa polityka dla każdego.

Cześć! Jestem Robert i jestem dziennikarzem. Swoje pierwsze kroki w branży stawiałem w TVN24, a obecnie współpracuje z Wirtualną Polską. Pracowałem dla Polskiej Grupy Farmaceutycznej, a także przy przygotowaniach do EUSA European Universities Games 2022

Poza pracą w mediach, prywatnie zajmuje się polityką międzynarodową. Ukończyłem studia ze stosunków międzynarodowych, a także dziennikarstwo i komunikację społeczną. Obecnie przygotowuję się do doktoratu z zakresu nauk o polityce. 

Jakiś czas temu postanowiłem założyć bloga i oddać się własnej działalności dziennikarskiej. Chcąc zapewnić sobie niezależność i możliwość ciągłego rozwoju postanowiłem dołączyć do rodziny Patronite. 

Na moim blogu przeczytasz szczegółowe analizy aktualnych wydarzeń w Polsce i na świecie. Poznasz ciekawe opinie, a także wiele treści edukacyjnych. Oprócz tego podzielę się z Tobą rekomendacjami książkowymi i odpowiem na dręczące Cię pytania. 

Chcę dalej robić to co kocham, zapewniać rzetelny dostęp do zweryfikowanej wiedzy i dzielić się z Wami swoją pasją. Żeby to osiągnąć potrzebuje wsparcia. Jeśli uznasz moje działanie za słuszne i wesprzesz je - postaram się sumiennie wykonywać swoją pracę i dostarczyć Ci jakościowy content

https://robertnowacki.substack.com/subscribe 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora The World Journal już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Agnieszka Barańska
Agnieszka Barańska
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.