Avatar użytkownika

Magazyn Tenisklub

13
patronów
620 
miesięcznie
17 930 
łącznie
13
patronów
620 zł 17 930 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
W ramach wdzięczności chcielibyśmy zaprosić Cię do specjalnej, zamkniętej grupy dla Patronów, w ramach której będziemy wcześniej dzielili się aktualnymi materiałami, zdjęciami i relacjami ze świata tenisa.

🎾 Raz w miesiącu spotkamy się na transmisji live, by porozmawiać o tym, co słychać w polskim i światowym tenisie!
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
1495 dostępnych miejsc
Jeśli zdecydujesz się nas wesprzeć, to obok obecności w naszej specjalnej, zamkniętej grupie,mamy dla Ciebie prawdziwy rarytas:

🎾 Będziesz od nas dostawał każdy kolejny egzemplarz wydania papierowego „Tenisklubu” przesłany na wskazany przez Ciebie adres na terenie Polski.

Bądź z nami, a będziesz miał co czytać o tenisie!
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
248 dostępnych miejsc
Wraz z poprzednimi korzyściami proponujemy Ci dodatkowo:

🎾 umieszczenie Twojego imienia i nazwiska (bądź pseudonimu) na naszej stronie internetowej, w zakładce “Patronów Tenisklubu”

🎾 imienny, elektroniczny certyfikat Patrona Tenisklubu z podpisami członków redakcji

🎾 umieszczenie Twojego nazwiska na dedykowanej do tego stronie w każdym papierowym wydaniu „Tenisklubu”
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
96 dostępnych miejsc
Poza wszystkim, co możesz znaleźć w ramach niższych progów,chcemy Ci zaoferować:

🎾 raz w miesiącu dodatkowe, fachowe materiały (których nie publikujemy na naszym portalu), w tym insiderskie informacje i porady od naszych partnerów i naszych dziennikarzy - w formie postu na naszym profilu Patronite

🎾 znalezienie się w gronie Patronów, wśród których będziemy regularnie rozsyłać drobne upominki związane z tenisem od naszych partnerów. Książki, DVD, stroje tenisowe, sprzęt tenisowy – to wszystko może trafić także do Ciebie!
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
40 dostępnych miejsc
Poza wszystkim, co możesz znaleźć w ramach niższych progów, zaoferujemy Ci:

🎾 możliwość uczestniczenia w polskich imprezach tenisowych (w postaci biletów VIP), gdzie „Tenisklub” jest patronem medialnym

🎾 pomoc radą i naszym doświadczeniem w zorganizowaniu wyjazdu na jeden z wielkich turniejów tenisowych, gdzie będziesz mógł osobiście kibicować Idze i Hubertowi!
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
10 dostępnych miejsc
Do wszystkich wymienionych już korzyści dorzucimy jeszcze jedną:

🎾 raz na kwartał zaprosimy Cię do siedziby Tenisklubu, byś mógł zobaczyć kolegium redakcyjne, jak planujemy naszą pracę, będziesz mógł dorzucić swoje „trzy grosze” i zaproponować własny tekst/materiał, który chciałbyś, by ukazał się w wydaniu papierowym naszego magazynu!
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
5 dostępnych miejsc
Mecenasie Tenisklubu!

Taka kwota to już coś naprawdę wyjątkowego!

Dlatego bardzo prosimy: przed, bądź po wybraniu tego progu, skontaktuj się z nami - chcielibyśmy poznać Cię bliżej i porozmawiać o tym, w jaki sposób możemy odwdzięczyć Ci się za wsparcie!

Może razem z nami chciałbyś wybrać się na jeden ze światowych turniejów tenisowych?
Moglibyśmy służyć radą doświadczonych przewodników po światowych kortach?
Może chciałbyś dzięki nam poznać czołowych polskich, ale i zagranicznych tenisistów?

🎾 Twoje nazwisko/logo Twojej firmy trafi też do „Hall of Fame” „Tenisklubu”. Poinformujemy o Twoim wsparciu na naszym portalu i w naszych mediach społecznościowych!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Magazyn Tenisklub w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Magazyn "Tenisklub" to niemal 20 lat doświadczeń w świecie tenisa. Zarówno tego wielkiego, zawodowego, jak i nieco mniejszego, amatorskiego.

Magazyn "Tenisklub" to najdłużej ukazujący się na polskim rynku periodyk poświęcony tenisowi. Nasze wydawnictwo powstało w 2005 roku, a pierwsze wydanie magazynu ukazało się we wrześniu tego roku. Kilka lat później ruszył nasz portal tenisklub.pl, a media społecznościowe spod znaku Tenisklub były już tylko logicznym uzupełnieniem.

Od pierwszego wydania redaktorem naczelnym jest Adam Romer, a sekretarzem redakcji Artur Rolak. Obaj od ponad ćwierć wieku zajmują się dziennikarstwem sportowym, w szczególności tenisem, a liczba turniejów wielkoszlemowych, które relacjonowali, to już prawie setka.

Współpracują z nami najlepsi polscy dziennikarze zajmujący się tenisem: Tomasz Wolfke, Krzysztof Rawa, Karol Stopa, Lech Sidor i wielu innych. Piszą dla nas także byli i obecni tenisiści. Zawodowcy i amatorzy. A nawet rysują, jak Henryk Sawka.

W naszych mediach relacjonujemy najważniejsze wydarzenia tenisowe w Polsce i na świecie. Opisywaliśmy karierę i zwycięstwa Agnieszki Radwańskiej i Łukasza Kubota. Od lat śledzimy postępy Igi Świątek i Huberta  Hurkacza, a ich sukcesy opisujemy już nieprzerwanie od ponad 5 lat.

Tu znajdziesz nasze wydania elektroniczne: https://tenisklub.pl/magazyn/

Dlaczego Patronite?

Zdecydowaliśmy się wejść na platformę Patronite, bo to co cenimy najwyżej to rzetelne, obiektywne i fachowe dziennikarstwo. Właśnie wsparcie Patronów pozwoli nam realizować te najważniejsze w naszym zawodzie zasady.

Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli nadal z bliska relacjonować sukcesy polskich tenisistów, opisywać najważniejsze wydarzenia w świecie tenisa i odkrywać przed Wami kolejne polskie talenty.  Będziemy to mogli robić używając coraz nowocześniejszego sprzętu i za pośrednictwem nowoczesnych środków i kanałów przekazu.

 

 

Cele Autora

Wsparcie bieżącej działalności redakcji "Tenisklubu"
  • 7 000 zł miesięcznie
  • 6 380 zł brakuje
8%
Jesteśmy niezależną redakcją, która finansuje się ze sprzedaży naszych treści i ze współpracy z naszymi partnerami reklamowymi. Dzięki wsparciu patronów chcielibyśmy poprawić jakość naszej pracy, tak by nasi czytelnicy dostawali szybciej lepsze materiały.
Zintensyfikowanie pracy korespondentów "Tenisklubu"
  • 12 000 zł miesięcznie
  • 11 380 zł brakuje
5%
Abyście mogli od nas dostawać najświeższe i najlepsze informacje wprost z miejsca wydarzeń planujemy wysyłanie korespondentów na wszystkie największe wydarzenia tenisowe w Polsce i Europie, a jeśłi nam starczy środków, to także i na świecie.
Uruchomienie kolejnych projektów pod marką "Tenisklub"
  • 25 000 zł miesięcznie
  • 24 380 zł brakuje
2%
Mając takie wsparcie regularne podcasty tenisowe pod marką "Tenisklub", oraz udostępnimy Wam relacje wideo z najważniejszych wydarzeń tenisowych w Polsce i na świecie.
Dodatkowo odpalimy specjalny projekt wideo z poradami i informacjami o najnowszych produktach wszystkich liczących się marek tenisowych.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Magazyn Tenisklub już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Magdalena
Magdalena
20 zł
Daria  Kwaśniewska
Daria Kwaśniewska
100 zł
KRZYSZTOF BIZOŃ
KRZYSZTOF BIZOŃ
100 zł
Rafał Lohman
Rafał Lohman
100 zł
Andrzej Sobkowicz
Andrzej Sobkowicz
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.