Magazyn Tenisklub

W Patronite od 08.05.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 641

Liczba Patronów: 628

Zostań Patronem
Kup na prezent
28 patronów
830 miesięcznie
6 990 łącznie
Magazyn "Tenisklub" to niemal 20 lat doświadczeń w świecie tenisa. Zarówno tego wielkiego, zawodowego, jak i nieco mniejszego, amatorskiego.

O Autorze

Magazyn "Tenisklub" to najdłużej ukazujący się na polskim rynku periodyk poświęcony tenisowi. Nasze wydawnictwo powstało w 2005 roku, a pierwsze wydanie magazynu ukazało się we wrześniu tego roku. Kilka lat później ruszył nasz portal tenisklub.pl, a media społecznościowe spod znaku Tenisklub były już tylko logicznym uzupełnieniem.

Od pierwszego wydania redaktorem naczelnym jest Adam Romer, a sekretarzem redakcji Artur Rolak. Obaj od ponad ćwierć wieku zajmują się dziennikarstwem sportowym, w szczególności tenisem, a liczba turniejów wielkoszlemowych, które relacjonowali, to już prawie setka.

Współpracują z nami najlepsi polscy dziennikarze zajmujący się tenisem: Tomasz Wolfke, Krzysztof Rawa, Karol Stopa, Lech Sidor i wielu innych. Piszą dla nas także byli i obecni tenisiści. Zawodowcy i amatorzy. A nawet rysują, jak Henryk Sawka.

W naszych mediach relacjonujemy najważniejsze wydarzenia tenisowe w Polsce i na świecie. Opisywaliśmy karierę i zwycięstwa Agnieszki Radwańskiej i Łukasza Kubota. Od lat śledzimy postępy Igi Świątek i Huberta  Hurkacza, a ich sukcesy opisujemy już nieprzerwanie od ponad 5 lat.

Tu znajdziesz nasze wydania elektroniczne: https://tenisklub.pl/magazyn/

Dlaczego Patronite?

Zdecydowaliśmy się wejść na platformę Patronite, bo to co cenimy najwyżej to rzetelne, obiektywne i fachowe dziennikarstwo. Właśnie wsparcie Patronów pozwoli nam realizować te najważniejsze w naszym zawodzie zasady.

Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli nadal z bliska relacjonować sukcesy polskich tenisistów, opisywać najważniejsze wydarzenia w świecie tenisa i odkrywać przed Wami kolejne polskie talenty.  Będziemy to mogli robić używając coraz nowocześniejszego sprzętu i za pośrednictwem nowoczesnych środków i kanałów przekazu.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Marcin Januszkiewicz
Marcin Januszkiewicz
Próg: 50 zł
Karol Rogowski
Karol Rogowski
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Magdalena Gorlas
Magdalena Gorlas
Próg: 20 zł