TeoriaElektryki.pl

W Patronite od 11.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1397

Liczba Patronów: 1053

Zostań Patronem
9 patronów
140 miesięcznie
225 łącznie
Na blogu TeoriaElektryki.pl poznasz zjawiska elektryczne od absolutnych podstaw, dowiesz się ile energii zużywa sprzęt RTV/AGD, jakie książki każdy elektryk powinien przeczytać oraz jak wyglądają studia i praca automatyka. Zapraszam!

O Autorze

Cześć!

Jestem Artur i od 2018 roku prowadzę bloga TeoriaElektryki.pl. Moim zadaniem jest przedstawienie zawiłych pojęć elektrotechniki w przystępny i zrozumiały sposób. Do tej pory opublikowałem ponad 60 tekstów w 10 kategoriach tematycznych. Obecnie zajmuję się artykułami na temat Sieci Jednofazowej, z których trzy są już gotowe, a kolejne pojawią się w nadchodzących tygodniach.

Wszystkie artykuły na blogu były, są i już zawsze będą darmowe. Dlaczego? Bo dostęp do edukacji to podstawowe prawo każdego z nas i nie powinno się go w żaden sposób ograniczać. Chcę, by TeoriaElektryki.pl była miejscem, w którym odnajdzie się każdy uczeń szkoły podstawowej, średniej i wyższej. Miejscem, które rozwieje wszelkie wątpliwości, pomoże poradzić sobie z wymogami stawianymi w szkole, a także zainteresuje Czytelników tą najpopularniejszą formą energii na świecie - elektrycznością. Aby te cele osiągnąć, jakikolwiek paywall czy uciążliwe reklamy nie mogą wchodzić Czytelnikom w drogę. Podejście to z powodzeniem realizuję od samego początku, czyli od 2018 roku.

Łącząc prowadzenie bloga z pracą zawodową, naturalnie nie mogę sobie pozwolić na tyle, na ile bym chciał. Dlatego powstał ten profil Patronite - Wasze wsparcie umożliwi mi dalszą poprawę jakości moich treści, a także na zdecydowany wzrost częstotliwości ich publikacji. To właśnie dzięki dotychczasowemu wsparciu Czytelników udało się wprowadzić do artykułów wektorowe animacje, czy wydać jedynego w Polsce ebooka na temat historii elektryczności. Do tego cyklicznie przekazuję 10% wszystkich dochodów osiągniętych z tytułu prowadzenia bloga na rzecz fundacji charytatywnych. Początkowo wspieraliśmy walkę z pandemią Covid19, ostatnio kilka groszy trafiło do fundacji zajmującej się edukacją najmłodszych. Kwoty nie są może ogromne, ale z doświadczenia wiem, że każda cegiełka się liczy!

profil TeoriaElektryki na Siepomaga

Mam nadzieję, że w przyszłości uda się wynieść tę pomoc na jeszcze wyższy poziom, a blog TeoriaElektryki.pl stanie się kompletnym, jakościowym kompendium wiedzy na temat zjawisk elektrycznych.

Artur Szulc

autor bloga TeoriaElektryki.pl


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Łukasz Szypulski
Łukasz Szypulski
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Waldemar Kuczyński
Waldemar Kuczyński
Próg: 20 zł
Konrad Kowalski
Konrad Kowalski
Próg: 20 zł