TeoriaElektryki.pl

W Patronite od 11.10.2021

Na blogu TeoriaElektryki.pl poznasz zjawiska elektryczne od absolutnych podstaw, dowiesz się ile energii zużywa sprzęt RTV/AGD, jakie książki każdy elektryk powinien przeczytać oraz jak wyglądają studia i praca automatyka. Zapraszam!

O Autorze

Cześć!

Jestem Artur i od 2018 roku prowadzę bloga TeoriaElektryki.pl. Moim zadaniem jest przedstawienie zawiłych pojęć elektrotechniki w przystępny i zrozumiały sposób. Do tej pory opublikowałem ponad 60 tekstów w 10 kategoriach tematycznych. Obecnie zajmuję się artykułami z zakresu Sieci Jednofazowej.

Wszystkie artykuły na blogu były, są i już zawsze będą darmowe. Jednak specjalnie dla osób, które chcą wejść w świat elektryczności jeszcze bardziej, powstał ten profil na Patronite.

Jako Patron będziesz regularnie otrzymywał ode mnie spersonalizowane posty. O czym w nich piszę? Między innymi o ostatnich wydarzeniach w świecie elektryczności, czy ciekawych zjawiskach, które na blogu jeszcze się nie pojawiły, a są warte omówienia. Ostatnio pojawił się nawet konkurs, w którym można było wygrać książkę o elektronice. Chciałbym, aby tych benefitów było w przyszłości jeszcze więcej i będę nad tym usilnie pracował.

Mam taką zasadę, że 10% wszystkich dochodów z tytułu prowadzenia TeoriiElektryki, przekazuje na rzecz fundacji charytatywnych. To samo dotyczy zysków z Patronite.

Początkowo wspólnie wspieraliśmy walkę z pandemią Covid19, ostatnio kilka groszy trafiło do fundacji zajmującej się edukacją najmłodszych. Kwoty nie są może ogromne, ale z doświadczenia wiem, że każda cegiełka się liczy!

profil TeoriaElektryki na Siepomaga

Mam nadzieję, że w przyszłości uda się wynieść tę pomoc na jeszcze wyższy poziom, a blog TeoriaElektryki.pl stanie się kompletnym, jakościowym kompendium wiedzy na temat zjawisk elektrycznych.

Artur Szulc

autor bloga TeoriaElektryki.pl


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)