W Patronite od 05.12.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 354

liczba Patronów: 313

34 patronów
710 zł miesięcznie
Nazywam się Krzysiek Humeniuk i prowadzę TikTalk – pierwszy program o zegarkach na polskim YouTube. Jest to kanał edukacyjny w całości poświęcony zegarkom i tematom, które się z nimi wiążą. Dowiesz się tu wszystkiego, co wypada wiedzieć o zegarkach :)

O Autorze

Nazywam się Krzysiek Humeniuk i od grudnia 2016 roku prowadzę TikTalk – pierwszy program o zegarkach na polskim YouTube. TikTalk to kanał edukacyjny w całości poświęcony zegarkom i tematom, które bezpośrednio się z nimi wiążą. Moi widzowie dowiadują się z niego wszystkiego, co wypada wiedzieć o zegarkach – od ich historii, przez rodzaje, budowę i marki, którym warto zaufać oraz wiele więcej. Pomagam widzom wybierać zegarki dla nich samych i udowadniam, że nie trzeba mieć wagonu pieniędzy, żeby móc pozwolić sobie na dobry czasomierz! :)

TikTalk to spotkanie tradycji i nowoczesności. To kompendium wiedzy o zegarkach w formie, jakiej jeszcze nie było!

Od 2012 roku prowadziłem bloga „Więcej Luzu", ale z biegiem czasu tekst pisany przestał mi wystarczać – zacząłem poważnie myśleć o YouTube i formacie wideo. Dlatego pod koniec 2016 roku opublikowałem pierwszy odcinek na kanale TikTalk.

Od tamtej pory udało mi się przyciągnąć na TikTalk ponad 50 000 widzów oraz stworzyć Ekipę TikTalk – grupę zrzeszającą ponad 19 000 aktywnych użytkowników, którzy dyskutują i wymieniają się swoim doświadczeniem w temacie zegarków.

 

 

 

 

W 2018 roku chcę poważnie rozwinąć mój kanał i przeskoczyć kilka barier, które do tej pory stały na mojej drodze. Sprzęt do nagrywania, oświetlenie, wiecznie kończące się miejsce na dyskach – to tylko niektóre z przeszkód napotykanych przeze mnie na dotychczasowej drodze.

Stale rozwijam mój warsztat i 'zaopatrzam' się w nowe sprzęty, ale niektóre z nich znajdują się poza moim zasięgiem.

Mam jednak ogromną nadzieję, że dzięki Wam – moim widzom i Patronom kolejne odcinki TikTalk będą wyglądały coraz lepiej! A Wasza pomoc będzie tutaj kluczowym aspektem ;)

? Podsumowanie wydatków #1 - LINK

 

 

Wspierając TikTalk na Patronite nie tylko wspomagasz mnie finansowo, ale przede wszystkim pozwalasz mi realizować jeden z najważniejszych projektów w moim życiu. Już teraz ogromnie za to dziękuję!

 

Uwaga! Korzystanie z bonusów przewidzianych w poszczególnych progach NIE PRZEWIDUJE reklamowania firm/usług/produktów, będących własnością Patrona. Autor programu TikTalk zastrzega sobie prawo do odrzucenia wszelkich prób wykorzystania wsparcia Patronów jako reklamy.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem