W Patronite od 05.12.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2479

Liczba Patronów: 1009

8 patronów
10 miesięcznie
Nazywam się Krzysiek Humeniuk i prowadzę TikTalk – pierwszy program o zegarkach na polskim YouTube. Jest to kanał edukacyjny w całości poświęcony zegarkom i tematom, które się z nimi wiążą. Dowiesz się tu wszystkiego, co wypada wiedzieć o zegarkach :)

O Autorze

Nazywam się Krzysiek Humeniuk i od grudnia 2016 roku prowadzę TikTalk – pierwszy program o zegarkach na polskim YouTube. TikTalk to kanał edukacyjny w całości poświęcony zegarkom i tematom, które bezpośrednio się z nimi wiążą. Moi widzowie dowiadują się z niego wszystkiego, co wypada wiedzieć o zegarkach – od ich historii, przez rodzaje, budowę i marki, którym warto zaufać oraz wiele więcej. Pomagam widzom wybierać zegarki dla nich samych i udowadniam, że nie trzeba mieć wagonu pieniędzy, żeby móc pozwolić sobie na dobry czasomierz! :)

TikTalk to spotkanie tradycji i nowoczesności. To kompendium wiedzy o zegarkach w formie, jakiej jeszcze nie było!

Od 2012 roku prowadziłem bloga „Więcej Luzu", ale z biegiem czasu tekst pisany przestał mi wystarczać – zacząłem poważnie myśleć o YouTube i formacie wideo. Dlatego pod koniec 2016 roku opublikowałem pierwszy odcinek na kanale TikTalk.

Od tamtej pory udało mi się przyciągnąć na TikTalk ponad 50 000 widzów oraz stworzyć Ekipę TikTalk – grupę zrzeszającą ponad 19 000 aktywnych użytkowników, którzy dyskutują i wymieniają się swoim doświadczeniem w temacie zegarków.

 

 

 

 

W 2018 roku chcę poważnie rozwinąć mój kanał i przeskoczyć kilka barier, które do tej pory stały na mojej drodze. Sprzęt do nagrywania, oświetlenie, wiecznie kończące się miejsce na dyskach – to tylko niektóre z przeszkód napotykanych przeze mnie na dotychczasowej drodze.

Stale rozwijam mój warsztat i 'zaopatrzam' się w nowe sprzęty, ale niektóre z nich znajdują się poza moim zasięgiem.

Mam jednak ogromną nadzieję, że dzięki Wam – moim widzom i Patronom kolejne odcinki TikTalk będą wyglądały coraz lepiej! A Wasza pomoc będzie tutaj kluczowym aspektem ;)

? Podsumowanie wydatków #1 - LINK

 

 

Wspierając TikTalk na Patronite nie tylko wspomagasz mnie finansowo, ale przede wszystkim pozwalasz mi realizować jeden z najważniejszych projektów w moim życiu. Już teraz ogromnie za to dziękuję!

 

Uwaga! Korzystanie z bonusów przewidzianych w poszczególnych progach NIE PRZEWIDUJE reklamowania firm/usług/produktów, będących własnością Patrona. Autor programu TikTalk zastrzega sobie prawo do odrzucenia wszelkich prób wykorzystania wsparcia Patronów jako reklamy.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Paweł Petrzak
Paweł Petrzak
10 zł miesięcznie
Andrzej Cebertowicz
Andrzej Cebertowicz
10 zł miesięcznie
Anonimowy patron
10 zł miesięcznie
Jarek Wisłocki
Jarek Wisłocki
100 zł miesięcznie
Damian F.
Damian F.
10 zł miesięcznie
Sławomir Czuż
Sławomir Czuż
50 zł miesięcznie