ObiektywnieArt - Studio dla Was

Życie płata różne figle - to co życie zrobiło mi przerodziło się w pasję i chęć pomagania innym. Diagnoza była wielkim motywatorem żeby rozstać się z dotychczasową pracą i poświęcić się całkowicie hobby. Już po pewnym czasie uświadomiłem sobie że to nie tylko "konik", ale coś co chcę robić.

O Autorze

Całe życie aparat był gdzieś obok mnie - od pierwszej Smieny, poprzez kolejne analogi, potem cyfrówki, lustrzanki itd. Nigdy jednak nie traktowałem tego jako zawód, nawet o tym nie myślałem, a tym bardziej tego nie planowałem. Jak to zwykle bywa - życie pisze własne scenariusze i tak w dniu 40 urodzin otrzymałem od życia wyjątkowo przewrotny prezent - Stwardnienie Rozsiane - what the fu*k !!!

 Diagnoza była jednak wielkim motywatorem, żeby rozstać się z dotychczasową pracą. Leki na szczęście zatrzymały chorobę, ale powrót do dotychczasowego zawodu stał się niemożliwy. Zająłem się więc intensywniej zdjęciami. Relaksowały mnie i dawały wytchnienie. Wtedy też zdałem sobie sprawę, że fotografia to moja pasja. Stała się tym, co chciałem robić.

Codziennie rozwijam swoją przygodę z fotografią. Codziennie uczę się czegoś nowego. Codziennie chcę coś Wam przekazać

Nie czekałem, nie zastanawiałem się, poszedłem za głosem serca i szeptami intuicji - otworzyłem mini studio. Małymi kroczkami, zarabiając na fotografiach rozwijam pasję, nabywając nowe umiejętności i nowy sprzęt. 

Z czasem narodził się pomysł dzielenia się swoją ciągle rozwijaną wiedzą z innymi.

Szybko również przyszedł czas na większe studio.

Oprócz fotografowania postanowiłem również pomagać innym . Organizuje różne kursy i eventy fotograficzne. Pomagam młodzieży. Ciągły rozwój, ciągle nowe pomysły i ciągle nowi bardzo wartościowi znajomi. Dołącz do nas

 

 

https://artinlens.pl/


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika