Tomasz Piwecki

W Patronite od 30.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1289

Liczba Patronów: 1400

Zostań Patronem
5 patronów
140 miesięcznie
160 łącznie
Tomasz Piwecki, muzyk, kompozytor, gitarzysta takich zespołów jak Cameleon, Coral cover band, Euphorizone, prowadzący gitarowy kanał YouTube.

O Autorze

Nazywam się Tomasz Piwecki i na YouTube tworzę od 2014 roku. Mój kanał poświęcony jest głównie muzyce instrumentalnej gitarowej, z kręgu progmetal, której jestem autorem. Zakręcenie na punkcie muzyki gitarowej trwa od wielu lat a zapoczątkowało się w okresie szkoły średniej dzięki zespołom takim jak Metallica, Soundgarden, Pearl Jam, Deep Purple, Led Zeppelin, Iron Maiden. Dziś dzięki rozwojowi techniki mogę tworzyć w warunkach domowego studia, a profil na Patronite powstał po to by ułatwić, a zarazem pomóc mi rozwijać muzyczną pasję oraz studyjne zaplecze. Na kanale YouTube pojawiają się moje autorskie kompozycje, które zostały wydane w formie CD oraz są dostępne w wersjach elektronicznych na platformach streamingowych takich jak Spotify, Tidal, iTunes, Bandcamp.

Ja na YouTube.

Moja muzyka w sieci.

Nie tylko muzyka ale i budowa gitar.

Każdy gitarzysta szuka swojego wymarzonego instrumentu, takiego świętego Grala. Ta "choroba" nie ominęła mnie. W poszukiwaniu tego doszedłem do takiego punktu, gdzie stwierdziłem, że taki instrument trzeba zbudować samemu albo z kimś kto ma o tym dużą wiedzę. Powstały dwa prototypy, przy dużym udziale mojego taty i muszę stwierdzić, że to właśnie mój święty Gral. Chciałbym rozwijać ten kierunek i w przyszłości stworzyć całą serie gitar.  

 

Linki do Spotify i iTunes.

https://open.spotify.com/album/56ffFuXiktGJMoAawgzQzk

https://itun.es/pl/S2RGkb

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika