W Patronite od 07.02.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1329

Liczba Patronów: 1068

Zostań Patronem
Kup na prezent
13 patronów
260 miesięcznie
2 255 łącznie
Cześć!

Nazywam się Tomek, jestem płetwonurkiem oraz poszukiwaczem skarbów. Nurkuję w naszych rodzimych polskich wodach i pokazuję wszystko to co można tam zobaczyć. Jeśli jesteście ciekawi jakie skarby i piękne widoki skrywają rzeki, jeziora czy Bałtyk to trafiliście w dobre miejsce 🙂

O Autorze

Cześć!

Nazywam się Tomek, jestem płetwonurkiem oraz poszukiwaczem skarbów. Nurkuję w naszych rodzimych polskich wodach i pokazuję wszystko to co można tam zobaczyć. Jeśli jesteście ciekawi jakie skarby i piękne widoki skrywają rzeki i jeziora czy Bałtyk to trafiliście w dobre miejsce. Moje nurkowania uwieczniam na filmach dzięki którym mogę zabrać Was razem ze sobą 👍🙂🤿

Wszystkie zebrane środki przeznaczone będą na wyprawy nurkowe i rozwój kanału YouTube. Potrzebne jest powietrze którym oddycham pod wodą, potrzebne jest paliwo na dojazd nad wodę, potrzebny jest sprzęt do nurkowania oraz nagrywania, potrzebne są kursy nurkowe aby cały czas się dokształcać i nurkować bezpiecznie.

Co u mnie zobaczycie:

Poszukiwania skarbów

Przeczesuję plaże, kąpieliska, rzeki czy jeziora w poszukiwaniu wszystkiego tego co mogli pogubić ludzie gdy się kąpali. Telefony, zegarki, pieniądze, biżuteria. Odnajduję przedmioty wartościowe i zawsze staram się je zwrócić prawowitym właścicielom.

Piękne podwodne widoki

Nie jest prawdą że trzeba wyjechać do egzotycznych krajów żeby zobaczyć coś ładnego. Nasza podwodna Polska również potrafi być piękna. Chcę ją Wam pokazać.

Eko nurkowanie, czyli sprzątam podwodny świat

Bardzo ważną misją dla mnie jest oczyszczanie wód ze śmieci i uświadamianie widzów jak dużym problemem są śmieci. Można napisać że w każdym jeziorze zalegają tony śmieci. Są to istne wysypiska. Za każdym razem gdy nurkuję połowę czasu spędzonego pod wodą poświęcam na wydobywanie śmieci.

Walka z kłusownictwem

Kłusownictwo to jedna z form niszczenia świata podwodnego który kocham. Szczególnie dokuczliwa i szkodliwa. Walczę z nią wydobywając pułapki kłusownicze, zastawione czy porzucone sieci. Nie toleruję i zwalczam takie zjawiska.

Ciekawe obiekty, miejsca i historie podwodne

W naszych wodach wcale nie jest nudno. Często natrafiam na ciekawe obiekty czy miejsca z niesamowitymi historiami. Zatopione czołgi, samoloty, łodzie, samochody. Wszystko to czeka na pokazanie.

 

Serdecznie zapraszam do wsparcia mnie w moich celach!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Łukasz
Łukasz
Próg: 50 zł
Mark Forest
Mark Forest
Próg: 5 zł
Bastek
Bastek
Próg: 10 zł
Rafal Pan
Rafal Pan
Próg: 25 zł
grzesiek s
grzesiek s
Próg: 50 zł
KarolŚmieszek:D
KarolŚmieszek:D
Próg: 25 zł