Avatar użytkownika

TriGapa

25
patronów
370 
miesięcznie
16 900 
łącznie
25
patronów
370 zł 16 900 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Jeśli dobrze poszukasz, znajdziesz w tej cenie żel energetyczny, który może dodać sił na przykład podczas ciężkiego treningu. Chciałbym, żeby moje podcasty pełniły podobną funkcję. A nawet nieco lepszą - po przesłuchaniu, inaczej niż po konsumpcji, nie trzeba szukać śmietnika, żeby wyrzucić opakowanie :)

Dziękuję, że jesteś ze mną!
10 zł miesięcznie
Wow, to już konkretne wsparcie, szacun! Napisałbym, że wybrałeś mnie zamiast kawy, ale umówmy się - coraz trudniej znaleźć na mieście kawę za dychę :)
15 zł miesięcznie
O, teraz jestem dla Ciebie wart prawie tyle, co duże latte w Starbucksie. Oczywiście na zwykłym mleku, a nie owsianym - za takie przyjemności liczą sobie przecież extra!

Dziękuję, że zrezygnowałeś z uczty dla ust po to, żeby dopieścić podcastem swoje uszy :)
20 zł miesięcznie
Z taką kasą w portfelu mógłbyś już konkretnie poszaleć - odwiedzić kasyno, kupić bilet na pociąg w jedną stronę do Kutna albo ze dwie koszule w Pepco. Tymczasem zamiast tych wszystkich inwestycji wybrałeś mnie - jestem pod wrażeniem, kłaniam się nisko!
70 zł miesięcznie
Wybierz 70 zł
10 dostępnych miejsc
70 zł miesięcznie za możliwość słuchania TriGapy?! Musisz być konkretnym fanem! A skoro tak, to mam dla Ciebie konkretną nagrodę: raz w miesiącu łączę się na teamsach ze wszystkimi, którzy tyle wpłacili, i rozmawiamy w naszej małej grupie: o pomysłach na kolejne odcinki, o tym, co Ci się podobało w poprzednich, a co byś wyrzucił, ale też o polskim i światowym triathlonie.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
7 dostępnych miejsc
Gdybym tylko miał w domu wannę inkrustowaną diamentami, to pozwoliłbym Ci się w niej wykąpać i donosił co 10 minut schłodzonego szampana! No ale niestety - jeszcze takiej nie posiadam, wobec czego musisz zadowolić się tym, że wymienię Cię podczas programu jako top-sponsora. Z imienia i nazwiska lub ksywki, jak tylko sobie życzysz. Ewentualnie podam Twój pseudonim artystyczny jeśli takowy posiadasz. Dodatkowo masz gwarancję, że zadam gościowi pytanie, które wcześniej mi wyślesz = jako jedna z pierwszych osób dowiesz się kto nim będzie. Zamierzam też podrzucać Ci na maila ciekawe artykuły sportowe, na które akurat trafiłem - codziennie czytam bardzo dużo, chętnie się tym podzielę. No i oczywiście - podobnie jak darczyńcy wpłacający 70 zł, możesz raz w miesiącu wziąć udział w spotkaniu na teamsach.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
1 dostępne miejsce
Za taką sumę mogę Ci zaproponować coś wyjątkowego: współprowadzenie ze mną jednego z odcinków :) Chcesz poczuć się jak dziennikarz? Proszę bardzo, spróbujmy :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora TriGapa w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

TriGapa to najpopularniejszy polski podcast triathlonowy. W latach 2018-2022 prowadziłem go w radiu Weszło FM. Od roku możecie mnie słuchać na Spotify, Google Podcasts i Apple Podcasts.

Dlaczego warto mnie wspierać? Bez zbędnej skromności - bo od 2018 roku robię najlepszy triathlonowy program w Polsce. Moi rozmówcy to gwarancja wywiadów na wysokim poziomie. Będą dla Was inspiracją do treningu, ale nie tylko, bo od takich fantastycznych gości, jak na przykład Bogumił Głuszkowski czy Marek Strześniewski, można się też nauczyć wiele o życiu. 

Za jakość warto płacić, prawda? Skoro nie wahacie się, żeby zasubskrybować HBO Max czy Disney'a, nie wahajcie się też, by docenić skromnego Kamila z Płocka :)

Staram się nagrywać dla Was jeden odcinek TriGapy w tygodniu (trwa około 60-120 minut), co wymaga ode mnie konkretnej pracy: znalezienia i umówienia gościa (uwierzcie, czasem można się przy tym naprawdę nabiegać. Bywa że i kilkanaście osób z różnych przyczyn nie może wziąć udziału w nagraniu, a znalezienie kogoś, kto powie "tak" wymaga dwóch dni pisania i dzwonienia), przygotowania się do wywiadu (solidny research do dużej rozmowy zajmuje kilka godzin), zarejestrowania go, a potem zmontowania.

Mam też stałe miesięczne koszty w związku z programem: płacę człowiekowi, który robi mi ładne grafiki do każdego odcinka, a także za możliwość nagrywania ich na Riverside.FM, czyli w wirtualnym studiu. Jest niezbędne, bo nie zawsze gość może się ze mną spotkać w Warszawie, sami najlepiej wiecie, że triathloniści często są w rozjazdach, nie tylko po Polsce, ale i po całym świecie.  

 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora TriGapa już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Tri Tomaj
Tri Tomaj
10 zł
Adam Grzymkowski
Adam Grzymkowski
20 zł
Paweł Kopij
Paweł Kopij
10 zł
Anonimowy patron
5 zł
Krzysztof Kajetanowicz
Krzysztof Kajetanowicz
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.