W Patronite od 21.02.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 872

Liczba Patronów: 521

Zostań Patronem
Kup na prezent
33 patronów
485 miesięcznie
6 535 łącznie
TriGapa to jeden z najpopularniejszych polskich programów triathlonowych. Od 2018 roku prowadziłem go w radiu Weszło FM. Nagrałem ponad 100 odcinków, rozmawiałem z całą czołówką naszego triathlonu. Teraz będziecie mogli mnie znaleźć na Spotify i Apple Podcasts.

O Autorze

Nazywam się Kamil Gapiński. Jestem dziennikarzem z ponaddwudziestoletnim stażem. Pracowałem między innymi w Przeglądzie Sportowym, Orange Sport i radiu TOK FM. 

TriGapa to program, z którym wystartowałem w radiu Weszło FM w 2018 roku. Od tego czasu nagrałem ponad 100 odcinków rozmów z czołowymi polskimi triathlonistami - zawodowcami i amatorami. Jako że radio 27 lutego kończy swoją działalność w dotychczasowej formie, postanowiłem kontynuować mój projekt w internecie - na Spotify oraz Apple Podcasts. Żal mi z niego rezygnować, gdyż mam stałe grono kilku tysięcy słuchaczy. Cieszę się, że mogę im służyć poprzez dostarczanie inspirujących do treningów rozmów, to dla mnie wielki zaszczyt.

Chciałbym nagrywać jeden odcinek w tygodniu (60-90 minut), co wymaga ode mnie konkretnej pracy: znalezienia i umówienia gościa (Uwierzcie, czasem można się przy tym naprawdę nabiegać. Bywa że i kilkanaście osób z różnych przyczyn nie może wziąć udziału w nagraniu, a znalezienie kogoś, kto powie "tak" wymaga dwóch dni pisania i dzwonienia), przygotowania się do wywiadu (solidny research do dużej rozmowy zajmuje kilka godzin), zarejestrowania go, a potem emisji. 

Każdy odcinek wymaga także:

- zatrudnienia realizatora dźwięku, który mi go odpowiednio zmontuje

- zatrudnienia grafika, który pomoże ładnie opakować produkt.

Zdaję sobie sprawę, że nie jest to praca górnika w kopalni, natomiast, aby efekt końcowy był top, a tylko na takim mi zależy, trzeba w to włożyć trochę roboty i dużo serca.

W tej sytuacji jest chyba oczywiste, że jak za każdą pracę chciałbym za TriGapę otrzymywać wynagrodzenie. Mam nadzieję, że to rozumiecie i zechcecie wesprzeć mój - co ja piszę! - nasz projekt.

Jeśli jeszcze nie słuchaliście żadnej z moich audycji, polecam się z nimi zapoznać. Poniżej wrzucam kilka inspirujących rozmów.

Bogumił Głuszkowski, w przeszłości czołowy polski age-grouper, którego syn jest naszym czołowym talentem: https://weszlo.fm/audycje/trigapa-73/

Alicja Pyszka-Bazan i jej droga ze świata fitness do triathlonu: http://https://weszlo.fm/audycje/tri-gapa-108/

Andrzej Szołowski. Wspaniały konferansjer, gawędziarz, trener przygotowania fizycznego. Siedemdziesiątka na karku, a w sercu ciągle maj! http://https://weszlo.fm/audycje/tri-gapa-106/

 

 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Dawid Pudlis
Dawid Pudlis
Próg: 15 zł
Andrzej Skorykow
Andrzej Skorykow
Próg: 15 zł
Adam Gąbka
Adam Gąbka
Próg: 20 zł
Dagna Kolaszewska
Dagna Kolaszewska
Próg: 10 zł
gryze_asfalt
gryze_asfalt
Próg: 20 zł