Trudno być katolikiem

W Patronite od 22.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 44

Liczba Patronów: 46

Zostań Patronem
Kup na prezent
466 patronów
11 465 miesięcznie

Pierwszy polski i katolicki kanał z filmami dokumentalnymi

20 000 zł

miesięcznie

57%

osiągnięto

8 535 zł

brakuje

Wyprodukowaliśmy wymarzony pełnometrażowy dokument o Mszy wszech czasów, który spotkał się z ogromną przychylnością ze strony widzów.
To dla nas wielki sukces i radość, że możemy promować naszą wiarę. Kochamy pracę filmową i dziennikarską. Wiemy, że autentyzm i prawda wygrywa.
Rozwinęliśmy kanał do ponad 100-tu tysięcy Subskrybentów i otworzyliśmy sklep. Dodajemy otuchy i edukujemy, sami ucząc się wiary katolickiej.

Chcemy tworzyć mini telewizję na YouTube opartą na dotychczasowych programach formacyjnych i informacyjnych i dodatkowo regularnie produkować to, za co nas cenicie i co potrafimy najlepiej- FILMY DOKUMENTALNE - oglądane jednym tchem, edukujące, inspirujące. Na każdy frapujący temat.

Możemy wejść na poziom wyżej, stworzyć kanał jakiego w polskiej sferze YouTube jeszcze nie ma.

Na co przeznaczymy środki z tego progu?
Wynagrodzenie za naszą pracę publicystyczną i filmową, opłacimy wyjazdy w Polsce i zagranicą, pokryjemy koszty amortyzacji i kompletowania sprzętu filmowego oraz płatnych ujęć i muzyki, wynagrodzenia dla grafika i ewentualnych dodatkowych członków ekipy jak i szerokiej promocji w internecie.

Ten próg umożliwi także rozwijanie sklepu gdzie znajdziesz unikatowe dewocjonalia, książki, rękodzieło, zdrową żywność i więcej. Tworzymy miejsca w sieci jedyne w swoim rodzaju, nie do skopiowania.

Kochani Patroni, YouTube wystawiło nam ostrzeżenie grożące zamknięciem i cenzuruje nas, i nierzadko odłącza od zarobku na reklamach. Liczymy na Wasze, cykliczne wsparcie. To dzięki Waszej szczodrości możemy pokazać na co nas stać. Viva Chrsito Rey!

Regularna aktywność na kanale, poszerzenie grafiku programowego.

5 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Wspierasz pierwsze na świecie małżeństwo, które odważyło się nakręcić film o Mszy trydenckiej i założyło pierwszy małżeński, katolicki kanał na You Tube w Polsce.
Marzymy także o katolickej telewizji/portalu YT, na którą zasługuje polski katolik z każdego krańca świata, łączącej znanych twórców. To na razie marzenie, ale nie ma marzeń nie do spełnienia.
Póki co przytulna sceneria domowego studia, służy nam jako studio nagraniowe. Rozmawiamy o wierze, rodzinie, kryzysie Kościoła, raportujemy nowinki ze świata katolickiego w cyklu "Dzieje się".

Zapraszamy gości na wywiady, komentujemy i przekazujemy doktrynę katolicką w programach formacyjnych. Mamy widzów od Australii aż po krańce Kanady. Tworzymy unikatową społeczność. Razem z wami uczymy się Tradycji świętej, wlewamy nadzieję.

Pozyskane środki umożliwiają nam produkcję cyklicznych filmów/programów/reportaży na kanale o zróżnicowanej tematyce- publicystycznego oraz formacyjnego. Publikację podcastów i artykułów na stronie internetowej, prowadzenie mediów społecznościowych, oraz otwarcie sklepu www. Organizowanie wyjazdów do miejsc kluczowych dla cywilizacji łacińskiej, także poza granicami kraju jak miejsca objawień czy sanktuaria, świątynie gdzie odprawia się "po staremu". Prosimy zatem- zostańcie naszymi Patronami :)

Cele realizujemy w ramach naszej filmowej Fundacji “Sensus Fidei”.

1. Prowadzenie działalności informacyjnej w duchu nauki katolickiej;
2. Realizacja filmów i innych materiałów audiowizualnych promujących wartości katolickie;
3. Organizowanie warsztatów, spotkań, wykładów, pokazów filmowych, mających na celu promowanie kultury katolickiej;
4. Promocja i dystrybucja materiałów filmowych, multimedialnych i książkowych;
5. Pozyskiwanie funduszy do w/w celów;
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mariusz Slowinski
Mariusz Slowinski
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Agata Lula
Agata Lula
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł