Turbulencja

W Patronite od 25.04.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 630

Liczba Patronów: 1645

Zostań Patronem
Kup na prezent
Twórca kanału Youtube - turbulencja, o szeroko pojętym lotnictwie i życiu pilota linii lotniczych.

O Autorze

Jestem Kapitanem, latającym w liniach lotniczych, obecnie na A320, wcześniej  na B737, a na początku mojej kariery, na Jetstream 32. 

Na obecność na tym portalu zdecydowałem się po wielu sugestiach z Waszej strony.                

Myślę, że Wasze wpłaty będą dobrym substytutem standardowych reklam, pojawiających się podczas oglądana filmów, dekoncentrujących odbiór „gadającej głowy” lub zaburzających romantyczny widok...

Jak już wspomniałem w sekcji „progów”, projekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania.  Pozyskane środki będą motywowały mnie do tego, aby filmy były dla Was pasjonujące i zaskakujące.

Dziękuję :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent