Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Każda wpłata pomoże w uzyskaniu i utrzymaniu motywacji do powrotu na media, obecnie głównie w formie tylko dla subskrybentów Patronite.

Dziękuję! :)
50 zł miesięcznie
Jeśli tak bardzo podoba Ci się to co umieszczałem wcześniej i obecnie, z mojej strony dodatkowo mogę zaproponować co pare miesięcy (nie więcej niż 10), gadżet z sklepu Turbulencji. A może książka z dedykacją?

Dziękuję ! :)
500 zł miesięcznie
Tak hojnemu patronowi proponuję spotkanie na symulatorze lotu, lub w innym miejscu (sytuacji) ustalonym wspólnie po każdych 10 miesiącach wpłat.

Dziękuję ! :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Turbulencja w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Twórca kanału Youtube - turbulencja, o szeroko pojętym lotnictwie i życiu pilota linii lotniczych. Oraz nowego kanału o nazwie "Z góry widać więcej", bo z dużej wysokości ma się znacznie większe pole widzenia, na wszytko... :)

Jestem Kapitanem, latającym w liniach lotniczych, obecnie na A320, wcześniej na B737, a na początku mojej kariery, na Jetstream 32. 

Od roku 2018 do 2022 umieszczałem filmy na You Tube, kanał Turbulencja. Krótko przed pandemią postanowiłem zmienić pracę... i zostałem bezrobotnym na ponad 2 lata... Na początku kontynuowałem "nadawanie" na YT, miedzy innymi transmisje live z wirtualnego latania... Jednak w marcu 2022 uznałem, że to nie ma sensu, jako że nie pracuje w zawodzie... 

Obecnie chcę powrócić, z materiałami lotniczymi i nie tylko ale po głębokich przemyśleniach postanowiłem spróbować w innej formie, czy dobrze, niewiem... 

Obecnie moja działalność medialna będzie przede wszystkim związana z Patronite i potencjalnymi odbiorcami zdecydowanymi uiścić opłatę za możliwość zapoznania się z materiałami. 

Czy słusznie? Przekonajmy się, zapraszam do Turbulencji 2.0 

Dziękuję :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Turbulencja już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.