Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za wpłatę.

Pomoże mi ona w utrzymaniu motywacji do pracy nad kanałem Turbulencja, którego popularność przerosła moje najśmielsze oczekiwania.

Z względu na jego obecny zasięg i intensywnie rosnącą liczbę subskrybentów, czuję się zobowiązany do tego, aby poświęcać mu dużo czasu, muszę go jednak dzielić pomiędzy inne aktywności.
20 zł miesięcznie
Dziękuję za wpłatę.

Osoby z tego progu chciałbym zaprosić do zamkniętej grupy dyskusyjnej, gdzie aktywnie będziemy dyskutowali o wszystkim związanym z kanałem Turbulencja i CaptainFPV, czyli o samolotach i o dronach.
50 zł miesięcznie
Osoby zaangażowane w tej kwocie są oczywiście również zaproszone do wspomnianej przy progu 20 zł grupy dyskusyjnej, ale dodatkowo raz na rok oferuję namacalny gadżet związany z kanałem „Turbulencja” i „CaptainFPV”, a także dostęp do projektów dronów i nie tylko (dokumentacja, pliki STL pozwalające wydrukować modele 3D).
300 zł miesięcznie
Zdaję sobie sprawę, że tak hojnemu patronowi będzie zależało na czymś niematerialnym, oczywiście poza wspomnianymi dodatkami przy niższych progach. Wobec tego ofiaruję swój czas. Jednak z oczywistych względów nie częściej niż raz na pół roku. Proponuję godzinną sesję na jednym z symulatorów stacjonarnych, współpracujących z kanałem Turbulencja, lub czas spędzony na innej ciekawej aktywności związanej z moją pasją, czyli lotnictwem. A może chcielibyście po prostu porozmawiać, albo polatać dronem?

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Turbulencja w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Twórca kanału Youtube - turbulencja, o szeroko pojętym lotnictwie i życiu pilota linii lotniczych.

Jestem Kapitanem, latającym w liniach lotniczych, obecnie na A320, wcześniej  na B737, a na początku mojej kariery, na Jetstream 32. 

Na obecność na tym portalu zdecydowałem się po wielu sugestiach z Waszej strony.                

Myślę, że Wasze wpłaty będą dobrym substytutem standardowych reklam, pojawiających się podczas oglądana filmów, dekoncentrujących odbiór „gadającej głowy” lub zaburzających romantyczny widok...

Jak już wspomniałem w sekcji „progów”, projekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania.  Pozyskane środki będą motywowały mnie do tego, aby filmy były dla Was pasjonujące i zaskakujące.

Dziękuję :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Turbulencja już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.