Avatar użytkownika

Uczelnia Psa Myśliwskiego

19
patronów
480 
miesięcznie
9 210 
łącznie
19
patronów
480 zł 9 210 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie kanału! Dzięki wpłatą jesteśmy w stanie nagrywać oraz publikować wasze ulubione filmy Uczelni Psa Myśliwskiego.
25 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie kanału! Dzięki wpłatą jesteśmy w stanie nagrywać oraz publikować wasze ulubione filmy Uczelni Psa Myśliwskiego.
50 zł miesięcznie
Widzę, że jesteś prawdziwym miłośnikiem Uczelni Psa Myśliwskiego! Dziękujemy za wsparcie! W ramach podziękowania Twój nick będzie umieszczany na planszy z podziękowaniami dla patronów pod koniec filmu!
100 zł miesięcznie
Twoja szczordość jest wspaniała. Dziękujemy za wsparcie kanału! W ramach podziękowania otrzymasz zdjęcie Jacka z autografem oraz Twój nick będzie widniał na specjalnej planszy z podziękowaniami dla patronów! Plansza będzie zamieszczana pod koniec filmów.

Realizacja tego progu umożliwi wzięcie udziału w specjalnych wydarzeniach organizowanych przez UPM, jeśli Cele zostaną osiągnięte!
250 zł miesięcznie
Wow! Nie spodziewaliśmy się, że ktoś ten próg przekroczy! Nie wiemy jak wyrazić naszą ogromną wdzięczność. Twój wkład w rozwój kanału jest nieoceniony! W ramach podziękowania chcielibyśmy zaoferować nagrody z progu 100zł/m oraz dać możliwość pojawienia się w filmie ze swoim psem, jeśli przyjdzie na naukę do uczelni, lub zaoferować prywatną rozmowę z Jackiem Smoczyńskim na temat wychowania i edukacji psa.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Uczelnia Psa Myśliwskiego w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Właścicielem kanału jest Jacek Smoczyński, który swoje doświadczenie w szkoleniu psa myśliwskiego zbiera, modyfikuje i udoskonala od 30 lat. Tworzy edukacjne filmy skupione na sztuce wychowania psa oraz pokazuje unikatowe przypadki, które trafiają do jego uczelni.

Witamy wszystkich miłośników psów myśliwskich i nie tylko! Właścicielem kanału jest Jacek Smoczyński, który swoje doświadczenie w szkoleniu psa myśliwskiego zbiera, modyfikuje i udoskonala od 30 lat. Na filmach postaramy się wyjaśniać jak wygląda takie szkolenie, opowiemy co nieco o indywidualnych przypadkach, które trafiają do Jacka, zwrócimy uwagę na różnice w myśleniu człowieka i psa, zgłębimy temat poszczególnych ras z uwzględnieniem ich predyspozycji i przemycimy kilka ciekawostek, które może przydadzą się Wam w życiu z czworonogami. Serdecznie zapraszamy! Zespół UPM

Cele Autora

Realizacja 2 filmów miesięcznie
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 520 zł brakuje
48%
Osiągnięcie miesięcznie tego celu umożliwi sprawne działanie kanału oraz publikację 2 filmów miesięcznie.
W ramach podziękowania za spełnienie progu będziemy planować dodatkowe materiały specjalne, żeby zapewnić Wam jeszcze więcej rozrywki i wiedzy o wychowaniu psów!
Realizacja 4 filmów miesięcznie
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 520 zł brakuje
24%
Osiągnięcie miesięcznie tego celu umożliwi sprawne działanie kanału oraz publikację 4 filmów miesięcznie.
W ramach podziękowania za spełnienie progu będziemy planować dodatkowe materiały specjalne mówiące o unikatowych, nieprzewidzianych przypadkach, które warte będą pokazania!
Większe projekty
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 520 zł brakuje
16%
Zdajemy sobie sprawę, że jest to niemała kwota, jednak przeznaczona ona zostanie na bardziej rozbudowne materiały np. film z polowania oraz na inne inicjatywy Uczelni Psa Myśliwskiego np. na organizację spotkań z WAMI! Chcielibyśmy, żeby miłośnicy Uczelni Psa Myśliwskiego mieli możliwość poznania się wzajemnie i osobistego porozmawiania z Jackiem Smoczyńskim np. przy grillu!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Uczelnia Psa Myśliwskiego już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

DJ KOZA
DJ KOZA
10 zł
Emilia Rekowska
Emilia Rekowska
10 zł
Małgosia Łuczyńska
Małgosia Łuczyńska
25 zł
Anna Frömming
Anna Frömming
25 zł
Dorota Galczynska
Dorota Galczynska
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.