Usłyszeć Na Czas

W Patronite od 08.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 7

Liczba Patronów: 16

Zostań Patronem
924 patronów
35 520 miesięcznie
164 110 łącznie

SPOTKANIA NA ŻYWO

55 000 zł

miesięcznie

64%

osiągnięto

19 480 zł

brakuje

Drugim naszym celem jest zaprojektowanie trasy obejmującej kilkadziesiąt miast z programem „Czy Mnie Słyszysz”, który pomaga usłyszeć na czas nasze dzieci, pokazuje jak lepiej się z nimi dogadywać, jak słuchać, by je tak naprawdę usłyszeć. Chcemy również cyklicznie organizować konferencję "Usłyszeć Na Czas", która będzie przeznaczona dla rodziców, opiekunów i wychowawców dzieci. Mamy szalony plan, aby w ciągu najbliższych kilku lat dotrzeć z dedykowanym programem "Usłyszeć Na Czas" do każdej szkoły. Te spotkania i konferencje będą naszą tubą na świat, przez którą będziemy edukowali, uwrażliwiali i wspierali zarówno dzieciaki, jak i ich rodziców.


Powstanie i utrzymanie Ośrodka "Usłyszeć Na Czas"

125 000 zł

miesięcznie

28%

osiągnięto

89 480 zł

brakuje

To jest to, do czego dążymy, nasz główny cel - zebranie środków na miejsce, w którym pomoc będzie zupełnie za darmo, który ma służyć do tego, by pomóc usłyszeć na czas nasze dzieciaki. Będzie to miejsce gdzieś w Polsce, z dala od zgiełku miasta. Miejsce, do którego będzie można przyjechać i pobyć w nim tyle, ile będzie trzeba, by usłyszeć tych, którzy są w naszym życiu ważni. Każdego dnia rozmawiam w tej sprawie z ludźmi i opowiadam im o tym "szalonym projekcie" zarażając ich tą ideą. Te środki pozwolą stworzyć i utrzymać to miejsce, pozwolą nam zatrudnić i współpracować z wybitnymi specjalistami. Ten ośrodek będzie pomagał, edukował, uwrażliwiał i inicjował. I mamy nadzieję, że stanie się miejscem, w którym każde dziecko zostanie usłyszane na czas...

STWORZENIE ZAPLECZA

35 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Pierwszym naszym celem są środki potrzebne do regularnego funkcjonowania naszej działalności, czyli opłacenia wynajmu tymczasowego miejsca, w którym, do czasu stworzenia ośrodka "Usłyszeć Na Czas", będziemy mogli służyć dzieciom. Ta kwota pomoże nam zakupić odpowiednie wyposażenie oraz zadbać o wynagrodzenie dla stałych pracowników. Będziemy tam organizować bezpłatne warsztaty dla dzieci, ich rodziców oraz opiekunów. Chcemy tam również zapraszać specjalistów, którzy będą wraz z nami służyli im swoją wiedzą. Będzie to miejsce do rozmów i wsłuchiwania się w tych, którzy są w naszym życiu ważni. Naszym celem jest rozpropagowanie informacji o miejscu, które tworzymy i o tym, w jaki sposób będziemy służyli, abyśmy mogli pomóc każdemu dziecku, które tego potrzebuje.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Magda Chuchla
Magda Chuchla
10 zł miesięcznie
katarzyna Nosal - Gorzeń
katarzyna Nosal - Gorzeń
980 zł miesięcznie
Piotr Myszkowski
Piotr Myszkowski
50 zł miesięcznie
Monika Witkoś
Monika Witkoś
50 zł miesięcznie
Katarzyna Beldegrin
Katarzyna Beldegrin
240 zł jednorazowo
Magdalena Bronikowska- Perka
Magdalena Bronikowska- Perka
20 zł miesięcznie