Vanessa Power Kujawiak

W Patronite od 21.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 646

Liczba Patronów: 736

Zostań Patronem
Kup na prezent
19 patronów
680 miesięcznie
13 785 łącznie
Zbyt często o porzuceniu marzeń , rozwoju polskiego talentu decydują kwestię finansowe, Proszę więc Was nie pozwólcie by pieniądze uniemożliwiły realizację mojej pasji a w konsekwnecji pogrzebały mój talent.

O Autorze

Moja droga nie jest łatwa, ale zawsze wierzyłam, że to zrobię. Tak jak pisał św. Łukasz " Wiara nie sprawia, że wszystko jest łatwe, sprawia, że wszystko jest możliwe".

 

Witaj !

Mam na imię Vanessa, mam 12 lat i pochodzę z Kalisza. Mam tylko jedno marzenie! 

"Pragnę tańczyć na największych scenach świata z najlepszymi. Chcę być najlepsza, a cały sukces, który osiągnę przełożę na pomoc dla innych dzieci". 

Dla dziewczynki takiej jak ja z małej miejscowości bez większych perspektyw i możliwości rozwoju, droga do marzeń automatycznie robi się długa, kręta i pod górkę, a obdarowany talent w większości przypadków odchodzi w zapomnienie lub zostaje porzucony gdzieś tam po drodze.

 Mimo tego jestem pełna wiary i miłości, którą zarażam moich rówieśników.  Mam w sobie ogrom pozytywnej energii, którą wykorzystuje by zachęcać ludzi do kierowania się w życiu sercem i realizacji własnych marzeń. Jestem samoukiem - tworzę, trenuję, uczę się online i szukam pomocy finansowej bym mogła się dalej rozwijać. 

W pogoni za realizacją mojego marzenia uwieczniam całą moją drogę  na moich portalach społecznościowych - VANESSA POWER KUJAWIAK, na których w dynamicznym tempie przybywa fanów.

Za każdym sukcesem stoją ludzie (fani, sponsorzy). Często cechy takie jak talent, wyrzeczenia, pasja i ciężka praca to za mało, ponieważ każdy sukces to też spore zaangażowanie finansowe, któremu moi rodzice nie są w stanie podołać. Każda pomoc jest dla mnie bezcenna!


 

 

Zostając moim patronem - Aniołem Vanessy Power dajesz mi możliwość rozwoju mojego talentu jaki otrzymałam od Boga. Wybierz z prawej strony odpowiednią dla Ciebie subskrypcję z kwotą pomocy dla mnie i wiedz, że:

  "Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, lecz dla mnie jesteś Aniołem ! "

Jednym z nich jest znany twórca Piotr Siara "Kękę" , który w swoim utworze Jednorożec dał mi możliwość zagrania głównej roli w teledysku do niego. Dzięki temu po raz kolejny utwierdziłam się , że mój talent taneczny dostrzega coraz więcej ludzi nie tylko w Polsce.

 

Kontynuując dalszą drogę taneczną zostałam zauważona również przez innych ludzi o dobrych sercach i tak zostałam ambasadorką "dobrych nawyków" reklamując środki higieniczne marki Dettol.

 


 

 

Ukoronowaniem mojej ciężkiej pracy pod koniec 2021 roku było Zwycięstwo Światowe do lat 15 w kategorii talent show WVYF przez organizację United Through Sports między innymi komitet olimpijski i paraolimpijski  oraz

tytuł finalistki programu tanecznego na TVP pod tytułem You Can Dance - Nowa Generacja .

 

 

Legendarna scena You Can Dance to doświadczenie,

które na zawsze zostanie w moim sercu.

Po tak spektakularnym roku 2021 pełnym sukcesów tanecznych i kolejnego zdobytego doświadczenia przede mną kolejne wyzwania. 


 

ROZWÓJ TALENTU   

Aby być najlepszym trzeba trenować z Najlepszymi. Na to między innymi zbieram pieniądze. Jednym z najlepszych jest zdecydowanie Kamil SFINKS Szpejenkowski. Finalista programu GOT TO DANCE emitowanym przez kanał Polsat. Kamil specjalizuje się takich stylach jak: w Gliding, Popping, Waving, Robot, Animation, Jackson Style oraz Electric Boogie  i posiada 14-to letnie doświadczenie trenerskie.  Oprócz tego prowadzi warsztaty w różnych szkołach tanecznych, jest zapraszany na pokazy , eventy, a także bierze udział w reklamach oraz teledyskach. Kamil jest typowym streetowcem można go zobaczyć na ulicach wielu miast w Polsce a przede wszystkim na Instagramie lub Tiktoku gdzie obserwuje go już prawie 4 miliony ludzi. Niektóre filmy na których tańczę z Kamilem to milionowe wyświetlenia na całym świecie.

https://www.tiktok.com/@dancingsfinks/video/7027487789407096069?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1&lang=en

 

 

Wierzę, że będę przykładem jednym z wielu i symbolem, że nie wolno rezygnować z marzeń bez względu na to czy masz pieniądze na wyjazdy, na turnieje czy ich nie masz. Bo najważniejsze to miłość do pasji i jej realizacja.


 

Wierzę również, że zostaniesz moim patronem, że dzięki Tobie  i wielu innym ludziom, którzy zostaną moimi Aniołami i będą mnie wspierać osiągnę swój cel jakim jest zapewnienie finansowe mojego rozwoju by realizować moje marzenie. 

 

 

Zbyt często o porzuceniu marzeń , rozwoju polskiego talentu decydują kwestię finansowe, Proszę więc Was nie pozwólcie by pieniądze uniemożliwiły realizację mojej pasji a w konsekwnecji pogrzebały mój talent.

Przyłączcie się do szlachetnej misji wspierania mojej pasji i zostańcie współtwórcami mojego sukcesu. Sukcesu dziewczynki znanej jako Vanessa Power.

Wesprzyjcie mnie w moim rozwoju. 

Pokładam nadzieję w Państwa przychylną reakcję na mój apel. 

Vanessa Power - VP

PRZYŁĄCZ SIĘ DO SZLACHETNEJ MISJI I BĄDŹ MOIM PATRONEM - ANIOŁEM, WSPÓŁTWÓRCĄ SUKCESU VANESSY POWER 

 

 

Właścicielem i zarządcą kanału jest osoba dorosła. Rodzic

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Justyna Kujawiak Sagan
Justyna Kujawiak Sagan
Próg: 25 zł
Maria  Sagan
Maria Sagan
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Marta Kujawiaj
Marta Kujawiaj
Próg: 10 zł
Marta Ludwiczak
Marta Ludwiczak
Próg: 100 zł