Vanessa Power Kujawiak

W Patronite od 21.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 568

Liczba Patronów: 602

Zostań Patronem
23 patronów
690 miesięcznie
7 950 łącznie
Cześć jestem Vanessa, gdy słyszę muzykę całe moje ciało zaczyna się rwać w rytm bitów. Wśród moich fanów i środowisku tanecznym jestem znana jako VANESSA POWER. Uwielbiam dzielić się moją pasją i zarażać energią taneczną w mediach społecznościowych.

O Autorze

 

WESPRZYJ utalentowaną 10 letnią tancerkę

WSPÓŁTWÓRZ taneczny sukces pełny pasji

PRZYŁĄCZ SIĘ do roztańczonego świata VANESSY POWER.

Witaj !

Mam na imię Vanessa, mam 10 lat i pochodzę z Kalisza. Mam tylko jedno marzenie! 

"Pragnę zostać jednym z najlepszych tancerzy hip hopowych na świecie!".  W pogoni za realizacją mojego marzenia uwieczniam całą moją podróż oraz jej historię od samego początku na kanale youtube VANESSA POWER - W POGONI ZA MARZENIAMI oraz  mediach społecznościowych takich jak facebook czy instagram, na których w dynamicznym tempie przybywa fanów.

Dla dziewczynki takiej jak ja z małej miejscowości bez większych perspektyw czy możliwości rozwoju, droga do marzeń automatycznie robi się długa, kręta i pod górkę, a obdarowany talent w większości przypadków odchodzi w zapomnienie lub zostaje porzucony gdzieś tam po drodze.

 Mimo tego jestem głębokiej wiary i cała w rozpalonej pasji.  Mam w sobie ogrom pozytywnej energii , zarażam nią również widzów gdzie pełna poświęceń i wyrzeczeń ciężko trenuję każdego dnia czekając z niecierpliwością na kolejny turniej taneczny. Jednak aby rozwijać się dalej przede mną olbrzymie wyzwanie i poświęcenie. Występy na bardzo dużej ilości renomowanych turniejów w całej Polsce z tancerzami na najwyższym poziomie w kraju. Często starszymi ode mnie.  Ponadto bitwy taneczne , występy na scenie i streetowanie. Potężna logistyka na cały kraj od morza do gór i oczywiście wszystko zrelacjonowane i pokazane w mediach społecznościowych i kanale youtube Vanessa Power.

Za każdym sukcesem stoją ludzie (fani, sponsorzy). Często cechy o których pisałam wcześniej takie jak talent, poświęcenie, pasja i ciężka praca to za mało, ponieważ każdy sukces to też spore zaangażowanie finansowe, któremu moi rodzice nie są w stanie podołać. Każda pomoc jest dla mnie bezcenna. Wierzę, że tutaj spotkam na mojej drodze tanecznej wielu wspaniałych ludzi, którzy pomogą mi i dadzą wsparcie zostając moim Patronem abym mogła rozwijać się dalej.

 Teraz cofnę się do samego początku, gdzie odkryłam w sobie Vanessę Power oraz niesamowite tempo jej rozwoju tanecznego.

NARODZINY VANESSY POWER

 Urodziłam się 29 kwietnia 2010 roku gdzie uświadomiona zostałam dość niedawno o fakcie iż urodziłam się w Międzynarodowy Dzień Tańca. Przypadek? Jak sama data urodzin zobowiązuje tak moją przygodę z tańcem rozpoczęłam jak tylko nauczyłam się chodzić, a gdy tylko usłyszałam muzykę moje całe ciało zaczynało rwać się w rytm bitów. Od wczesnych lat przedszkolnych występowałam przed małą jeszcze wtedy publicznością lecz taniec był już wtedy nieodłącznym elementem mojego życia.  Ludzie mówią, że jestem do tego stworzona :) Liczę na to, że dołączysz do tego grona. 

Od 6 roku życia chodzę do niezwykłej szkoły Fabryki Tańca Różańscy (FTR) w Kaliszu, gdzie po pierwszym roku nauki otrzymałam wyróżnienie ODKRYCIE TALENTU ROKU ,a w kolejnym nagrodę za „NAJWIĘKSZE POSTĘPY W ROZWOJU”. 

 

 

Kontynuując dalszą naukę w tej szkole byłam wielokrotnie nagradzana za swoje postępy i rozwój wszystkie turnieje w których uczestniczyłam zakończyły się sukcesem na wysokim podium. "Czarna Ekipa Black Squad" bo o niej mowa w 3 startach zajęła 2 razy pierwsze i raz drugie miejsce przez co została okrzyknięta FENOMENALNYM ZASKOCZENIEM SEZONU.

*  I Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego Pakosław – kwiecień 1 miejsce/złoto

*   XI Turnieju Tańca o Puchar Starosty Oleśnickiego – czerwiec 2 miejsce/srebro

* Ogólnopolskim Festiwalu Tańca disco i HIP HOP w Gorzowie Śląskim – czerwiec 1 miejsce/złoto

Ukoronowaniem mojej ciężkiej pracy w sezonie 2018/2019 było otrzymanie na gali finałowej FTR wyróżnienia i tytułu WYBITNEGO TANCERZA FABRYKI TAŃCA RÓŻAŃSCY   Te drobne,- WIELKIE sukcesy i szkoła FTR rozpaliły we mnie zapał do jeszcze większego rozwoju mojej pasji. 

 

Kolejny sezon 2020  rozpoczęłam  od startu w bardzo renomowanym Międzynarodowym turnieju „TIME FOR DANCE 2020” w Legionowie koło Warszawy tym razem jako solistka.  To był mój DEBIUT solo a do tego na tak prestiżowej imprezie. Jechałam tam z myślą o zebraniu nowych doświadczeń w startach z najlepszymi tancerzami z takich szkół jak „Egurrola dance studio”, „MDS Mandaryna Dance Studio”. Mój Debiut okazał się SREBRNYM DEBIUTEM, a ZŁOTO przegrałam o 0,01punkta. Zebrałam nie tylko niezbędne doświadczenie, ale również przywiozłam swój pierwszy indywidualny srebrny medal.

Należy zaznaczyć, że występując na turniejach jako solistka nie znam nuty czy bitu jaki poleci na turnieju, co zdecydowanie zwiększa  trudność i zmusza do improwizacji tanecznej.To jest prawdziwa próba umiejętności , wyczucia rytmu oraz  talentu tanecznego dla każdego tancerza.  Dlatego w solówkach najczęściej  występują tancerze z dużymi umiejętnościami, charakterem i mocną psychiką. 

Dodatkowo wystąpiłam w duecie z innym tancerzem z Kalisza. Debiutując również w duecie w kategorii mistrzowie zdobyłam
wraz z partnerem 4 miejsce na 26 ekip z całego kraju.

 

Po tak spektakularnym debiucie niezwłocznie zaplanowalam kolejnych 12 startów
do końca czerwca 2020r. W lutym dostałam się do plebiscytu online „POKAŻ TALENT - Odkrywamy małe talenty w Polsce”, zorganizowanym przez polskatimes.pl i Głos Wielkopolski naszego regionu (na ponad 250 dzieci z całego kraju zajęłam 10 miejsce jako Vanessa Power, zdobywając ponad 1100 głosów)

Jednak z uwagi na Covid-19, pozostałe zaplanowane starty nie doszły do skutku -
zostały odwołane wszystkie imprezy taneczne. Mój zapał i wytrwałość  nie ustały. Codziennie ciężko trenuje w domu podglądając technikę, figury i kroki taneczne znanych tancerzy ze światowych scen. Nagrywam nowe klipy na yt zarażając energią oglądających i utrwalając jednocześnie dotychczas zapoznaną wiedzę. 

ROZWÓJ TALENTU   

Musze wspomnieć tutaj o moich kochanych rodzicach, którzy na każdym etapie mojej kariery wspierają mnie ogromnie i robią wszystko abym mogła spełniać swoje marzenia i realizować cele, które sobie wyznaczyłam.   Widząc mój zapał i serce jakie wkładam w moją pasje taneczną postanowili pozyskać dla mnie dwóch wybitnych trenerów, z którymi od kilku miesięcy trenuję online :

·        Kamila Szpejenkowskiego (SFINKS), Finalista programu GOT TO DANCE emitowanym przez kanał Polsat. Kamil specjalizuje się takich stylach jak: w Gliding, Popping, Waving, Robot, Animation, Jackson Style oraz Electric Boogie  i posiada 14-to letnie doświadczenie trenerskie. Obecnie jest trenerem w Krakowskiej szkole tanecznej Elite Dance Center, gdzie uczy  swoich styli grupy taneczne oraz indywidulanych tancerzy. W 2020 na Mistrzostwach Polski IDO został Mistrzem Polski w Electric Boogie, a tym samym zakwalifikował się do Mistrzostw Europy gdzie będzie reprezentował nasz kraj w swoim stylu tanecznym. Oprócz tego prowadzi warsztaty w różnych szkołach tanecznych, jest zapraszany na pokazy , eventy, a także bierze udział w reklamach oraz teledyskach. Kamila jest typowym streetowcem ponieważ można go nadal zobaczyć na ulicach wielu miast w Polsce gdzie daje pokazy taneczne. Obecny Mistrz Polski  jest aktywny także w Social mediach gdyż czynnie prowadzi swoje portale społecznościowe takie jak: Faceebook, Instagram oraz Tik Tok

·      Marek Różański 

Wybitny tancerz, choreograf oraz instruktor Hip Hop, Jazz oraz Dancehall. W 2010 vicemistrz Polski, w roku 2011 mistrz Polski w kategorii mini formacje hip hop. Ma na swoim koncie liczne medale ,nagrody  i zwycięstwa z wielu turnieji i zawodów tanecznych w Polsce. Obecnie jest instruktorem oraz choreografem w Fabryce Tańca Różańscy gdzie prowadzi duże grupy taneczne, mini formacje, duety oraz zajęcia Open Class z Hip HOP-u. Vanessa trenuje z Markiem od 5 lat i to właśnie on odkrył talent Vanessy i pomaga jej w rozwoju i szlifowaniu jej techniki tańca. 

 

 

Kanał „VANESSA POWER – w pogoni za marzeniami ” propaguje ideę wiary w marzenia. Musisz mocno wierzyć w marzenia! Naprawdę tak mocno, że całym swoim ciałem i duszą pragniesz je zrealizować i działasz w tym kierunku, ciężko pracujesz na to, poświęcasz się aby je osiągnąć i wtedy na pewno je osiągniesz . Wierzę, że będę przykładem jednym z wielu i symbolem, że nie wolno rezygnować z marzeń bez względu na to czy masz pieniądze na wyjazdy, na turnieje czy ich nie masz. Bo najważniejsze to miłość do pasji i jej realizacja. Działanie z pozycji serca, nie umysłu. Ludzie by chcieli wszystko analizować, przeliczać i kalkulować, zastanawiać się i sprawdzać czy im się opłaca czy nie. Jednak to z pozycji serca powstają te najpiękniejsze projekty i pomysły w historii świata, to działania z pozycji serca powodują że wszelkie ograniczenia znikają a rzeczy niemożliwe stają się możliwe do osiągnięcia.

Wraz z moim kanałem powstał profil na Facebooku, Instagramie i Tik TOK-u. Prezentuję również na nich swoją pogoń za marzeniami i to dzięki nim o Vanessie Power ( czyli o mnie :)) zrobiło się głośno, nawet poza granicami Naszego kraju. Otóż otrzymałam  zaproszenie od „People with Passion Ireland” (kanału, który prezentuje ludzi z pasją w Irlandii) do wzięcia udziału w ich programie. Z racji tego, że  raz w miesiącu na ich kanale prezentowany jest gość specjalny z poza granic Irlandii a ja VANESSA POWER zarażam energią taneczną widzów, tak zostałam najmłodszym gościem specjalnym w historii kanału. Wystąpiłam oczywiście online .

21 czerwca zaprezentowałam się online na turnieju „TAŃCA TOP ONLINE” w kategorii hip hop mistrzowie, mimo rywalizacji ze starszymi  tancerzami ode mnie zdobyłam srebrny medal w kategorii Mistrzowie i tytuł vice-mistrza hip hop na tym turnieju.

 

W moim przekonaniu sukcesy , które człowiek odnosi to nie tylko talent, ale przede wszystkim poświęcenie i ciężka praca połączona z pasją i miłością niej. Wytrwale dążę do spełnienia swoich marzeń i ambicji  ,a co za tym idzie -do tańczenia , reprezentowania Naszego kraju na wielkich scenach z najlepszymi na świecie oraz wyznaczenie nowych trendów tanecznych dla nowych pokoleń.  Opowiem Wam coś co widziałam już setki razy

 

Ogromnym sukcesem jest wzięcie udziału w Mistrzostwach Polski IDO  we wrześniu 2020 i zdobycie niesamowitego doświadczenia oraz sukcesów jakie odniosłam. Wystąpiłam z kategorii Hip Hop solo do lat 12 oraz Popping  solo do lat 12, co oznacza ze konkurowałam z tancerzami nawet o 2 lata starszymi i udało mi się osiągnąć niesamowity sukces. Zdobyłam 4 miejsce w Polsce w  kat. Popping  wygrywając z wieloma doświadczonymi już tancerzami  w wieku 12 lat oraz pokonałam znane szkoły takie jak Egurrola Dance itp. Tym większy jest sukces ponieważ ja się uczę tego stylu tanecznego wyłącznie online  od kilku miesięcy, a nie tak jak pozostali uczestniczy na sali ze swoimi tancerzami.!!!To jest ogromna różnica W kategorii Hip Hop udało mi się dojść do ćwierćfinału z czego tez jestem mega dumna i cieszę się ze mogłam walczyć z najlepszymi i zdobyć bardzo ważne doświadczenie na kolejne Mistrzostwa.

 

 

 

Z wielką dumą mogę się także pochwalić ,że jednym z moich Aniołów jest Marka Vision Wear, która projektuje mi stroje pod moja nazwa Vanessa Power. Jest to polski producent odzieży sportowej wysokiej jakości materiałów , który projektuje ubrania spersonalizowane. Jestem mega wdzięczna i dumna, ze Polska firma wspiera moja drogę do sukcesu. Wam także serdecznie polecam zakupy w tym sklepie:

https://visionwearsport.pl/

 

PANDEMIA zniszczyła wszystkie plany turniejowe, zostały odwołane wszelkie turnieje ,pokazy taneczne oraz konkursy. Świat tańca zatrzymał się  na chwile …...ale dla mnie to oznaczało jedno- treningi ...treningi...i poświecenie. Sytuacja w kraju spowodowała , ze zaczęłam szukać innych możliwości aby moc się pokazać innym i uczestniczyć w świecie tanecznym. Ten czas przeznaczyłam w 100% na treningi i doskonalenie moich umiejętności tanecznych a także na rozwój moich profili w social media aby móc być bliżej Was!

 

No i stało się...miałam możliwość poraz pierwszy zaprezentować się jako Vanessa Power w mojej szkolnej auli przed moimi kolegami i koleżankami. Emocje nie z tej ziemi......zdobyłam w ten sposób kolejne doświadczenie  oraz wielka rozpoznawalność  wśród uczni mojej szkoły. Mój frrestyle zaprezentowany przed naruszycielami i uczniami  wywołał ogromny zachwyt oraz aplauz.  Jestem mega szczęśliwa , ze mimo tak trudnego okresu miałam możliwość pokazać skrawek moich umiejętności i jestem przekonana , ze to dopiero początek :)

 

Jak już pisałam wyżej......czerpie energie z każdej możliwej sytuacji, w której mogę zaprezentować się przed publika i zdobyć kolejne doświadczenie sceniczne. Miałam okazje wystąpić na imprezie okolicznościowej  w Aljo i pokazać element poppingu. Świetna atmosfera i zabawa...…..zamierzam częściej pokazywać się na tego typy imprezach.  Zerknijcie poniżej i oceńcie!

 

 

Bardzo ważnym dla mnie projektem był Teledysk stworzony dla malej dziewczynki Sandry , która choruje na SMA-śmiertelną chorobę i która potrzebuje naszej pomocy. Dołączyłam do grona Armii Sandry i stworzyłam wraz z tata cudowny teledysk  nawołujący do zjednoczenia się wszystkich ludzi aby pomoc dziewczynce, która Nsas potrzebuje. W ten o to sposób powstało cudowne dzieło , które pomogło jej w zbiórce pieniędzy i pomogło mnie zrozumieć jedno: Razem możemy wszystko- w pojedynkę nie mamy szans!!!! Projekt Sandry będzie dla mnie zawsze bliski mojemu sercu i dodaje mi siły i energii na dalsze realizowanie marzeń.

Pamiętajcie KARMA WRACA - OD DZIECKA ZE ZDWOJANA SILA!!. Pomagajmy sobie wzjamnie, nie ma nic piękniejszego.

 

 

 

Tyle o przeszłości, a jakie plany?

Bardzo intensywnie. turniejowo .

Olbrzymie wyzwanie jakie mnie czeka na najbliższe 9 miesięcy to występy w ponad 20 turniejach w całej Polsce. Ponadto z racji rozwoju w szczególnym nie często spotykanym kierunku w jakim się rozwijam a jest nim hip hop połączony z poppingiem będę występować między turniejami  w BITWACH tanecznych 1x1 w różnych miastach kraju oraz zadebiutuje w streetowaniu na ulicach. W planach mam również uczestnictwo  w warsztatach z zagranicznymi wybitnymi tancerzami z Francji, Niemiec, Holandii, czy USA.

Niesamowite klipy video, mnóstwo emocji i relacjonowanie VP w pogoni za marzeniami w innym wymiarze - social media

Oczywiście będę dalej w sposób szczególny jak do tej pory i w innym wymiarze relacjonowała i  uwieczniała z każdego mojego etapu w pogoni za marzeniami występy, treningi , warsztaty i wszystko z tym związane. 

  Jest to gigantyczne wyzwanie dla mnie i moich rodziców zarówno logistyczne, finansowe i taneczne zwłaszcza biorąc pod uwagę mój wiek, jednak wierzę że to właśnie z Waszą pomocą przezwyciężę wszelkie trudności i ograniczenia stojące na mojej drodze w pogoni za marzeniami. 

Zbyt często o porzuceniu marzeń , rozwoju polskiego talentu decydują kwestię finansowe, Proszę więc Was nie pozwólcie by pieniądze uniemożliwiły realizację pasji i pogrzebały talent. Przyłączcie się do szlachetnej misji wspierania pasji i zostańcie współtwórcami sukcesu Vanessy Power. Wesprzyjcie mnie w moim rozwoju. 

Pokładam nadzieję w Państwa przychylną reakcję na mój apel. 

Vanessa Power - VP

PRZYŁĄCZ SIĘ DO SZLACHETNEJ MISJI I BĄDŹ MOIM PATRONEM - WSPÓŁTWÓRCĄ SUKCESU VANESSY POWER 

 

 

Właścicielem i zarządcą kanału jest osoba dorosła. Rodzic

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Monia CK
Monia CK
Próg: 50 zł
Adam Kwapisz
Adam Kwapisz
Próg: 100 zł
Bernadeta Prorok-Kujawiak
Bernadeta Prorok-Kujawiak
Próg: 25 zł
Jarosław  Kujawiak
Jarosław Kujawiak
Próg: 5 zł
TH-R
TH-R
Próg: 50 zł