Venomous Art

W Patronite od 09.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 748

Liczba Patronów: 666

Zostań Patronem
18 patronów
415 miesięcznie
850 łącznie

Żeby światłość nastała!

1 000 zł

85%

osiągnięto

150 zł

brakuje

Kolejnym krokiem jest dokupienie lamp studyjnych, które oświetlą moje stanowisko do nagrywania i pozwolą mi na wydobycie pełni kolorów i kształtów ptaszników. Jeśli samodzielnie uzbieram wcześniej na te lampy, to oczywiście dam Wam znać!

Żeby dojrzeć detale.

4 000 zł

21%

osiągnięto

3 150 zł

brakuje

No tak, największa bolączka pajęczarskich Youtuberów. Obiektyw do fotografii makro. Kosztuje kupę kasy, a ma tak wąskie zastosowanie, ale żeby pokazać Wam jak piękne i fascynujące są pająki, owady czy inne niewielkie stworzonka, niestety bez niego się nie obędzie. Na pewno się uda! Oczywiście poza Patronite, również sam zbieram na to środki z pracy jaką wykonuję, więc myślę, że wspólnymi siłami damy radę kupić to cudo :D
Bardzo Wam dziękuję za wsparcie,
Wojtek

Zachcianka..

7 000 zł

12%

osiągnięto

6 150 zł

brakuje

Zachcianką jest DJI FPV Combo Dron. Nawet nie marzę, że poprzez Patronite uda się uzbierać na ten cel, niemniej będę zbierał na to środki i jeśli kiedyś nastanie dzień, że go kupię, to obiecuję Wam, że filmy z tego wyjdą niesamowite!

Żeby uszy nie bolały.

775 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Ze względu na brak zewnętrznego mikrofonu, na razie nagrywam dźwięk wbudowanymi urządzeniami. Czas to zmienić! Zdecydowałem się na zakup mikrofonu RODE WIRELESS GO ze względu na dobre opinie o nim. Dzięki Wam, będę mógł tworzyć lepsze audio szybciej :)