Avatar użytkownika

Venomous Art

40
patronów
731 
miesięcznie
26 680 
łącznie
40
patronów
731 zł 26 680 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Super! Właśnie zostałeś moim Patronem. Bardzo Ci dziękuję i obiecuję, że każda złotówka zostanie przekazana na cele rozbudowy kanału :)
10 zł miesięcznie
Jesteś Wielki/a!
Bardzo dziękuję za wsparcie mojej działalności a wiem, że dla niektórych i 10 zł jest sporą kwotą. Oczywiście spodziewaj się osobistych podziękowań w filmie!
17 zł miesięcznie
Nie mogę w to uwierzyć! Niesamowicie Ci dziękuję za wspieranie kanału w aż takim stopniu. W ramach podziękowań, Twój nick będę umieszczał w opisach kolejnych filmów oraz wystosuję specjalne podziękowania na końcu niektórych odcinków! Dzięki, piona!
25 zł miesięcznie
Wow, nie wiem co powiedzieć. To dla mnie ogromny gest i nie wiem jak Ci dziękować! Twój nick oczywiście będzie widoczny w opisie każdego mojego następnego filmu + dostaniesz osobiste podziękowania w formie listu, także spodziewaj się listonosza ;)
50 zł miesięcznie
Stało się. Przegięliście! Niektórzy Patroni podsunęli mi pomysł zwiększenia progu maksymalnego. Więc zwiększam. Oczywiście na tym progu przysługuje Wam wszystko to, co na progach niższych :) Będzie z nim również związana możliwość wyboru dużo "lepszych" pająków przy konkursach organizowanych na kanale :D. Odwiedzi Was też listonosz ze specjalnym listem!
199 zł miesięcznie
Masz ochotę na wspólny wypad w poszukiwaniu owadów i pająków? Ten próg Ci to umożliwia. Patronów na nowym, najwyższym jak dotąd progu, przy najbliższej możliwej okazji, zabiorę w okolice Wrocławia na wycieczkę do lasu/na łąkę i razem poszukamy ciekawych stworzeń zamieszkujących nasze knieje :D Możemy również nagrać film z tego wypadu!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Venomous Art w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć!

Mam na imię Wojtek i tworzę pod pseudonimem Venomous Art. Moją pracę możecie zobaczyć głównie w serwisie Youtube, gdzie publikuję filmy związane z moją pasją, jaką są ptaszniki (tak, te wielkie włochate pająki) oraz owady :). Ponadto zajmuję się grafiką komputerową. :)

 


O Autorze


Cześć!

Mam na imię Wojtek i tworzę pod pseudonimem Venomous Art. Moją pracę możecie oglądać głównie w serwisie Youtube na kanale o tej samej nazwie co pseudonim. Publikuję tam filmy związane z moją pasją, jaką są ptaszniki (tak, te wielkie włochate, urocze pająki) oraz owady. 

No spójrzcie tylko na to cudo * . *

 

Ponadto zajmuję się również grafiką komputerową, czyli tworzę własne koszulki, logo na zlecenie i inne tego typu prace.

Parę informacji o mnie. Mam 25 lat i jeszcze nie skończyłem studiów. Nie zniechęcaj się proszę w tym momencie i czytaj dalej :). Mieszkam we Wrocławiu i ukończyłem studia na kierunku Architektura na Politechnice Wrocławskiej. Aktualnie kończę drugi kierunek studiów, jakim jest budownictwo.


Czytając ten wstęp można pomyśleć: wieczny student, który próbuje podbić Internet filmami o pająkach, takimi jak ten poniżej.

Pomysł na nagrywanie filmów był dość spontaniczny i został zrealizowany tak naprawdę w parę dni, gdzie zainwestowałem w mój pierwszy aparat do nagrywania, podstawowe światło i kilka innych przyborów. Wkręciło mnie to, nie powiem i tak tworzę już ponad rok. W tym czasie nagrałem ponad 100 filmów, w których staram się pokazać szerszemu gronu, że ptaszniki i inne stawonogi nas otaczające, w tym nasza polska fauna, to nie są mordercy czyhający na nasze zdrowie, a piękne i majestatyczne stworzenia, które są bardzo interesujące i pomimo braku możliwości jakiejkolwiek interakcji z nimi, są wspaniałymi zwierzątkami domowymi.

 


Po co mi ten cały Patronite


Założyłem go po długich chwilach namysłu, czy to w ogóle ma sens i czy nie wpłynie to negatywnie na postrzeganie mojej osoby przez widzów. Ale stwierdziłem, że spróbuję :D

Zostając moim patronem, pozwolisz mi na dalszy rozwój kanału. A wydatków, żeby filmy wyglądały lepiej (przynajmniej w mojej ocenie bo wiadomo, że nagrywać można nawet tosterem) jest mrowie. 

Obecnie mam cel uzbierać przede wszystkim na obiektyw makro do mojej super hiper lustrzanki (cena to około 4k). Dodatkowo zbieram też na zewnętrzny mikrofon oraz 2 porządne lampy do oświetlenia stanowiska pracy. Dalsze cele to również zakup drona to tworzenia filmów z wypraw w poszukiwaniu owadów i pajęczaków, jakie to wyprawy również możecie zobaczyć na moim kanale:

 

Jeśli uważacie, że moja pasja i praca mają jakikolwiek sens i podoba się Wam to co robię, to zapraszam serdecznie do zostania moim patronem a obiecuję, że dołożę wszelkich starań, aby filmy wyglądały jak najlepiej :D.

 

 

 

Cele Autora

DJI RSC 2 Pro Combo
  • 2 999 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Pomyślałem, że fajnie będzie w końcu zainwestować w dobry stabilizator obrazu. Z researchu, który zrobiłem wynika, że to dobry i wytrzymały sprzęt. Myślę, że fajnie się sprawdzi w serii #WTERENIE. :D

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Venomous Art już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jarek Hryszko
Jarek Hryszko
5 zł
Monika Florczak
Monika Florczak
25 zł
Anonimowy patron
25 zł
Maciek Kucharczyk
Maciek Kucharczyk
10 zł
Anonimowy patron
17 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.