Venomous Art

W Patronite od 09.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 648

Liczba Patronów: 544

Zostań Patronem
26 patronów
552 miesięcznie
1 537 łącznie
Cześć! Mam na imię Wojtek i tworzę pod pseudonimem Venomous Art. Moją pracę możecie zobaczyć głównie w serwisie Youtube, gdzie publikuję filmy związane z moją pasją, jaką są ptaszniki (tak, te wielkie włochate pająki) oraz owady :). Ponadto zajmuję się grafiką komputerową. :)

O Autorze

 


O Autorze


Cześć!

Mam na imię Wojtek i tworzę pod pseudonimem Venomous Art. Moją pracę możecie oglądać głównie w serwisie Youtube na kanale o tej samej nazwie co pseudonim. Publikuję tam filmy związane z moją pasją, jaką są ptaszniki (tak, te wielkie włochate, urocze pająki) oraz owady. 

No spójrzcie tylko na to cudo * . *

 

Ponadto zajmuję się również grafiką komputerową, czyli tworzę własne koszulki, logo na zlecenie i inne tego typu prace.

Parę informacji o mnie. Mam 25 lat i jeszcze nie skończyłem studiów. Nie zniechęcaj się proszę w tym momencie i czytaj dalej :). Mieszkam we Wrocławiu i ukończyłem studia na kierunku Architektura na Politechnice Wrocławskiej. Aktualnie kończę drugi kierunek studiów, jakim jest budownictwo.


Czytając ten wstęp można pomyśleć: wieczny student, który próbuje podbić Internet filmami o pająkach, takimi jak ten poniżej.

Pomysł na nagrywanie filmów był dość spontaniczny i został zrealizowany tak naprawdę w parę dni, gdzie zainwestowałem w mój pierwszy aparat do nagrywania, podstawowe światło i kilka innych przyborów. Wkręciło mnie to, nie powiem i tak tworzę już ponad rok. W tym czasie nagrałem ponad 100 filmów, w których staram się pokazać szerszemu gronu, że ptaszniki i inne stawonogi nas otaczające, w tym nasza polska fauna, to nie są mordercy czyhający na nasze zdrowie, a piękne i majestatyczne stworzenia, które są bardzo interesujące i pomimo braku możliwości jakiejkolwiek interakcji z nimi, są wspaniałymi zwierzątkami domowymi.

 


Po co mi ten cały Patronite


Założyłem go po długich chwilach namysłu, czy to w ogóle ma sens i czy nie wpłynie to negatywnie na postrzeganie mojej osoby przez widzów. Ale stwierdziłem, że spróbuję :D

Zostając moim patronem, pozwolisz mi na dalszy rozwój kanału. A wydatków, żeby filmy wyglądały lepiej (przynajmniej w mojej ocenie bo wiadomo, że nagrywać można nawet tosterem) jest mrowie. 

Obecnie mam cel uzbierać przede wszystkim na obiektyw makro do mojej super hiper lustrzanki (cena to około 4k). Dodatkowo zbieram też na zewnętrzny mikrofon oraz 2 porządne lampy do oświetlenia stanowiska pracy. Dalsze cele to również zakup drona to tworzenia filmów z wypraw w poszukiwaniu owadów i pajęczaków, jakie to wyprawy również możecie zobaczyć na moim kanale:

 

Jeśli uważacie, że moja pasja i praca mają jakikolwiek sens i podoba się Wam to co robię, to zapraszam serdecznie do zostania moim patronem a obiecuję, że dołożę wszelkich starań, aby filmy wyglądały jak najlepiej :D.

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika