Winicjusz Bartków

W Patronite od 06.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 435

Liczba Patronów: 320

Zostań Patronem
41 patronów
650 miesięcznie
1 170 łącznie

Smartwatch SAMSUNG

2 000 zł

miesięcznie

32%

osiągnięto

1 350 zł

brakuje

Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 3 SM-R845N 45mm LTE - dzięki temu perfekcyjnemu sprzętowi Winicjusz będzie w stanie mierzyć swoje tempo i ciśnienie podczas treningów, odbierać telefony (nieocenione podczas jazdy samochodem), łapać Wi-Fi, kilować taski i zamawiać kawę z Maka bez podnoszenia ręki. Jeden z dwóch sprzętów niezbędnych Winiemu do pracy.

Smartfon SAMSUNG

6 000 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

5 350 zł

brakuje

Czy Wini ma laptopa? Nie.
Czy Wini korzysta z drukarki? Nie.
Czy Wini ma lustrzankę do kręcenia filmów? Nie.
Czy Wini ma kalendarz? Nie.
Czy Wini używa jakiegokolwiek innego sprzętu niż telefon? NIE.

Smartfon SAMSUNG Galaxy S20 Ultra 5G (512 GB) - telefon-przecinak, maszyna nie do zajechania, wybitnie dzieło inżynierów Samsunga. Dzięki temu kombajnowi Winicjusz będzie w stanie prowadzić firmę, umawiać spotkania, robić zakupy i wrzucać filmy na YT jednocześnie. Telefon to jedyne narzędzie pracy, jakiego używa Wini - musi to być solidny i niezawodny sprzęt. A Samsung z sympatii.

Prowadzenie kanału

10 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

9 350 zł

brakuje

Dziesięć koła zamyka temat, jest kasa na nocleg w wielu miastach Polski i na paliwo, żeby do tych miast dojechać. Poza tym, takie wsparcie oznacza więcej rozmów, więcej formatów, więcej niespodzianek i sami nie wiemy co jeszcze. Ta kwota zabezpiecza wszystkie inne działania Winicjusza, dzięki temu będzie mógł skupić się tylko i wyłącznie na jutubach.
Zostań Patronem