Winicjusz Bartków

W Patronite od 06.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
WINI- człowiek ekscentryczny i nieszablonowy. Założyciel legendarnej wytwórni muzycznej, twórca i właściciel marki odzieżowej, biznesmen, myśliciel, umysł kreatywny. Z braku wolnego czasu postanowił skrócić go jeszcze bardziej i założyć kanał na YouTube.

O Autorze

Winicjusz "Wini" Bartków czyli: wysublimowany smakosz wyszukanych potraw, energiczny biznesmen, polityczny radykał i pieniacz, największy fan, a zarazem wróg wszelkich używek, człowiek o rubasznym i inteligentnym poczuciu humoru, leń i pracoholik w jednym, piewca miłości, który kocha nienawidzić, sportowiec o sporej nadwadze, baczny obserwator rzeczywistości, dowcipniś i gawędziarz, wieczny skater, jowialny choleryk, zatwardziały antykomunista i niepoprawny erotoman, a przede wszystkim największy fan i znawca hip-hopu.

Teraz rusza na podbój nowych lądów. Będzie przemierzał kraj w poszukiwaniu barwnych i nieszablonowych towarzyszy do rozmów. Chce też poznać samego siebie i poukładać kilka spraw. 

Ale nie tylko muzyką Wini żyje. Winicjusz pragnie wyciągnąć z ciekawych i znanych ludzi nieujawniane wcześniej anegdoty. Będzie zadawał pytania, których nie odważy się zadać nikt inny (bo wszyscy inni mają reżyserowane programy, my robimy to na serio). Kto oglądał chociaż jedną jego rozmowę wie, że po Winim można spodziewać się wszystkiego.

Oprócz obnażania kuluarów polskiego show biznesu oraz przeczesywania kraju w poszukiwaniu nieodkrytych talentów i miejskich legend, Wini chce też poznać samego siebie. Ta droga może być najdłuższą i najcięższą wędrówką, jaką kiedykolwiek podjął.

Winicjusz słynie z zamiłowania do gadżetów. Lubi je także testować i, jak to określa, 'anboksować'. To niecodziennie hobby z miesiąca na miesiąc rosło i do tej pory dało plony w postaci wielu filmów - próbka poniżej.

Znając kreatywność Winiego i jego tempo wymyślania nowych patentów, trzeba będzie bez przerwy aktualizować ten opis. Nic to, damy radę! 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika