Avatar użytkownika

WarNewsPL

2
patronów
50 
miesięcznie
750 
łącznie
2
patronów
50 zł 750 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
100 dostępnych miejsc
Zostań naszym szeregowym żołnierzem.
To dopiero początek Twojej przygody ale już wiesz, że zaangażujesz się w służbę. W nagrodę otrzymasz miejsce na liście patronów publikowanej w każdy poniedziałek!
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
18 dostępnych miejsc
Sierżant.
Dziś awansowałeś i wiesz, że to początek wspaniałej przygody. Wojsko od zawsze Cię interesowało, więc przyszedł czas na sprawdzenie Twoich umiejętności.

Dziękuję za wsparcie! Mam dla Ciebie coś wyjątkowego. W nagrodę otrzymasz miejsce na liście patronów publikowanej w każdy poniedziałek, oraz zostaniesz wyczytany podczas naszych wywiadów na kanale YouTube.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
100 dostępnych miejsc
Kapitan.

Twoja kariera w wojsku nabiera tempa. Najtrudniejszy etap jest już za Tobą. Dziś każdy liczy się z Twoim zdaniem a podkomendni dążą Cię ogromnym szacunkiem.

W nagrodę otrzymasz miejsce na liście patronów publikowanej w każdy poniedziałek, wyczytanie podczas naszych materiałów na YT oraz dostęp do comiesięcznego wywiadu z ekspertami dostępnymi wyłącznie dla zamkniętej grupy patronów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora WarNewsPL w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

WarNewsPL to konto na Twitterze, które od lutego informuje o najważniejszych wydarzeniach dotyczących konfliktów zbrojnych. Najbliższe dni to kolejne projekty, które pozwolą nam przedstawić Wam efekty naszej pracy.

Witam serdecznie

WarNewsPL to projekt mający na celu przedstawienie nie tylko informacji dotyczących światowych konfliktów, lecz również miejsce dyskusji na temat szeroko pojętych militariów. Za nami rozmowy z publicystami, korespondentami wojennymi oraz znawcami techniki wojskowej. Obecnie obserwuje nas ponad 280 tys użytkowników serwisu X.

 

Twitter

Profil WarNewsPL na Twitterze osiągnął 280 000 obserwujących i stale się rozwija. W styczniu profil WarNewsPL odwiedziło niemal 70 milionów osób, a wpisy dotarły do ponad 100 milionów użytkowników. Tworzone są pokoje (miejsca do rozmowy z użytkownikami X), do udziału w których zapraszani są goście związani z Wojskiem Polskim (czynni zawodowo żołnierze) oraz specjaliści w sprawach geopolityki.

Ponadto obecni podczas rozmów użytkownicy (zwykle około trzystu osób) mają możliwość zadawania pytań bezpośrednio prowadzącemu lub swobodnej wypowiedzi.

Informacje podawana na WarNewsPL mają formę relacji — codziennie publikowanych jest kilkanaście/kilkadziesiąt Tweetów ze średnią 60 tysięcy odsłon.

 

YouTube

Kanał na YouTube został założony 25 października 2022 roku. Publikowane filmy mają charakter wywiadów i debat ze specjalistami, głównie o sytuacji w Ukrainie i Polski.  Gośćmi kanału są korespondenci wojenni, dziennikarze branżowych magazynów, znani komentatorzy i publicyści. Poruszane zagadnienia to między innymi obronność, dostawy sprzętu, obecna sytuacja Ukrainy, wizyta głowy państwa, przystąpienie do Unii Europejskiej Ukrainy.

Kanał jest subskrybowany przez 12,9 tysiąca osób, ze średnią odsłon 20 tysięcy wyświetleń.

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora WarNewsPL już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Mateusz Szperna
Mateusz Szperna
25 zł
Roman Przybylski
Roman Przybylski
25 zł
Roman Przybylski
Roman Przybylski
100 zł
Dorota Cachel
Dorota Cachel
10 zł
Artur Blaszczyk
Artur Blaszczyk
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.