Avatar użytkownika

Damian Reszka - Warcaby.TV

6
patronów
110 
miesięcznie
7 330 
łącznie
6
patronów
110 zł 7 330 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
V kategoria!

Dziękuję! 5 zł jak V kategoria warcabowa to początek drogi do tytułów, jak i początek wsparcia mojego kanału! Ale to właśnie z tych małych cegiełek razem zbudujemy coś wielkiego! W ramach podziękowań zobaczysz siebie w sekcji patronów na końcu niektórych materiałów!
10 zł miesięcznie
I kategoria!

Najwyższa warcabowa kategoria! Poza wyróżnieniem w sekcji partonów (patrz próg powyżej) otrzymasz również zaproszenie do udziału w zamkniętym, cyklicznym, comiesięcznym turnieju z nagrodami o MISTRZOSTWO KANAŁU na portalu lidraughts.org!
20 zł miesięcznie
Kandydat na mistrza!

Ogromne dzięki! Zasługujesz na pierwszy warcabowy tytuł! Poza wyróżnieniem w sekcji patronów i zaproszeniem do udziału w cyklicznym turnieju (patrz progi wyżej) możesz wyzwać mnie na pojedynek na własnych zasadach! Dowolna odmiana gry z lidraughts.org (lub lichess.org ?), tempo oraz kolor! Wedle uznania zagramy na streamie lub poza nim!
40 zł miesięcznie
Wybierz 40 zł
9 dostępnych miejsc
MISTRZ!

No po prostu Mistrz! Oczywiście wyróżnienie w sekcji patronów oraz zaproszenie do cyklicznego turnieju (patrz wcześniejsze progi) masz jak w banku! A poza tym... Możesz przez 1 godzinę być REŻYSEREM mojej transmisji na żywo! Mam poruszyć wybrany przez Ciebie temat? Przeanalizować jakąś partię? Opracować debiut, opowiedzieć o planie gry, typie pozycji? Ty wybierasz! Każdy miesiąc wsparcia na tym poziomie, to kolejna taka możliwość!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
5 dostępnych miejsc
ARCYMISTRZ!

Więcej zdobyć się po prostu nie da! Jak mogę się odwdzięczyć Arcymistrzowi? Wyróżnienie w sekcji patronów, zaproszenie do cyklicznego turnieju owszem... i FILM! Dokładnie Tak! Zrobię film o czymkolwiek zechcesz (byle było jakkolwiek związanie z warcabami ?) i opublikuję go na moim kanale YouTube! Chcesz w tym filmie wystąpić ze mną? Też nie ma sprawy!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Damian Reszka - Warcaby.TV w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Myślisz, że warcaby to prosta gra? Oj, można się zaskoczyć! Najlepsi potrafią zagrać 30! partii jednocześnie... nie patrząc na żadną z plansz! Chcesz poznać więcej ciekawostek o tej pięknej dyscyplinie? Albo po prostu nauczyć się grać? To miejsce jest dla Ciebie!

Cześć! Tu Damian! ? W wieku 18 lat zostałem najmłodszym w historii mistrzem Polski, ? a później zdobywałem ten tytuł jeszcze trzykrotnie. Od ponad 25-ciu lat jestem aktywnym zawodnikiem, a od ponad 10-ciu trenerem tego pięknego sportu. W 2019 roku zrodził się w mojej głowie pomysł warcabowego kanału na YouTube, który pokazałby warcaby takie, jakie zdążyłem przez ćwierć wieku poznać. Pozytywny odbiór przez warcabowych zawodników, trenerów, działaczy, ale też osoby na co dzień z warcabami nie związane wciąż mobilizują mnie do podnoszenia jakości materiałów. Już ponad 1000 subskrybentów tworzy społeczność, dla której chcę tworzyć więcej i lepiej. Dołącz do mnie i razem wyruszmy na niesłychaną, warcabową przygodę! ?

Na moim kanale YouTube uczę gry w warcaby od podstaw! Dzięki kolejnym lekcjom zaczniesz wygrywać z tymi, którzy wcześniej Cię ogrywali, a z czasem będziesz grać na tyle dobrze, że otworem staną turnieje na żywo! A pewnego dnia może zostaniesz reprezentantem kraju i z Orłem na piersi zagrasz w międzynarodowym, zagranicznym turnieju na Karaibach? Kto wie!

Sekcja nauki gry jest chwalona przez nauczycieli, którzy przekazują wiedzę z moich filmów swoim uczniom!

Traktujesz warcaby jako źródło interesujących informacji i chcesz dowiedzieć się jak najwięcej o tej pięknej grze? Jesteś we właściwym miejscu! Playlisty z warcabowymi ciekawostkami czy historią na pewno Cię zainteresują!

Lubisz oglądać transmisje na żywo, w trakcie których masz bezpośredni kontakt z autorem i społecznością kanału? Świetnie się składa, bo na moim kanale regularnie organizuję streamy, gdzie wspólnie rozmawiamy, gramy, analizujemy i po prostu świetnie spędzamy czas!

To wszystko znajdziesz na kanale już teraz. A co dalej? W głowie wiele pomysłów, które z czasem jeden po drugim zrealizuję. Prywatne turnieje, konkursy, nauka na kolejnych poziomach warcabowego wtajemniczenia czy nawet warcabowa telewizja z transmisjami wydarzeń "w realu". Brzmi fajnie? To mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej! ?

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Damian Reszka - Warcaby.TV już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
40 zł
Dawid Franek
Dawid Franek
10 zł
Piotr Paluch
Piotr Paluch
20 zł
Grzegorz Matuszewski
Grzegorz Matuszewski
10 zł
Paweł Sagan
Paweł Sagan
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.