Avatar użytkownika

Warszawski Klub Go

13
patronów
525 
miesięcznie
7 225 
łącznie
13
patronów
525 zł 7 225 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

25 zł miesięcznie
Czasami nawet pozornie mały ruch zmienia obraz całej gry. Dziękujemy bardzo za Twoje wsparcie!
50 zł miesięcznie
Widać, że znalezienie balansu w Twojej grze to dla Ciebie bardzo ważna kwestia. Dla nas znaczy to coś więcej - możliwość rozwoju naszej wspólnej inicjatywy. Dziękujemy!
100 zł miesięcznie
Taka kwota wsparcia to jak znalezienie tesuji w finałowej partii. Dziękujemy! Znacznie przyczyniasz się do rozwoju naszego klubu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Warszawski Klub Go w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Warszawski Klub Go to cotygodniowe spotkania stołecznych miłośników starochińskiej gry Go (Wéiqí, Baduk). W naszych szeregach znajdziesz zarówno początkujących jak i doświadczonych graczy. Naszym celem jest promowanie gry Go oraz spędzanie wspólnie czasu eksplorując piękno naszego hobby.

Warszawski Klub Go to cotygodniowe spotkania stołecznych miłośników starochińskiej gry Go (Wéiqí, Baduk). Zapraszamy zarówno początkujących, jak i doświadczonych graczy do wspólnego spędzenia wieczoru przy gobanie w miłej atmosferze.

Dysponujemy sprzętem do gry, więc nie musisz przychodzić z własnym zestawem. Posiadamy gobany w każdym rozmiarze, kamienie oraz zegary. Uczestnictwo w naszych spotkaniach jest bezpłatne.

Jeżeli nie znasz reguł Go, a chciałbyś się nauczyć grać, to nasi doświadczeni gracze z przyjemnością pomogą zagłębić się w tajniki tej wspaniałej gry. Umiesz już grać, ale jesteś u nas pierwszy raz? Daj nam znać, a sparujemy Cię z graczem o podobnej sile.

Nasze spotkania mają nieformalny charakter. Nie wymagamy cotygodniowej obecności, nic się nie stanie jeżeli przyjdziesz do nas spóźniony/a lub nie będziesz miał/a akurat ochoty lub czasu na rozegranie partii - wpadnij porozmawiać o Go, poobserwować rozgrywkę innych graczy lub posłuchać komentarza po skończonej grze.

Zebrane fundusze chcemy przeznaczyć na:

- zakup nowego sprzętu, tzn. gobanów, kamieni, zegarów,
- stworzenie klubowej biblioteczki,
- pokrycie kosztów przyjazdu zaproszonych graczy z innych miast,
- organizacje wydarzeń dodatkowych takich jak np. lokalne turnieje,
- działania marketingowe i reklamowe klubu.

Jeżeli kwota zebrana od wspierających nas Patronów byłaby wystarczająca, możemy pokusić się o znalezienie dedykowanego, własnego miejsca dla naszych cotygodniowych spotkań.

Cele Autora

Stały rozwój Klubu
  • 500 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Tyle potrzebujemy aby nasz klub działał sprawnie i rozwijał się dalej. Dzięki takiej kwocie raz w miesiącu będziemy mogli kupić jeden porządny zestaw do gry, kilka książek, ufundować nagrody w lokalnym turnieju lub w inny sposób zainwestować w naszą inicjatywę (działania reklamowe, marketingowe, etc.)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Warszawski Klub Go już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Tommy Andrew
Tommy Andrew
50 zł
Wojciech Bronisz
Wojciech Bronisz
25 zł
Janusz Lenar
Janusz Lenar
25 zł
Ric Szopa (Ryszard)
Ric Szopa (Ryszard)
100 zł
Anonimowy patron
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.