Avatar użytkownika

Web3Games

9
patronów
170 
miesięcznie
1 905 
łącznie
9
patronów
170 zł 1 905 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
1 dostępne miejsce
Znajomy/a kanału:

Dzięki wielkie za to, że jesteś! Doceniam Twoje wsparcie!
Każda osoba decydująca się na ten próg otrzyma ode mnie mojego autorskiego NFT-ka o użyteczności, którego można poczytać w artykule na Medium.
10 zł miesięcznie
Znajomy/a kanału:

Dzięki wielkie za to, że jesteś! Doceniam Twoje wsparcie!
Każda osoba decydująca się na ten próg otrzyma ode mnie mojego autorskiego NFT-ka o użyteczności, którego można poczytać w artykule na Medium.
15 zł miesięcznie
Kumpel/a kanału:

Prócz profitów z poprzedniego poziomu, osoby które zdecydują się na ten pułap wsparcia zostaną zaproszenie do grupy na Telegramie gdzie w pierwszej kolejności będę odpowiadał na nurtujące Was pytania.
30 zł miesięcznie
Towarzysz/ka kanału:

Prócz profitów z poprzednich poziomów dodatkowo będzie możliwość zasugerowaia mi projektu gamingowego, który powinienem omówić w pierwszej kolejności.
50 zł miesięcznie
Przyjaciel/ciółka kanału:

Prócz profitów z poprzednich poziomów istnieje możliwość wystąpienia na na moim kanale. Szczegóły i formę udziału do ustalenia.
100 zł miesięcznie
Kompan kanału:
Prócz profitów poprzedniego poziomu będzie możliwość wystąpienia zarówno na LIVIE jak i stworzenia materiałów w ilości do 2 na miesiąc.
200 zł miesięcznie
Mentor kanału: Prócz profitów z poprzednich poziomów istnieje możliwość przedstawienia swojego projektu mojej społeczności.
300 zł miesięcznie
Mecenas kanału: Prócz profitów z poprzednich poziomów istnieje możliwość stałego reklamowania swojego projektu poprzez umieszczenie baneru reklamowego, oraz na specjalnej tablicy na początku i końcu każdego materiału.
Zastrzegam sobie jednak prawo do braku zgody na tą formę reklamy w przypadkach, które nie odpowiadają ogólnej tematyce kanału.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Web3Games w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Gracz od najmłodszych lat, pamiętający czasy NES-a oraz CIVILIZACJI 2 na PSX-a. Pierwsze błędy na rynku krypto zacząłem popełniać w 2017 roku. Od 2021 roku bardzo mocno interesuję się projektami Web3game czyli grami na blockchainie.

W materiałach moich staram się analizować projekty z segmentu Web3game. Dodatkowo część materiałów tworzę w formie poradników, w których krok po kroku pokazuję jak poradzić sobie z zagadnieniami jakie czekają na nowych użytkowników tego zdecentralizowanego świata.

Pośród tych materiałów znajdziesz podstawy obsługi portfela Meta Mask, porady jak i gdzie zakupić swoje pierwsze krypto zarówno na giełdzie zcentralizowanej oraz zdecentralizowanej. Ich przesył na portfele zewnętrzne etc. 

Staram się przestrzegać przed niebezpieczeństwami na tym rynku. Ułatwiam opanowanie podstawowych pojęć i zagadnień, dzięki czemu łatwiej będzie Wam szanowni widzowie eksplorować świat zdecentralizowanego gamingu.

Na kanale moim staram się ułatwić każdemu chętnemu, przejście ze świata tradycyjnego gamingu do tego opartego na blockchainie.

Mam kilka serii:

"Z Poradnika Krypto Gracza" - materiały w których przedstawiam rozwiązania dotyczące najbardziej nurtujących Was problemów. Seria w której przestrzegam przed zagrożeniami i scamami, tłumaczę jak poradzić sobie postawowymi pojęciami etc.


 

 

"LIVE"- cotygodniowe spotkania gdzie omawiam najważniejsze wydarzenia w wybranych projektach. Komentuję ciekawe newsy, zapraszam ciekawych gości, odpowiadam na pytania społeczności etc.


 

"LIVE & STREAM" - które odbywają się niemalże w każdą sobote, to luźne spotkania ze społecznością gdzie pokazuję w akcji jak przedstawiają się wybrane projekty, które obserwuję. To czas i miejsce na luźne pogadanki gdzie możemy podyskutować o wszystkim, także o rzeczach niezwiązanych z krypto. W tych materiałch także bardzo często idąc za sugestiami społeczności pokazuję gry zaproponowane przez nią.


 


"Z Kalendarza Krypto Gracza" - flesh informacyjny ukazujący się co poniedziałek. Zawierający szybki przegląd najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia. Charakterystyczne dla tej serii jest to, iż nie poświęcam na daną informację zbyt dużo czasu. Nie ma tu kwestii dokładnego omówienia zagadnienia. Na chwilę obecną seria zawieszona. Przy sprzyjających okolicznościach do reaktywacji.


Dodatkowo także korzystam z tweetera aby informować moją społeczność o najistotniejszych wydarzeniach w momencie kiedy nie mam czasu na nagrywanie.

https://twitter.com/MuadDib_MD

Od czasu do czasu wrzucam także wpis na blogu MEDIUM dla tych, którzy lubią tekst pisany.

https://muaddib83.medium.com/

 

 

 

 

 

 

 

Cele Autora

Narzędzia Twórcy
  • 350 zł miesięcznie
  • 180 zł brakuje
48%
Osiągnięcie tego celu dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu pozwoli mi na podniesienie jakości materiałów w sferze audiowizualnej. Wykupienie dodatkowych programów w wersjach premium da mi dostęp do narzędzi, które podniosą atrakcyjność treści.
Na "zacny napitek'
  • 35 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Niekoniecznie bursztynowy:) Dobra kawa, którą wypiję raz w miesiącu dzięki Wam spowoduję, postawi mnie na nogi i zmotywuję do jeszcze cięższej pracy:)
Dzięki z całego serducha!
Podstawowe narzędzia wspomagające działalność
  • 120 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Osiagnięcie tej kwoty pomoże mi pokryć wydatki na podstawowe opłaty, kóre wspomagją funkcjonowanie moich profili na różnych mediach społecznościowych.
Wielkie dzięki z całego serca!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Web3Games już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

zawisza czarny
zawisza czarny
15 zł
Lusy Loves Makeup
Lusy Loves Makeup
30 zł
Grzegorz Strama
Grzegorz Strama
10 zł
Piszczyk
Piszczyk
30 zł
Gregory Golden
Gregory Golden
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.