Welder Art

W Patronite od 19.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2755

Liczba Patronów: 2122

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
15 miesięcznie
895 łącznie
Ten Patronite ma za zadanie wspieranie mojej twórczości , z racji że lubię dzielić się własną wiedzą i doświadczeniami z przyjemnością będę mógł wam pomóc osiągnąć zamierzone cele . Za wasze hojne datki będę mógł rozwijać kanał :)

O Autorze

Witaj przyjacielu!

Welder Art z tej strony :)

Jak już wiesz, moją pasją jest modelarstwo, którym zajmuje się od 2015 roku.

Wraz z powstaniem kanału Welder Art

rozpocząłem regularne dodawanie filmów instruktażowych, streamów, procesów budowy i ogólną interakcją z widzami :).

Jeżeli rozważasz wsparcie mojej twórczości i kanału, będę ci niezmiernie wdzięczny, że to co tworzę jego godne twojej uwagi. 
Oczywiście w zamian za Twoje hojne dary, mogę udzielić Ci wszelkich porad, odpowiedzieć na pytania, poprzez bezpośrednią interakcję ze mną, przesłać szczegółowe zdjęcia prac lub porozmawiać o życiu lol xd :)
Prawdopodobnie będzie dużo, dużo więcej rzeczy, które jestem w stanie zaproponować, za ten miły gest -  takich jak filmy na żywo z patronami lub lekcje malowania , a także  zdjęcia na bierząco z moich codziennych prac lub z życia........ nie wiem co jeszcze wymyśle :) 

Jeśli więc uznasz moją ofertę za atrakcyjną, pozostało mi tylko powitać Cię w gronie wspaniałych ludzi SUPER PATRONÓW , dzięki którym ten kanał się rozwija :)
 

Witaj mój przyjacielu !

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Chris - CreativeGuy PL
Chris - CreativeGuy PL
Próg: 10 zł
Łukasz
Łukasz
Próg: 5 zł
Robert Bienkowski
Robert Bienkowski
Próg: 10 zł
Chris - CreativeGuy PL
Chris - CreativeGuy PL
Próg: 20 zł
Stanley
Stanley
Próg: 20 zł